Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn 2022/2023 / UKS Jedynka Kodo Morąg
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
sobota, 18 lutego 2023 r.
18:00 UKS Jedynka Kodo Morąg - Sambor Latocha Agropom Tczew Morąg - Hala Sportowa, ul. Mickiewicza 24
ROZEGRANE MECZE
sobota, 17 grudnia 2022 r.
16:00 UKS Jedynka Kodo Morąg - KU AZS UKW Bydgoszcz 31:29/16-14/
sobota, 10 grudnia 2022 r.
18:00 MLKS Czarni Olecko - UKS Jedynka Kodo Morąg 30:48/11-20/
sobota, 03 grudnia 2022 r.
18:00 UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Handball Czersk 34:22/18-10/
sobota, 26 listopada 2022 r.
12:00 MTS Kwidzyn - UKS Jedynka Kodo Morąg 18:24/ 9-8 /
niedziela, 20 listopada 2022 r.
15:00 SPR Wybrzeże Gdańsk - UKS Jedynka Kodo Morąg 36:36/16-15/
sobota, 05 listopada 2022 r.
18:00 UKS Jedynka Kodo Morąg - AZS Fahrenherit Gdańsk 37:15/16-11/
niedziela, 30 października 2022 r.
15:00 BSMS Bartoszyce - UKS Jedynka Kodo Morąg 26:29/11-13 /
niedziela, 23 października 2022 r.
15:00 UKS Jedynka Kodo Morąg - NLO SMS ZPRP II Kwidzyn 36:25/18-13/
sobota, 08 października 2022 r.
19:30 Pogoń Handball Szczecin - UKS Jedynka Kodo Morąg 29:33/12-16/
sobota, 01 października 2022 r.
18:00 UKS Jedynka Kodo Morąg - KS Szczypiorniak II Olsztyn 37:23/ 17 - 13 /
czwartek, 22 września 2022 r.
19:30 Sambor Latocha Agropom Tczew - UKS Jedynka Kodo Morąg 38:29/ 17 - 14 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Kozłowski Grzegorz9411
Sowiński Mikołaj327
Buluk Patryk378
Rogala Dominik4311
Idzikowski Bartosz4211
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Farjaszewski KrzysztofTRENER
Kisielewski TomaszTRENER
Buluk Patryk b.d. b.d. 37 8 4.6
Cudzewicz Adam b.d. b.d. 22 9 2.4
Deptuła Piotr b.d. b.d. 3 9 0.3
Frydrychowicz Jakub b.d. b.d. 13 8 1.6
Giżyński Grzegorz b.d. b.d. 16 9 1.8
Golon Patryk b.d. b.d. 7 7 1
Gulczyński Miłosz b.d. b.d. - 3 0
Idzikowski Bartosz b.d. b.d. 42 11 3.8
Jastrzębski Adam b.d. b.d. 1 1 1
Karwowski Piotr b.d. b.d. 13 8 1.6
Kopówka Jakub b.d. b.d. 2 5 0.4
Kozłowski Grzegorz b.d. b.d. 94 11 8.5
Latarski Dominik b.d. b.d. 20 9 2.2
Liszewski Mateusz b.d. b.d. 11 5 2.2
Majek Jakub b.d. b.d. - 7 0
Pecyna Marcin b.d. b.d. 4 4 1
Plak Mateusz b.d. b.d. 1 11 0.1
Robak Norman b.d. b.d. 13 11 1.2
Rogala Dominik b.d. b.d. 43 11 3.9
Sowiński Mikołaj b.d. b.d. 32 7 4.6
Zalewski Adrian b.d. b.d. - 9 0
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl