Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn 2023/2024 / SPR Wybrzeże II Gdańsk
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
poniedziałek, 26 lutego 2024 r.
17:30 SPR Wybrzeże I Gdańsk - SPR Wybrzeże II Gdańsk Gdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63  
ROZEGRANE MECZE
środa, 21 lutego 2024 r.
17:30 SPR Wybrzeże II Gdańsk - SMS ZPRP III Kwidzyn 27:25/ 16 - 12 /
środa, 07 lutego 2024 r.
19:30 UKS Silvant Elbląg - SPR Wybrzeże II Gdańsk 33:19/ 18 - 6 /
sobota, 16 grudnia 2023 r.
15:00 MKS Krajna Nakło - SPR Wybrzeże II Gdańsk 34:34/ 14 - 17 /
sobota, 09 grudnia 2023 r.
16:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - MLKS Czarni Olecko 37:32/ 15 - 18 /
niedziela, 03 grudnia 2023 r.
16:00 BSMS Bartoszyce - SPR Wybrzeże II Gdańsk 27:32/ 13 - 15 /
niedziela, 26 listopada 2023 r.
15:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - MKS Handball Czersk 32:32/ 13 - 14 /
czwartek, 26 października 2023 r.
16:30 SMS ZPRP II Kwidzyn - SPR Wybrzeże II Gdańsk 43:30/ 24 - 14 /
środa, 18 października 2023 r.
15:30 SPR Wybrzeże II Gdańsk - SPR Wybrzeże I Gdańsk 29:40/ 16 - 18 /
sobota, 07 października 2023 r.
14:00 SMS ZPRP III Kwidzyn - SPR Wybrzeże II Gdańsk 47:17/ 21 - 8 /
sobota, 30 września 2023 r.
12:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - UKS Silvant Elbląg 22:44/10 - 21/
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Linda Michał346
Grabowski Antoni307
Stecura Bartosz207
Brauer Igor157
Tabarkiewicz Wiktor126
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Malczewski JakubTRENER
Badziński Tymoteusz b.d. b.d. 3 5 0.6
Bałachowski Adrian b.d. b.d. - 1 0
Brauer Igor b.d. b.d. 15 7 2.1
Budrevich Daryush b.d. b.d. 11 4 2.8
Ciesielski Bartosz b.d. b.d. 5 2 2.5
Filipczuk Jan b.d. b.d. 2 2 1
Gawin Michał b.d. b.d. 4 1 4
Grabowski Antoni b.d. b.d. 30 7 4.3
Gruchała Patryk b.d. b.d. - 1 0
Heldt Igor b.d. b.d. - 3 0
Idżkowski Miłosz b.d. b.d. - 6 0
Imianowski Aleks b.d. b.d. - 1 0
Imianowski Emil b.d. b.d. 4 2 2
Iwanowski Wiktor b.d. b.d. 6 4 1.5
Jednacz Szymon b.d. b.d. - 1 0
Kociński Jakub b.d. b.d. 10 7 1.4
Kowalewski Piotr b.d. b.d. 1 2 0.5
Kulik Adam b.d. b.d. 8 6 1.3
Laszewski Tymon b.d. b.d. 2 2 1
Linda Błażej b.d. b.d. 2 5 0.4
Linda Michał b.d. b.d. 34 6 5.7
Mach Oskar b.d. b.d. - 1 0
Maruszak Franciszek b.d. b.d. 14 2 7
Mrozkowiak Franciszek b.d. b.d. 7 6 1.2
Mąka Michał b.d. b.d. 11 6 1.8
Nieżurawski Hubert b.d. b.d. 2 2 1
Piekarski Nikodem b.d. b.d. 2 5 0.4
Płotka Borys b.d. b.d. - 1 0
Reichel Bartłomiej b.d. b.d. 27 4 6.8
Sarnowski Olivier b.d. b.d. 5 4 1.3
Schabowski Mariusz b.d. b.d. - 2 0
Smierzchalski Eryk b.d. b.d. 1 2 0.5
Stecura Bartosz b.d. b.d. 20 7 2.9
Stolz Karol b.d. b.d. - 1 0
Stosik Antoni b.d. b.d. 3 1 3
Szykowski Jonatan b.d. b.d. - 1 0
Tabarkiewicz Wiktor b.d. b.d. 12 6 2
Turzyński Lucjan b.d. b.d. - 2 0
Winklas Adam b.d. b.d. 1 1 1
Witkowski Jan b.d. b.d. - 4 0
Wykrzykowski Henryk b.d. b.d. - 2 0
Zaborowski Mateusz b.d. b.d. 1 1 1
Zakrzewski Michał b.d. b.d. 1 2 0.5
Łaszewski Tymon b.d. b.d. 8 5 1.6
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl