Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn 2023/2024 / SPR Wybrzeże I Gdańsk
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
sobota, 24 lutego 2024 r.
12:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - SPR Wybrzeże I Gdańsk Kwidzyn - Hala widowiskowo-sportowa KCSiR, ul. Mickiewicza 56 b  
ROZEGRANE MECZE
sobota, 16 grudnia 2023 r.
17:00 SMS ZPRP III Kwidzyn - SPR Wybrzeże I Gdańsk 30:33/ 15 - 16 /
sobota, 09 grudnia 2023 r.
14:00 SPR Wybrzeże I Gdańsk - UKS Silvant Elbląg 36:30/ 18 - 14 /
sobota, 02 grudnia 2023 r.
17:00 MKS Krajna Nakło - SPR Wybrzeże I Gdańsk 27:54/ 15 - 23 /
sobota, 25 listopada 2023 r.
14:00 SPR Wybrzeże I Gdańsk - MLKS Czarni Olecko 43:33/ 21 - 19 /
czwartek, 16 listopada 2023 r.
19:00 BSMS Bartoszyce - SPR Wybrzeże I Gdańsk 36:41/ 18 - 19 /
sobota, 21 października 2023 r.
13:00 SPR Wybrzeże I Gdańsk - MKS Handball Czersk 40:26/ 21 - 13 /
środa, 18 października 2023 r.
15:30 SPR Wybrzeże II Gdańsk - SPR Wybrzeże I Gdańsk 29:40/ 16 - 18 /
poniedziałek, 09 października 2023 r.
17:45 SPR Wybrzeże I Gdańsk - SMS ZPRP II Kwidzyn 30:32/ 17 - 17 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Kiejdo Tomasz515
Wysokiński Gracjan408
Gołda Filip225
Kudlicki Antoni205
Bednarski Błażej226
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Dorsz GrzegorzTRENER
Radecki KarolTRENER
Bednarski Błażej b.d. b.d. 22 6 3.7
Brząkowski Łukasz b.d. b.d. 1 1 1
Deik Jakub b.d. b.d. 2 3 0.7
Dworaczyk Jakub b.d. b.d. 13 6 2.2
Frąckowiak Igor b.d. b.d. 5 1 5
Gołda Filip b.d. b.d. 22 5 4.4
Grynder Jakub b.d. b.d. 8 6 1.3
Janik Aleksander b.d. b.d. 2 1 2
Kiejdo Tomasz b.d. b.d. 51 5 10.2
Konopka Grzegorz b.d. b.d. 5 3 1.7
Kudlicki Antoni b.d. b.d. 20 5 4
Kwiatkowski Tymon b.d. b.d. 7 2 3.5
Lorbiecki Kacper b.d. b.d. 16 8 2
Miklikowski Paweł b.d. b.d. 3 1 3
Murawski Oliwier b.d. b.d. 12 7 1.7
Nowak Łukasz b.d. b.d. 1 3 0.3
Omieczyński Tymoteusz b.d. b.d. 2 1 2
Paciorek Arkadiusz b.d. b.d. 1 7 0.1
Radoch Mateusz b.d. b.d. 19 7 2.7
Ręczmin Tymoteusz b.d. b.d. 3 2 1.5
Sobczak Wiktor b.d. b.d. 14 5 2.8
Subel Jakub b.d. b.d. 17 5 3.4
Syga Mateusz b.d. b.d. - 2 0
Szpek Kacper b.d. b.d. - 1 0
Szykowski Dawid b.d. b.d. 4 2 2
Tomaszewski Patryk b.d. b.d. 6 3 2
Went Dominik b.d. b.d. 1 1 1
Wnuk Dominik b.d. b.d. 19 7 2.7
Wysokiński Gracjan b.d. b.d. 40 8 5
Zakrzewski Adam b.d. b.d. 1 5 0.2
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl