Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior M這dszy 2016/2017
 « powr鏒

Nazwa liczba
spotka
pkt bramki ZDRD PD ZWRW PW
1MTS Kwidzyn1836595:372900900
2SPR Wybrze瞠 I Gda雟k1830548:412702801
3SPR Wybrze瞠 II Gda雟k1826491:429602622
4Cartusia Kartuzy1821535:518414603
5Conrad Gda雟k1820502:435513414
6Sok馧 Ko軼ierzyna1819612:575513405
7Tytani Wejherowo1810480:547406107
8Pi徠ka S逝psk188396:507306108
9Sambor Tczew188428:576306108
10Si鏚emka Gda雟k182380:596108009


KOLEJKA 22niedziela, 19 marca 2017 r.
14:30 MTS Kwidzyn - Pi徠ka S逝psk 31:17/ 14 - 8 /
 sobota, 18 marca 2017 r.
17:00 Cartusia Kartuzy - Tytani Wejherowo 33:28/ 13 - 11 /
13:00 Si鏚emka Gda雟k - Sok馧 Ko軼ierzyna 25:35/ 11 - 17 /
11:00 Sambor Tczew - Conrad Gda雟k 27:34/ 16 - 15 /
 pi徠ek, 17 marca 2017 r.
17:15 SPR Wybrze瞠 II Gda雟k - SPR Wybrze瞠 I Gda雟k 22:31/ 9 - 17 /
KOLEJKA 21czwartek, 16 marca 2017 r.
18:00 Tytani Wejherowo - MTS Kwidzyn 21:29/ 12 - 14 /
 鈔oda, 15 marca 2017 r.
18:00 Pi徠ka S逝psk - SPR Wybrze瞠 II Gda雟k 23:29/ 12 - 16 /
17:00 Sok馧 Ko軼ierzyna - Cartusia Kartuzy 32:33/ 19 - 16 /
16:45 SPR Wybrze瞠 I Gda雟k - Sambor Tczew 36:19/ 13 - 7 /
KOLEJKA 20niedziela, 19 marca 2017 r.
14:30 Tytani Wejherowo - SPR Wybrze瞠 II Gda雟k 28:26/ 14 - 15 /
 poniedzia貫k, 13 marca 2017 r.
16:00 MTS Kwidzyn - Sok馧 Ko軼ierzyna 44:32/ 19 - 17 /
 sobota, 11 marca 2017 r.
10:00 Conrad Gda雟k - SPR Wybrze瞠 I Gda雟k 17:22/ 7 - 12 /
 sobota, 25 lutego 2017 r.
10:00 Sambor Tczew - Pi徠ka S逝psk 30:28/ 15 - 12 /
KOLEJKA 19niedziela, 12 marca 2017 r.
10:00 Si鏚emka Gda雟k - Cartusia Kartuzy 22:34/ 11 - 18 /
 czwartek, 09 marca 2017 r.
18:00 Tytani Wejherowo - Sambor Tczew 39:27/ 19 - 9 /
 鈔oda, 08 marca 2017 r.
17:00 Pi徠ka S逝psk - Conrad Gda雟k 25:36/ 9 - 19 /
15:45 SPR Wybrze瞠 II Gda雟k - Sok馧 Ko軼ierzyna 31:24/ 17 - 11 /
KOLEJKA 18niedziela, 05 marca 2017 r.
10:00 SPR Wybrze瞠 I Gda雟k - Pi徠ka S逝psk 31:15/ 14 - 5 /
10:00 MTS Kwidzyn - Si鏚emka Gda雟k 42:24/ 22 - 11 /
 sobota, 04 marca 2017 r.
10:00 Sambor Tczew - Sok馧 Ko軼ierzyna 30:46/ 15 - 21 /
 czwartek, 02 marca 2017 r.
18:00 Tytani Wejherowo - Conrad Gda雟k 24:35/ 13 - 13 /
KOLEJKA 17niedziela, 26 lutego 2017 r.
16:00 Si鏚emka Gda雟k - SPR Wybrze瞠 II Gda雟k 21:24/ 10 - 13 /
 sobota, 25 lutego 2017 r.
10:00 Sok馧 Ko軼ierzyna - Conrad Gda雟k 34:31/ 15 - 14 /
09:30 Cartusia Kartuzy - MTS Kwidzyn 25:38/ 8 - 18 /
 czwartek, 23 lutego 2017 r.
18:00 Tytani Wejherowo - SPR Wybrze瞠 I Gda雟k 16:32/ 7 - 15 /
KOLEJKA 16poniedzia貫k, 20 lutego 2017 r.
17:30 Sambor Tczew - Si鏚emka Gda雟k 33:27/ 14 - 16 /
 niedziela, 19 lutego 2017 r.
10:00 Pi徠ka S逝psk - Tytani Wejherowo 36:26/ 16 - 9 /
 sobota, 18 lutego 2017 r.
12:30 SPR Wybrze瞠 II Gda雟k - Cartusia Kartuzy 36:35/ 15 - 15 /
10:30 SPR Wybrze瞠 I Gda雟k - Sok馧 Ko軼ierzyna 37:31/ 15 - 16 /
KOLEJKA 15sobota, 11 lutego 2017 r.
18:00 Si鏚emka Gda雟k - Conrad Gda雟k 14:32/ 5 - 15 /
10:00 Sok馧 Ko軼ierzyna - Pi徠ka S逝psk 39:27/ 16 - 14 /
09:30 Cartusia Kartuzy - Sambor Tczew 35:26/ 18 - 9 /
09:30 MTS Kwidzyn - SPR Wybrze瞠 II Gda雟k 26:18/ 13 - 9 /
KOLEJKA 14wtorek, 14 lutego 2017 r.
17:30 Sambor Tczew - MTS Kwidzyn 18:46/ 10 - 24 /
 sobota, 04 lutego 2017 r.
10:00 Conrad Gda雟k - Cartusia Kartuzy 27:32/ 12 - 19 /
 czwartek, 02 lutego 2017 r.
18:00 Tytani Wejherowo - Sok馧 Ko軼ierzyna 29:36/ 15 - 14 /
15:30 SPR Wybrze瞠 I Gda雟k - Si鏚emka Gda雟k 36:22/ 15 - 6 /
KOLEJKA 13sobota, 14 stycznia 2017 r.
09:00 MTS Kwidzyn - Conrad Gda雟k 24:21/ 15 - 9 /
 pi徠ek, 13 stycznia 2017 r.
19:00 Si鏚emka Gda雟k - Pi徠ka S逝psk 23:19/ 8 - 11 /
 鈔oda, 11 stycznia 2017 r.
18:00 Cartusia Kartuzy - SPR Wybrze瞠 I Gda雟k 28:31/ 17 - 15 /
 wtorek, 10 stycznia 2017 r.
15:30 SPR Wybrze瞠 II Gda雟k - Sambor Tczew 27:22/ 12 - 11 /
KOLEJKA 12czwartek, 09 lutego 2017 r.
15:30 SPR Wybrze瞠 I Gda雟k - MTS Kwidzyn 23:30/ 13 - 14 /
 czwartek, 05 stycznia 2017 r.
18:00 Tytani Wejherowo - Si鏚emka Gda雟k 38:26/ 17 - 13 /
 鈔oda, 04 stycznia 2017 r.
18:30 Conrad Gda雟k - SPR Wybrze瞠 II Gda雟k 27:27/ 13 - 13 /
18:00 Pi徠ka S逝psk - Cartusia Kartuzy 23:29/ 11 - 12 /
KOLEJKA 11鈔oda, 21 grudnia 2016 r.
18:15 Conrad Gda雟k - Sambor Tczew 30:18/ 14 - 4 /
16:00 SPR Wybrze瞠 I Gda雟k - SPR Wybrze瞠 II Gda雟k 20:31/ 10 - 11 /
 poniedzia貫k, 19 grudnia 2016 r.
17:30 Sok馧 Ko軼ierzyna - Si鏚emka Gda雟k 40:25/ 16 - 11 /
 sobota, 17 grudnia 2016 r.
15:00 Pi徠ka S逝psk - MTS Kwidzyn 15:29/ 8 - 12 /
15:00 Tytani Wejherowo - Cartusia Kartuzy 30:32/ 14 - 14 /
KOLEJKA 10sobota, 10 grudnia 2016 r.
13:30 SPR Wybrze瞠 II Gda雟k - Pi徠ka S逝psk 30:20/ 17 - 8 /
11:00 Sambor Tczew - SPR Wybrze瞠 I Gda雟k 16:33/ 6 - 18 /
11:00 MTS Kwidzyn - Tytani Wejherowo 28:21/ 13 - 8 /
09:00 Cartusia Kartuzy - Sok馧 Ko軼ierzyna 36:31/ 22 - 15 /
KOLEJKA 9鈔oda, 14 grudnia 2016 r.
18:00 Sok馧 Ko軼ierzyna - MTS Kwidzyn 31:36/ 14 - 22 /
 czwartek, 08 grudnia 2016 r.
18:15 Tytani Wejherowo - SPR Wybrze瞠 II Gda雟k 16:35/ 6 - 18 /
 鈔oda, 07 grudnia 2016 r.
18:00 Pi徠ka S逝psk - Sambor Tczew 20:19/ 10 - 10 /
16:45 SPR Wybrze瞠 I Gda雟k - Conrad Gda雟k 28:21/ 15 - 10 /
KOLEJKA 8 
17:00 Cartusia Kartuzy - Si鏚emka Gda雟k 39:19/ 18 - 8 /
 niedziela, 04 grudnia 2016 r.
15:00 Conrad Gda雟k - Pi徠ka S逝psk 29:16/ 13 - 5 /
 sobota, 03 grudnia 2016 r.
10:00 Sambor Tczew - Tytani Wejherowo 30:27/ 15 - 11 /
 鈔oda, 30 listopada 2016 r.
18:00 Sok馧 Ko軼ierzyna - SPR Wybrze瞠 II Gda雟k 34:34/ 16 - 17 /
KOLEJKA 7 
18:15 Conrad Gda雟k - Tytani Wejherowo 28:23/ 17 - 11 /
17:30 Pi徠ka S逝psk - SPR Wybrze瞠 I Gda雟k 11:21/ 4 - 11 /
 niedziela, 27 listopada 2016 r.
10:00 Si鏚emka Gda雟k - MTS Kwidzyn 14:33/ 7 - 14 /
 鈔oda, 23 listopada 2016 r.
18:00 Sok馧 Ko軼ierzyna - Sambor Tczew 30:24/ 14 - 13 /
KOLEJKA 6niedziela, 20 listopada 2016 r.
10:00 SPR Wybrze瞠 II Gda雟k - Si鏚emka Gda雟k 26:18/ 14 - 9 /
 sobota, 19 listopada 2016 r.
14:00 Conrad Gda雟k - Sok馧 Ko軼ierzyna 41:33/ 23 - 15 /
 czwartek, 17 listopada 2016 r.
17:00 MTS Kwidzyn - Cartusia Kartuzy 33:18/ 17 - 7 /
15:30 SPR Wybrze瞠 I Gda雟k - Tytani Wejherowo 32:24/ 17 - 13 /
KOLEJKA 5poniedzia貫k, 07 listopada 2016 r.
18:00 Si鏚emka Gda雟k - Sambor Tczew 24:31/ 11 - 17 /
 sobota, 05 listopada 2016 r.
15:00 Tytani Wejherowo - Pi徠ka S逝psk 32:20/ 13 - 10 /
09:30 Cartusia Kartuzy - SPR Wybrze瞠 II Gda雟k 22:32/ 11 - 18 /
09:30 Sok馧 Ko軼ierzyna - SPR Wybrze瞠 I Gda雟k 28:36/ 12 - 17 /
KOLEJKA 4鈔oda, 09 listopada 2016 r.
15:30 SPR Wybrze瞠 II Gda雟k - MTS Kwidzyn 17:30/ 10 - 13 /
 sobota, 29 pa寮ziernika 2016 r.
12:00 Sambor Tczew - Cartusia Kartuzy 26:31/ 12 - 17 /
10:00 Conrad Gda雟k - Si鏚emka Gda雟k 37:20/ 17 - 6 /
09:30 Pi徠ka S逝psk - Sok馧 Ko軼ierzyna 25:38/ 9 - 16 /
KOLEJKA 3niedziela, 23 pa寮ziernika 2016 r.
10:00 Si鏚emka Gda雟k - SPR Wybrze瞠 I Gda雟k 19:37/ 8 - 21 /
 鈔oda, 19 pa寮ziernika 2016 r.
19:00 MTS Kwidzyn - Sambor Tczew 38:17/ 19 - 11 /
18:00 Sok馧 Ko軼ierzyna - Tytani Wejherowo 38:31/ 21 - 11 /
17:00 Cartusia Kartuzy - Conrad Gda雟k 18:18/ 10 - 11 /
KOLEJKA 2sobota, 08 pa寮ziernika 2016 r.
14:00 SPR Wybrze瞠 I Gda雟k - Cartusia Kartuzy 43:33/ 18 - 15 /
11:00 Pi徠ka S逝psk - Si鏚emka Gda雟k 33:13/ 13 - 6 /
10:00 Conrad Gda雟k - MTS Kwidzyn 21:29/10 - 8 /
 czwartek, 06 pa寮ziernika 2016 r.
17:30 Sambor Tczew - SPR Wybrze瞠 II Gda雟k 15:25/ 8 - 12 /
KOLEJKA 1sobota, 01 pa寮ziernika 2016 r.
16:00 SPR Wybrze瞠 II Gda雟k - Conrad Gda雟k 21:17/ 11- 9 /
14:15 Si鏚emka Gda雟k - Tytani Wejherowo 24:27/ 11-14 /
10:00 Cartusia Kartuzy - Pi徠ka S逝psk 22:23/ 9 - 12 /
09:30 MTS Kwidzyn - SPR Wybrze瞠 I Gda雟k 29:19/14-10 /
© Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl