II Liga M篹czyzn 2017/2018
 « powr鏒

Nazwa liczba
spotka
pkt bramki ZDRD PD ZWRW PW
1SMS ZPRP II Gda雟k1854652:401900900
2Sambor Tczew1742561:411702701
3MKS Brodnica1942549:492702703
4KPR Gryfino1938571:505702604
5Tytani Wejherowo1736488:424503702
6Jeziorak I豉wa1821485:503405306
7Szczypiorniak Olsztyn1819430:498305307
8Borowiak Czersk1816443:515306207
9AZS UKW Bydgoszcz1814491:550109404
10AZS UMK Toru1912476:627307108
11MOSiR K皻rzyn196423:643109108


KOLEJKA 22sobota, 05 maja 2018 r.
18:00 Tytani Wejherowo - AZS UKW Bydgoszcz -:-
17:00 Borowiak Czersk - Sambor Tczew -:-
 czwartek, 05 kwietnia 2018 r.
19:30 MKS Brodnica - Jeziorak I豉wa 27:25/ 12-13/
 niedziela, 18 marca 2018 r.
15:30 AZS UMK Toru - Szczypiorniak Olsztyn 29:28/ 14 - 16 /
 niedziela, 11 marca 2018 r.
18:00 MOSiR K皻rzyn - KPR Gryfino 23:25/ 13 - 13 /
KOLEJKA 21sobota, 28 kwietnia 2018 r.
18:00 Tytani Wejherowo - Borowiak Czersk -:-
18:00 KPR Gryfino - AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 Jeziorak I豉wa - AZS UMK Toru -:-
 pi徠ek, 27 kwietnia 2018 r.
19:30 Szczypiorniak Olsztyn - MOSiR K皻rzyn -:-
 鈔oda, 25 kwietnia 2018 r.
20:00 Sambor Tczew - SMS ZPRP II Gda雟k -:-
KOLEJKA 20niedziela, 22 kwietnia 2018 r.
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - Jeziorak I豉wa -:-
17:00 MKS Brodnica - Sambor Tczew -:-
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - Tytani Wejherowo -:-
 sobota, 21 kwietnia 2018 r.
17:00 Borowiak Czersk - KPR Gryfino 23:26/14-13/
16:00 MOSiR K皻rzyn - AZS UKW Bydgoszcz 29:34/13-16/
KOLEJKA 19sobota, 14 kwietnia 2018 r.
18:00 KPR Gryfino - SMS ZPRP II Gda雟k 33:40/13-21/
17:00 Borowiak Czersk - AZS UKW Bydgoszcz 33:31/14-15/
17:00 Sambor Tczew - AZS UMK Toru 43:25/20 - 8 /
17:00 Jeziorak I豉wa - MOSiR K皻rzyn 33:23/16-11/
 sobota, 03 marca 2018 r.
19:00 Tytani Wejherowo - MKS Brodnica 23:34/ 10 - 15 /
KOLEJKA 18niedziela, 08 kwietnia 2018 r.
15:00 AZS UMK Toru - Tytani Wejherowo 24:37/ 10-18/
 sobota, 07 kwietnia 2018 r.
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Tczew 24:31/ 13-14/
16:00 SMS ZPRP II Gda雟k - AZS UKW Bydgoszcz 43:21/20-10/
16:00 MOSiR K皻rzyn - Borowiak Czersk 22:27/ 11 - 8 /
 sobota, 17 marca 2018 r.
17:00 MKS Brodnica - KPR Gryfino 27:25/ 12 - 11 /
KOLEJKA 17sobota, 24 marca 2018 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - MKS Brodnica 23:30/ 13 - 15 /
18:00 Tytani Wejherowo - Szczypiorniak Olsztyn 34:18/ 13 - 9 /
17:00 Sambor Tczew - Jeziorak I豉wa 27:22/ 12 - 12 /
17:00 KPR Gryfino - AZS UMK Toru 41:20/ 19 - 11 /
17:00 Borowiak Czersk - SMS ZPRP II Gda雟k 22:34/ 9 - 20 /
KOLEJKA 16niedziela, 11 marca 2018 r.
15:00 AZS UMK Toru - AZS UKW Bydgoszcz 25:38/ 12 - 18 /
 sobota, 10 marca 2018 r.
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - KPR Gryfino 27:36/ 13 - 15 /
17:00 Jeziorak I豉wa - Tytani Wejherowo 22:23/ 8 - 13 /
17:00 MKS Brodnica - Borowiak Czersk 27:27 (k. 4:3)/ 11 - 10 /
16:00 MOSiR K皻rzyn - SMS ZPRP II Gda雟k 23:41/ 11 - 20 /
KOLEJKA 15niedziela, 25 lutego 2018 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - Szczypiorniak Olsztyn 29:30/ 13 - 14 /
14:00 Sambor Tczew - MOSiR K皻rzyn 42:19/ 20 - 9 /
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - MKS Brodnica 36:24/ 15 - 12 /
 sobota, 24 lutego 2018 r.
18:00 KPR Gryfino - Jeziorak I豉wa 38:27/ 20 - 12 /
17:00 Borowiak Czersk - AZS UMK Toru 30:30 (k. 5:4)/ 13 - 13 /
KOLEJKA 14niedziela, 18 lutego 2018 r.
14:00 Sambor Tczew - Tytani Wejherowo 24:19/ 12 - 7 /
 sobota, 17 lutego 2018 r.
18:00 AZS UMK Toru - SMS ZPRP II Gda雟k 21:43/ 11 - 22 /
17:00 Jeziorak I豉wa - AZS UKW Bydgoszcz 32:35/ 16 - 17 /
16:00 MOSiR K皻rzyn - MKS Brodnica 25:31/ 9 - 17 /
13:00 Szczypiorniak Olsztyn - Borowiak Czersk 22:18/ 14 - 11 /
KOLEJKA 13sobota, 10 lutego 2018 r.
18:00 SMS ZPRP II Gda雟k - Szczypiorniak Olsztyn 46:21/ 21 - 9 /
18:00 KPR Gryfino - Sambor Tczew 24:28/ 8 - 15 /
17:00 MKS Brodnica - AZS UMK Toru 31:17/ 12 - 9 /
17:00 Jeziorak I豉wa - Borowiak Czersk 26:17/ 11 - 11 /
17:00 Tytani Wejherowo - MOSiR K皻rzyn 40:20/ 16 - 6 /
KOLEJKA 12sobota, 03 marca 2018 r.
16:00 MOSiR K皻rzyn - AZS UMK Toru 30:29/ 15 - 14 /
 niedziela, 28 stycznia 2018 r.
14:00 Sambor Tczew - AZS UKW Bydgoszcz 31:32/ 15 - 18 /
 sobota, 27 stycznia 2018 r.
18:00 Tytani Wejherowo - KPR Gryfino 34:31/ 15 - 18 /
17:00 Jeziorak I豉wa - SMS ZPRP II Gda雟k 24:41/ 11 - 20 /
 czwartek, 25 stycznia 2018 r.
19:00 MKS Brodnica - Szczypiorniak Olsztyn 28:24/ 16 - 13 /
KOLEJKA 11niedziela, 10 grudnia 2017 r.
16:00 Sambor Tczew - Borowiak Czersk 34:24/ 18 - 8 /
 sobota, 09 grudnia 2017 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - Tytani Wejherowo 29:30/ 14 - 10 /
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - AZS UMK Toru 27:22/ 13 - 14 /
18:00 KPR Gryfino - MOSiR K皻rzyn 38:23/ 17 - 11 /
17:00 Jeziorak I豉wa - MKS Brodnica 27:25/ 10 - 6 /
KOLEJKA 10niedziela, 03 grudnia 2017 r.
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - Sambor Tczew 26:25/ 14 - 15 /
 sobota, 02 grudnia 2017 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - KPR Gryfino 23:28/ 13 - 16 /
17:00 Borowiak Czersk - Tytani Wejherowo 24:28/ 13 - 13 /
16:00 MOSiR K皻rzyn - Szczypiorniak Olsztyn 24:35/ 10 - 16 /
15:30 AZS UMK Toru - Jeziorak I豉wa 28:31/ 12 - 13 /
KOLEJKA 9sobota, 20 stycznia 2018 r.
17:00 Jeziorak I豉wa - Szczypiorniak Olsztyn 22:22 (k. 4:2)/ 12 - 14 /
 wtorek, 28 listopada 2017 r.
19:00 Sambor Tczew - MKS Brodnica 31:36/ 15 - 17 /
 sobota, 25 listopada 2017 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - MOSiR K皻rzyn 24:29/ 13 - 11 /
18:00 KPR Gryfino - Borowiak Czersk 39:28/ 16 - 13 /
17:00 Tytani Wejherowo - SMS ZPRP II Gda雟k 25:29/ 12 - 11 /
KOLEJKA 8niedziela, 19 listopada 2017 r.
15:00 SMS ZPRP II Gda雟k - KPR Gryfino 35:25/ 15 - 14 /
 sobota, 18 listopada 2017 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - Borowiak Czersk 26:31/ 12 - 15 /
18:30 AZS UMK Toru - Sambor Tczew 23:39/ 12 - 20 /
17:00 MKS Brodnica - Tytani Wejherowo 23:32/ 9 - 18 /
16:00 MOSiR K皻rzyn - Jeziorak I豉wa 18:33/ 6 - 18 /
KOLEJKA 7niedziela, 05 listopada 2017 r.
14:00 Sambor Tczew - Szczypiorniak Olsztyn 32:21/ 19 - 8 /
 sobota, 04 listopada 2017 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - SMS ZPRP II Gda雟k 24:28/ 12 - 11 /
18:00 KPR Gryfino - MKS Brodnica 25:25 (k. 4:2)/ 15 - 12 /
18:00 Tytani Wejherowo - AZS UMK Toru 29:24/ 13 - 9 /
17:00 Borowiak Czersk - MOSiR K皻rzyn 29:19/ 16 - 6 /
KOLEJKA 6niedziela, 29 pa寮ziernika 2017 r.
14:30 MKS Brodnica - AZS UKW Bydgoszcz 28:27/ 15 - 13 /
 sobota, 28 pa寮ziernika 2017 r.
17:00 Jeziorak I豉wa - Sambor Tczew 35:37/ 16 - 19 /
15:00 AZS UMK Toru - KPR Gryfino 27:28/ 14 - 10 /
13:30 Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo 21:26/ 10 - 11 /
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - Borowiak Czersk 43:20/ 24 - 12 /
KOLEJKA 5niedziela, 22 pa寮ziernika 2017 r.
15:00 Borowiak Czersk - MKS Brodnica 23:33/ 10 - 15 /
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - MOSiR K皻rzyn 40:19/ 20 - 9 /
 sobota, 21 pa寮ziernika 2017 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toru 24:29/ 11 - 11 /
18:00 Tytani Wejherowo - Jeziorak I豉wa 31:28/ 16 - 13 /
18:00 KPR Gryfino - Szczypiorniak Olsztyn 26:21/ 13 - 7 /
KOLEJKA 4sobota, 14 pa寮ziernika 2017 r.
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - AZS UKW Bydgoszcz 24:20/ 17 - 10 /
17:00 AZS UMK Toru - Borowiak Czersk 31:31 (k. 5:4)/ 17 - 15 /
17:00 MKS Brodnica - SMS ZPRP II Gda雟k 20:31/ 10 - 13 /
17:00 Jeziorak I豉wa - KPR Gryfino 24:33/ 9 - 15 /
16:00 MOSiR K皻rzyn - Sambor Tczew 14:41/ 7 - 19 /
KOLEJKA 3niedziela, 08 pa寮ziernika 2017 r.
17:00 Borowiak Czersk - Szczypiorniak Olsztyn 18:21/ 10 - 11 /
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - AZS UMK Toru 37:16/ 15 - 7 /
 sobota, 07 pa寮ziernika 2017 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - Jeziorak I豉wa 31:31 (k. 4:2)/ 19 - 12 /
18:00 Tytani Wejherowo - Sambor Tczew 25:28/ 15 - 15 /
17:00 MKS Brodnica - MOSiR K皻rzyn 39:20/ 22 - 8 /
KOLEJKA 2niedziela, 01 pa寮ziernika 2017 r.
17:00 Szczypiorniak Olsztyn - SMS ZPRP II Gda雟k 18:30/ 9 - 13 /
16:00 Sambor Tczew - KPR Gryfino 29:22/ 13 - 11 /
15:00 AZS UMK Toru - MKS Brodnica 25:34/ 10 - 14 /
 sobota, 30 wrze郾ia 2017 r.
17:00 Borowiak Czersk - Jeziorak I豉wa 18:23/ 7 - 11 /
16:00 MOSiR K皻rzyn - Tytani Wejherowo 17:31/ 7 - 16 /
KOLEJKA 1sobota, 16 grudnia 2017 r.
18:00 KPR Gryfino - Tytani Wejherowo 28:21/ 15 - 12 /
 sobota, 11 listopada 2017 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Tczew 20:39/ 9 - 15 /
 niedziela, 24 wrze郾ia 2017 r.
17:00 Szczypiorniak Olsztyn - MKS Brodnica 26:27/ 9 - 15 /
15:00 AZS UMK Toru - MOSiR K皻rzyn 31:26/ 15 - 8 /
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - Jeziorak I豉wa 29:20/ 11 - 10 /
© Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl