Polecamy:

Handball Polska
Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga M篹czyzn 2017/2018
 « powr鏒

Nazwa liczba
spotka
pkt bramki ZDRD PD ZWRW PW
1SMS ZPRP II Gda雟k1030328:212600400
2Sambor Tczew1024335:246301501
3Tytani Wejherowo921257:223202500
4KPR Gryfino920264:235400302
5MKS Brodnica1019290:267202402
6Jeziorak I豉wa913252:250102303
7Szczypiorniak Olsztyn912214:225203202
8AZS UMK Toru108256:306204103
9Borowiak Czersk107246:297104104
10MOSiR K皻rzyn103209:341004105
11AZS UKW Bydgoszcz102248:297107002


KOLEJKA 22sobota, 05 maja 2018 r.
00:00 AZS UMK Toru - Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 MKS Brodnica - Jeziorak I豉wa -:-
00:00 Borowiak Czersk - Sambor Tczew -:-
00:00 AZS UKW Bydgoszcz - Tytani Wejherowo -:-
00:00 MOSiR K皻rzyn - KPR Gryfino -:-
KOLEJKA 21sobota, 28 kwietnia 2018 r.
00:00 Tytani Wejherowo - Borowiak Czersk -:-
00:00 Szczypiorniak Olsztyn - MOSiR K皻rzyn -:-
00:00 Jeziorak I豉wa - AZS UMK Toru -:-
00:00 Sambor Tczew - SMS ZPRP II Gda雟k -:-
00:00 KPR Gryfino - AZS UKW Bydgoszcz -:-
KOLEJKA 20sobota, 21 kwietnia 2018 r.
00:00 Borowiak Czersk - KPR Gryfino -:-
00:00 MOSiR K皻rzyn - AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 MKS Brodnica - Sambor Tczew -:-
00:00 Szczypiorniak Olsztyn - Jeziorak I豉wa -:-
00:00 SMS ZPRP II Gda雟k - Tytani Wejherowo -:-
KOLEJKA 19sobota, 14 kwietnia 2018 r.
00:00 Tytani Wejherowo - MKS Brodnica -:-
00:00 Jeziorak I豉wa - MOSiR K皻rzyn -:-
00:00 Sambor Tczew - AZS UMK Toru -:-
00:00 KPR Gryfino - SMS ZPRP II Gda雟k -:-
00:00 AZS UKW Bydgoszcz - Borowiak Czersk -:-
KOLEJKA 18sobota, 07 kwietnia 2018 r.
00:00 Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Tczew -:-
00:00 AZS UMK Toru - Tytani Wejherowo -:-
00:00 MKS Brodnica - KPR Gryfino -:-
00:00 SMS ZPRP II Gda雟k - AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 MOSiR K皻rzyn - Borowiak Czersk -:-
KOLEJKA 17sobota, 24 marca 2018 r.
00:00 Tytani Wejherowo - Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 Sambor Tczew - Jeziorak I豉wa -:-
00:00 KPR Gryfino - AZS UMK Toru -:-
00:00 Borowiak Czersk - SMS ZPRP II Gda雟k -:-
00:00 AZS UKW Bydgoszcz - MKS Brodnica -:-
KOLEJKA 16sobota, 10 marca 2018 r.
00:00 Jeziorak I豉wa - Tytani Wejherowo -:-
00:00 Szczypiorniak Olsztyn - KPR Gryfino -:-
00:00 AZS UMK Toru - AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 MKS Brodnica - Borowiak Czersk -:-
00:00 MOSiR K皻rzyn - SMS ZPRP II Gda雟k -:-
KOLEJKA 15sobota, 24 lutego 2018 r.
00:00 Sambor Tczew - MOSiR K皻rzyn -:-
00:00 KPR Gryfino - Jeziorak I豉wa -:-
00:00 AZS UKW Bydgoszcz - Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 Borowiak Czersk - AZS UMK Toru -:-
00:00 SMS ZPRP II Gda雟k - MKS Brodnica -:-
KOLEJKA 14sobota, 17 lutego 2018 r.
00:00 MOSiR K皻rzyn - MKS Brodnica -:-
00:00 AZS UMK Toru - SMS ZPRP II Gda雟k -:-
00:00 Jeziorak I豉wa - AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 Szczypiorniak Olsztyn - Borowiak Czersk -:-
00:00 Sambor Tczew - Tytani Wejherowo -:-
KOLEJKA 13sobota, 10 lutego 2018 r.
00:00 Tytani Wejherowo - MOSiR K皻rzyn -:-
00:00 KPR Gryfino - Sambor Tczew -:-
00:00 Borowiak Czersk - Jeziorak I豉wa -:-
00:00 SMS ZPRP II Gda雟k - Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 MKS Brodnica - AZS UMK Toru -:-
KOLEJKA 12sobota, 27 stycznia 2018 r.
00:00 Tytani Wejherowo - KPR Gryfino -:-
00:00 Sambor Tczew - AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 Jeziorak I豉wa - SMS ZPRP II Gda雟k -:-
00:00 Szczypiorniak Olsztyn - MKS Brodnica -:-
00:00 MOSiR K皻rzyn - AZS UMK Toru -:-
KOLEJKA 11niedziela, 10 grudnia 2017 r.
16:00 Sambor Tczew - Borowiak Czersk 34:24/ 18 - 8 /
 sobota, 09 grudnia 2017 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - Tytani Wejherowo 29:30/ 14 - 10 /
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - AZS UMK Toru 27:22/ 13 - 14 /
18:00 KPR Gryfino - MOSiR K皻rzyn 38:23/ 17 - 11 /
17:00 Jeziorak I豉wa - MKS Brodnica 27:25/ 10 - 6 /
KOLEJKA 10niedziela, 03 grudnia 2017 r.
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - Sambor Tczew 26:25/ 14 - 15 /
 sobota, 02 grudnia 2017 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - KPR Gryfino 23:28/ 13 - 16 /
17:00 Borowiak Czersk - Tytani Wejherowo 24:28/ 13 - 13 /
16:00 MOSiR K皻rzyn - Szczypiorniak Olsztyn 24:35/ 10 - 16 /
15:30 AZS UMK Toru - Jeziorak I豉wa 28:31/ 12 - 13 /
KOLEJKA 9sobota, 20 stycznia 2018 r.
17:00 Jeziorak I豉wa - Szczypiorniak Olsztyn -:-
 wtorek, 28 listopada 2017 r.
19:00 Sambor Tczew - MKS Brodnica 31:36/ 15 - 17 /
 sobota, 25 listopada 2017 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - MOSiR K皻rzyn 24:29/ 13 - 11 /
18:00 KPR Gryfino - Borowiak Czersk 39:28/ 16 - 13 /
17:00 Tytani Wejherowo - SMS ZPRP II Gda雟k 25:29/ 12 - 11 /
KOLEJKA 8niedziela, 19 listopada 2017 r.
15:00 SMS ZPRP II Gda雟k - KPR Gryfino 35:25/ 15 - 14 /
 sobota, 18 listopada 2017 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - Borowiak Czersk 26:31/ 12 - 15 /
18:30 AZS UMK Toru - Sambor Tczew 23:39/ 12 - 20 /
17:00 MKS Brodnica - Tytani Wejherowo 23:32/ 9 - 18 /
16:00 MOSiR K皻rzyn - Jeziorak I豉wa 18:33/ 6 - 18 /
KOLEJKA 7niedziela, 05 listopada 2017 r.
14:00 Sambor Tczew - Szczypiorniak Olsztyn 32:21/ 19 - 8 /
 sobota, 04 listopada 2017 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - SMS ZPRP II Gda雟k 24:28/ 12 - 11 /
18:00 Tytani Wejherowo - AZS UMK Toru 29:24/ 13 - 9 /
18:00 KPR Gryfino - MKS Brodnica 25:25 (k. 4:2)/ 15 - 12 /
17:00 Borowiak Czersk - MOSiR K皻rzyn 29:19/ 16 - 6 /
KOLEJKA 6niedziela, 29 pa寮ziernika 2017 r.
14:30 MKS Brodnica - AZS UKW Bydgoszcz 28:27/ 15 - 13 /
 sobota, 28 pa寮ziernika 2017 r.
17:00 Jeziorak I豉wa - Sambor Tczew 35:37/ 16 - 19 /
15:00 AZS UMK Toru - KPR Gryfino 27:28/ 14 - 10 /
13:30 Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo 21:26/ 10 - 11 /
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - Borowiak Czersk 43:20/ 24 - 12 /
KOLEJKA 5niedziela, 22 pa寮ziernika 2017 r.
15:00 Borowiak Czersk - MKS Brodnica 23:33/ 10 - 15 /
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - MOSiR K皻rzyn 40:19/ 20 - 9 /
 sobota, 21 pa寮ziernika 2017 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toru 24:29/ 11 - 11 /
18:00 Tytani Wejherowo - Jeziorak I豉wa 31:28/ 16 - 13 /
18:00 KPR Gryfino - Szczypiorniak Olsztyn 26:21/ 13 - 7 /
KOLEJKA 4sobota, 14 pa寮ziernika 2017 r.
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - AZS UKW Bydgoszcz 24:20/ 17 - 10 /
17:00 Jeziorak I豉wa - KPR Gryfino 24:33/ 9 - 15 /
17:00 AZS UMK Toru - Borowiak Czersk 31:31 (k. 5:4)/ 17 - 15 /
17:00 MKS Brodnica - SMS ZPRP II Gda雟k 20:31/ 10 - 13 /
16:00 MOSiR K皻rzyn - Sambor Tczew 14:41/ 7 - 19 /
KOLEJKA 3niedziela, 08 pa寮ziernika 2017 r.
17:00 Borowiak Czersk - Szczypiorniak Olsztyn 18:21/ 10 - 11 /
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - AZS UMK Toru 37:16/ 15 - 7 /
 sobota, 07 pa寮ziernika 2017 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - Jeziorak I豉wa 31:31 (k. 4:2)/ 19 - 12 /
18:00 Tytani Wejherowo - Sambor Tczew 25:28/ 15 - 15 /
17:00 MKS Brodnica - MOSiR K皻rzyn 39:20/ 22 - 8 /
KOLEJKA 2niedziela, 01 pa寮ziernika 2017 r.
17:00 Szczypiorniak Olsztyn - SMS ZPRP II Gda雟k 18:30/ 9 - 13 /
16:00 Sambor Tczew - KPR Gryfino 29:22/ 13 - 11 /
15:00 AZS UMK Toru - MKS Brodnica 25:34/ 10 - 14 /
 sobota, 30 wrze郾ia 2017 r.
17:00 Borowiak Czersk - Jeziorak I豉wa 18:23/ 7 - 11 /
16:00 MOSiR K皻rzyn - Tytani Wejherowo 17:31/ 7 - 16 /
KOLEJKA 1sobota, 16 grudnia 2017 r.
18:00 KPR Gryfino - Tytani Wejherowo -:-
 sobota, 11 listopada 2017 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Tczew 20:39/ 9 - 15 /
 niedziela, 24 wrze郾ia 2017 r.
17:00 Szczypiorniak Olsztyn - MKS Brodnica 26:27/ 9 - 15 /
15:00 AZS UMK Toru - MOSiR K皻rzyn 31:26/ 15 - 8 /
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - Jeziorak I豉wa 29:20/ 11 - 10 /
© Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl