Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga M篹czyzn 2019/2020
 « powr鏒

Nazwa liczba
spotka
pkt bramki ZDRD PD ZWRW PW
1MKS Grudzi康z1339435:286600700
2MKS Brodnica1538506:434601701
3MKS Sambor Tczew1428418:364602303
4KPR Blejkan Gryfino1227354:303501402
5KS Szczypiorniak Olsztyn1427442:407501404
6AZS UMK Toru1415403:438404105
7MKS Handball Czersk1414356:411106403
8NLO SMS ZPRP Kwidzyn1414342:402205304
9UKS Hagard Strza趾owo139358:426105205
10KU AZS UKW Bydgoszcz147388:455206006
11ITS Jeziorak I豉wa137326:402105106


KOLEJKA 22sobota, 16 maja 2020 r.
18:00 KPR Blejkan Gryfino - MKS Grudzi康z -:-
00:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - MKS Sambor Tczew -:-
00:00 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - UKS Hagard Strza趾owo -:-
 sobota, 07 marca 2020 r.
17:30 ITS Jeziorak I豉wa - MKS Brodnica 29:37/ 13 - 19 /
 niedziela, 01 marca 2020 r.
15:00 AZS UMK Toru - MKS Handball Czersk 34:36/ 17 - 15 /
KOLEJKA 21sobota, 09 maja 2020 r.
00:00 UKS Hagard Strza趾owo - KU AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 MKS Grudzi康z - AZS UMK Toru -:-
00:00 MKS Sambor Tczew - KPR Blejkan Gryfino -:-
00:00 MKS Brodnica - NLO SMS ZPRP Kwidzyn -:-
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - ITS Jeziorak I豉wa -:-
KOLEJKA 20sobota, 02 maja 2020 r.
15:00 KPR Blejkan Gryfino - UKS Hagard Strza趾owo -:-
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - NLO SMS ZPRP Kwidzyn -:-
 sobota, 11 kwietnia 2020 r.
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Handball Czersk -:-
 niedziela, 08 marca 2020 r.
16:00 AZS UMK Toru - MKS Sambor Tczew 30:29/ 15 - 16 /
 sobota, 29 lutego 2020 r.
16:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - MKS Brodnica 38:40/ 20 - 23 /
KOLEJKA 19sobota, 25 kwietnia 2020 r.
00:00 MKS Handball Czersk - ITS Jeziorak I豉wa -:-
00:00 MKS Grudzi康z - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 UKS Hagard Strza趾owo - AZS UMK Toru -:-
00:00 MKS Brodnica - KPR Blejkan Gryfino -:-
00:00 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - KU AZS UKW Bydgoszcz -:-
KOLEJKA 18sobota, 04 kwietnia 2020 r.
18:00 KPR Blejkan Gryfino - NLO SMS ZPRP Kwidzyn -:-
00:00 MKS Handball Czersk - MKS Grudzi康z -:-
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - KU AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 AZS UMK Toru - MKS Brodnica -:-
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Sambor Tczew -:-
KOLEJKA 17sobota, 28 marca 2020 r.
16:00 MKS Sambor Tczew - MKS Handball Czersk -:-
00:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - KPR Blejkan Gryfino -:-
00:00 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - AZS UMK Toru -:-
00:00 UKS Hagard Strza趾owo - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 MKS Grudzi康z - ITS Jeziorak I豉wa -:-
KOLEJKA 16niedziela, 22 marca 2020 r.
16:00 MKS Grudzi康z - MKS Sambor Tczew -:-
15:00 MKS Handball Czersk - UKS Hagard Strza趾owo -:-
 sobota, 21 marca 2020 r.
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Brodnica -:-
00:00 AZS UMK Toru - KU AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - KPR Blejkan Gryfino -:-
KOLEJKA 15niedziela, 15 marca 2020 r.
15:00 ITS Jeziorak I豉wa - MKS Sambor Tczew -:-
13:00 UKS Hagard Strza趾owo - MKS Grudzi康z -:-
 sobota, 14 marca 2020 r.
18:00 MKS Brodnica - MKS Handball Czersk -:-
18:00 KPR Blejkan Gryfino - AZS UMK Toru -:-
 sobota, 07 marca 2020 r.
11:00 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - KS Szczypiorniak Olsztyn 31:29/ 17 - 16 /
KOLEJKA 14niedziela, 23 lutego 2020 r.
15:00 MKS Handball Czersk - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 26:29/ 13 - 12 /
15:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 33:31/ 17 - 14 /
 sobota, 22 lutego 2020 r.
19:00 ITS Jeziorak I豉wa - AZS UMK Toru 28:22/ 15 - 10 /
19:00 MKS Grudzi康z - MKS Brodnica 32:23/ 12 - 11 /
17:30 MKS Sambor Tczew - UKS Hagard Strza趾owo 40:26/ 20 - 11 /
KOLEJKA 13sobota, 08 lutego 2020 r.
18:30 UKS Hagard Strza趾owo - ITS Jeziorak I豉wa 31:27/ 12 - 10 /
18:30 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - MKS Grudzi康z 20:31/ 7 - 18 /
18:00 KPR Blejkan Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn 38:26/ 16 - 13 /
17:00 MKS Brodnica - MKS Sambor Tczew 32:31/ 16 - 18 /
 sobota, 01 lutego 2020 r.
15:30 KU AZS UKW Bydgoszcz - MKS Handball Czersk 29:33/ 12 - 15 /
KOLEJKA 12niedziela, 26 stycznia 2020 r.
13:00 UKS Hagard Strza趾owo - MKS Brodnica 23:32/ 11 - 17 /
 sobota, 25 stycznia 2020 r.
20:00 MKS Handball Czersk - KPR Blejkan Gryfino 18:29/ 5 - 14 /
19:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - AZS UMK Toru 41:31/ 18 - 11 /
17:00 MKS Grudzi康z - KU AZS UKW Bydgoszcz 38:28/ 21 - 12 /
16:00 MKS Sambor Tczew - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 26:25/ 16 - 14 /
KOLEJKA 11niedziela, 15 grudnia 2019 r.
15:00 MKS Sambor Tczew - KU AZS UKW Bydgoszcz 28:24/ 13 - 12 /
 sobota, 14 grudnia 2019 r.
17:00 MKS Brodnica - ITS Jeziorak I豉wa 42:24/ 25 - 8 /
17:00 MKS Grudzi康z - KPR Blejkan Gryfino 35:24/ 17 - 13 /
16:00 MKS Handball Czersk - AZS UMK Toru 25:28/ 11 - 11 /
 pi徠ek, 13 grudnia 2019 r.
20:00 UKS Hagard Strza趾owo - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 35:38/ 15 - 18 /
KOLEJKA 10wtorek, 10 grudnia 2019 r.
19:30 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - MKS Brodnica 25:33/ 12 - 18 /
 niedziela, 08 grudnia 2019 r.
16:00 AZS UMK Toru - MKS Grudzi康z 27:33/ 16 - 17 /
 sobota, 07 grudnia 2019 r.
18:00 KPR Blejkan Gryfino - MKS Sambor Tczew 23:21/ 9 - 9 /
17:30 ITS Jeziorak I豉wa - KS Szczypiorniak Olsztyn 24:25/ 14 - 13 /
17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - UKS Hagard Strza趾owo 25:29/ 13 - 14 /
KOLEJKA 9niedziela, 01 grudnia 2019 r.
12:00 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - ITS Jeziorak I豉wa 16:20/ 10 - 10 /
 sobota, 30 listopada 2019 r.
18:30 UKS Hagard Strza趾owo - KPR Blejkan Gryfino 24:34/ 12 - 14 /
17:30 MKS Sambor Tczew - AZS UMK Toru 37:30/ 19 - 17 /
17:00 MKS Handball Czersk - KS Szczypiorniak Olsztyn 22:31/ 10 - 14 /
15:00 MKS Brodnica - KU AZS UKW Bydgoszcz 40:28/ 19 - 13 /
KOLEJKA 8niedziela, 24 listopada 2019 r.
17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 26:26 (k. 3:4)/ 11 - 11 /
16:00 AZS UMK Toru - UKS Hagard Strza趾owo 33:22/ 17 - 12 /
16:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Grudzi康z 25:33/ 13 - 17 /
 sobota, 23 listopada 2019 r.
18:00 KPR Blejkan Gryfino - MKS Brodnica 21:25/ 12 - 13 /
17:30 ITS Jeziorak I豉wa - MKS Handball Czersk 28:28 (k. 2:4)/ 13 - 14 /
KOLEJKA 7sobota, 16 listopada 2019 r.
18:00 MKS Sambor Tczew - KS Szczypiorniak Olsztyn 29:27/ 9 - 15 /
17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - ITS Jeziorak I豉wa 31:24/ 13 - 9 /
17:00 MKS Brodnica - AZS UMK Toru 43:36/ 19 - 15 /
17:00 MKS Grudzi康z - MKS Handball Czersk 33:16/ 17 - 8 /
14:00 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - KPR Blejkan Gryfino 25:28/ 12 - 15 /
KOLEJKA 6czwartek, 07 listopada 2019 r.
19:00 ITS Jeziorak I豉wa - MKS Grudzi康z 15:38/ 6 - 19 /
 niedziela, 27 pa寮ziernika 2019 r.
16:00 AZS UMK Toru - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 21:20/ 11 - 11 /
 sobota, 26 pa寮ziernika 2019 r.
18:00 KPR Blejkan Gryfino - KU AZS UKW Bydgoszcz 32:26/ 19 - 11 /
17:00 MKS Handball Czersk - MKS Sambor Tczew 21:33/ 11 - 18 /
16:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - UKS Hagard Strza趾owo 37:29/ 15 - 13 /
KOLEJKA 5niedziela, 20 pa寮ziernika 2019 r.
14:00 UKS Hagard Strza趾owo - MKS Handball Czersk 30:32/ 15 - 15 /
 sobota, 19 pa寮ziernika 2019 r.
18:00 KPR Blejkan Gryfino - ITS Jeziorak I豉wa 39:29/ 20 - 14 /
17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toru 32:30/ 16 - 15 /
16:00 MKS Sambor Tczew - MKS Grudzi康z 19:29/ 9 - 11 /
 czwartek, 17 pa寮ziernika 2019 r.
18:30 MKS Brodnica - KS Szczypiorniak Olsztyn 37:36/ 20 - 16 /
KOLEJKA 4niedziela, 13 pa寮ziernika 2019 r.
13:00 AZS UMK Toru - KPR Blejkan Gryfino 23:32/ 13 - 14 /
 sobota, 12 pa寮ziernika 2019 r.
18:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 36:22/ 17 - 12 /
18:00 MKS Handball Czersk - MKS Brodnica 26:32/ 11 - 15 /
18:00 MKS Sambor Tczew - ITS Jeziorak I豉wa 28:22/ 15 - 12 /
17:00 MKS Grudzi康z - UKS Hagard Strza趾owo 31:23/ 20 - 13 /
KOLEJKA 3niedziela, 06 pa寮ziernika 2019 r.
16:00 AZS UMK Toru - ITS Jeziorak I豉wa 29:25/ 15 - 14 /
13:30 UKS Hagard Strza趾owo - MKS Sambor Tczew 24:30/ 9 - 13 /
 sobota, 05 pa寮ziernika 2019 r.
17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - KS Szczypiorniak Olsztyn 26:34/ 12 - 15 /
17:00 MKS Brodnica - MKS Grudzi康z 25:30/ 15 - 13 /
12:00 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - MKS Handball Czersk 24:23/ 9 - 12 /
KOLEJKA 2sobota, 28 wrze郾ia 2019 r.
18:00 ITS Jeziorak I豉wa - UKS Hagard Strza趾owo 31:36/ 13 - 19 /
18:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - KPR Blejkan Gryfino 27:25/ 11 - 14 /
17:00 MKS Handball Czersk - KU AZS UKW Bydgoszcz 26:22/ 14 - 11 /
17:00 MKS Sambor Tczew - MKS Brodnica 29:29 (k. 8:9)/ 16 - 17 /
17:00 MKS Grudzi康z - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 30:19/ 14 - 12 /
KOLEJKA 1niedziela, 22 wrze郾ia 2019 r.
17:00 MKS Brodnica - UKS Hagard Strza趾owo 36:26/ 13 - 13 /
 sobota, 21 wrze郾ia 2019 r.
18:00 KPR Blejkan Gryfino - MKS Handball Czersk 29:24/ 13 - 11 /
17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - MKS Grudzi康z 22:42/ 9 - 19 /
16:00 AZS UMK Toru - KS Szczypiorniak Olsztyn 29:35/ 18 - 19 /
15:00 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - MKS Sambor Tczew 22:38/ 10 - 18 /
© Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl