Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga M篹czyzn 2020/2021
 « powr鏒

Nazwa liczba
spotka
pkt bramki ZDRD PD ZWRW PW
1KS Szczypiorniak Olsztyn412127:103100300
2KPR Blejkan Gryfino39101:69100200
3MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew48111:107101200
4MKS Brodnica46131:129101101
5MKS Handball Czersk34101:95101001
6ITS Jeziorak I豉wa3479:86102000
7KS AZS UKW Bydgoszcz43126:155002101
8UKS Jedynka Kodo Mor庵3280:84002100
9SMS ZPRP II Kwidzyn3277:92001101
10AZS UMK Toru3184:97001002


KOLEJKA 18sobota, 10 kwietnia 2021 r.
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - KPR Blejkan Gryfino -:-
00:00 MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew - KS AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 MKS Handball Czersk - AZS UMK Toru -:-
00:00 MKS Brodnica - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - UKS Jedynka Kodo Mor庵 -:-
KOLEJKA 17sobota, 27 marca 2021 r.
00:00 KPR Blejkan Gryfino - SMS ZPRP II Kwidzyn -:-
00:00 KS AZS UKW Bydgoszcz - ITS Jeziorak I豉wa -:-
00:00 AZS UMK Toru - MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew -:-
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Handball Czersk -:-
00:00 UKS Jedynka Kodo Mor庵 - MKS Brodnica -:-
KOLEJKA 16sobota, 20 marca 2021 r.
00:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Brodnica -:-
00:00 MKS Handball Czersk - UKS Jedynka Kodo Mor庵 -:-
00:00 MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - AZS UMK Toru -:-
00:00 KPR Blejkan Gryfino - KS AZS UKW Bydgoszcz -:-
KOLEJKA 15sobota, 13 marca 2021 r.
00:00 MKS Brodnica - MKS Handball Czersk -:-
00:00 UKS Jedynka Kodo Mor庵 - MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew -:-
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - ITS Jeziorak I豉wa -:-
00:00 AZS UMK Toru - KPR Blejkan Gryfino -:-
00:00 KS AZS UKW Bydgoszcz - SMS ZPRP II Kwidzyn -:-
KOLEJKA 14sobota, 06 marca 2021 r.
00:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Handball Czersk -:-
00:00 MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew - MKS Brodnica -:-
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - UKS Jedynka Kodo Mor庵 -:-
00:00 KPR Blejkan Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 KS AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toru -:-
KOLEJKA 13sobota, 27 lutego 2021 r.
00:00 AZS UMK Toru - SMS ZPRP II Kwidzyn -:-
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - KS AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 UKS Jedynka Kodo Mor庵 - KPR Blejkan Gryfino -:-
00:00 MKS Brodnica - ITS Jeziorak I豉wa -:-
00:00 MKS Handball Czersk - MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew -:-
KOLEJKA 12sobota, 20 lutego 2021 r.
00:00 AZS UMK Toru - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 KS AZS UKW Bydgoszcz - UKS Jedynka Kodo Mor庵 -:-
00:00 KPR Blejkan Gryfino - MKS Brodnica -:-
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - MKS Handball Czersk -:-
00:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew -:-
KOLEJKA 11sobota, 13 lutego 2021 r.
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - SMS ZPRP II Kwidzyn -:-
00:00 UKS Jedynka Kodo Mor庵 - AZS UMK Toru -:-
00:00 MKS Brodnica - KS AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 MKS Handball Czersk - KPR Blejkan Gryfino -:-
00:00 MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew - ITS Jeziorak I豉wa -:-
KOLEJKA 10sobota, 30 stycznia 2021 r.
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - UKS Jedynka Kodo Mor庵 -:-
00:00 AZS UMK Toru - MKS Brodnica -:-
00:00 KS AZS UKW Bydgoszcz - MKS Handball Czersk -:-
00:00 KPR Blejkan Gryfino - MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew -:-
00:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - ITS Jeziorak I豉wa -:-
KOLEJKA 9sobota, 05 grudnia 2020 r.
18:00 KPR Blejkan Gryfino - ITS Jeziorak I豉wa -:-
00:00 KS AZS UKW Bydgoszcz - MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew -:-
00:00 AZS UMK Toru - MKS Handball Czersk -:-
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Brodnica -:-
00:00 UKS Jedynka Kodo Mor庵 - SMS ZPRP II Kwidzyn -:-
KOLEJKA 8sobota, 28 listopada 2020 r.
00:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - KPR Blejkan Gryfino -:-
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - KS AZS UKW Bydgoszcz -:-
00:00 MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew - AZS UMK Toru -:-
00:00 MKS Handball Czersk - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 MKS Brodnica - UKS Jedynka Kodo Mor庵 -:-
KOLEJKA 7sobota, 21 listopada 2020 r.
00:00 MKS Brodnica - SMS ZPRP II Kwidzyn -:-
00:00 UKS Jedynka Kodo Mor庵 - MKS Handball Czersk -:-
00:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew -:-
00:00 AZS UMK Toru - ITS Jeziorak I豉wa -:-
00:00 KS AZS UKW Bydgoszcz - KPR Blejkan Gryfino -:-
KOLEJKA 6sobota, 14 listopada 2020 r.
18:00 KPR Blejkan Gryfino - AZS UMK Toru -:-
00:00 MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew - UKS Jedynka Kodo Mor庵 -:-
00:00 ITS Jeziorak I豉wa - KS Szczypiorniak Olsztyn -:-
00:00 MKS Handball Czersk - MKS Brodnica -:-
00:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - KS AZS UKW Bydgoszcz -:-
KOLEJKA 5niedziela, 08 listopada 2020 r.
15:00 AZS UMK Toru - KS AZS UKW Bydgoszcz -:-
 sobota, 07 listopada 2020 r.
18:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - KPR Blejkan Gryfino -:-
00:00 MKS Brodnica - MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew -:-
00:00 UKS Jedynka Kodo Mor庵 - ITS Jeziorak I豉wa -:-
 鈔oda, 04 listopada 2020 r.
19:30 MKS Handball Czersk - SMS ZPRP II Kwidzyn -:-
KOLEJKA 4鈔oda, 18 listopada 2020 r.
00:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - AZS UMK Toru -:-
 niedziela, 08 listopada 2020 r.
00:00 KPR Blejkan Gryfino - UKS Jedynka Kodo Mor庵 -:-
 sobota, 24 pa寮ziernika 2020 r.
18:00 MKS Handball Czersk - MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew 28:28 (k. 2:4)/ 14 - 16 /
17:00 KS AZS UKW Bydgoszcz - KS Szczypiorniak Olsztyn 29:34/ 18 - 16 /
 czwartek, 22 pa寮ziernika 2020 r.
19:30 ITS Jeziorak I豉wa - MKS Brodnica 28:27/ 7 - 14 /
KOLEJKA 3鈔oda, 18 listopada 2020 r.
00:00 MKS Handball Czersk - ITS Jeziorak I豉wa -:-
 wtorek, 27 pa寮ziernika 2020 r.
20:00 MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew - SMS ZPRP II Kwidzyn 35:28/ 14 - 16 /
 niedziela, 18 pa寮ziernika 2020 r.
15:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - AZS UMK Toru 37:29/ 19 - 8 /
 sobota, 17 pa寮ziernika 2020 r.
17:00 MKS Brodnica - KPR Blejkan Gryfino 26:36/ 10 - 21 /
16:00 UKS Jedynka Kodo Mor庵 - KS AZS UKW Bydgoszcz 30:31/ 16 - 17 /
KOLEJKA 2鈔oda, 21 pa寮ziernika 2020 r.
17:30 SMS ZPRP II Kwidzyn - KS Szczypiorniak Olsztyn 20:28/ 12 - 15 /
 niedziela, 11 pa寮ziernika 2020 r.
15:00 KS AZS UKW Bydgoszcz - MKS Brodnica 35:43/ 18 - 21 /
 sobota, 10 pa寮ziernika 2020 r.
18:00 AZS UMK Toru - UKS Jedynka Kodo Mor庵 25:25 (k. 2:3)/ 15 - 13 /
18:00 KPR Blejkan Gryfino - MKS Handball Czersk 36:25/ 16 - 9 /
17:00 ITS Jeziorak I豉wa - MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew 22:30/ 9 - 13 /
KOLEJKA 1niedziela, 04 pa寮ziernika 2020 r.
15:00 MKS Handball Czersk - KS AZS UKW Bydgoszcz 48:31/ 25 - 12 /
 sobota, 03 pa寮ziernika 2020 r.
17:00 MKS Brodnica - AZS UMK Toru 35:30/ 15 - 19 /
16:00 MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew - KPR Blejkan Gryfino 18:29/ 9 - 16 /
13:00 UKS Jedynka Kodo Mor庵 - KS Szczypiorniak Olsztyn 25:28/ 12 - 12 /
 czwartek, 01 pa寮ziernika 2020 r.
19:30 ITS Jeziorak I豉wa - SMS ZPRP II Kwidzyn 29:29 (k. 7:8)/ 14 - 17 /
© Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl