KOLEJKA 18 | sobota, 22 maja 2021 r. |
15:00 |
|
SMS ZPRP II Kwidzyn |
- |
UKS Jedynka Kodo Mor±g |
38:26 | / 19 - 12 / |
| sobota, 15 maja 2021 r. |
17:00 |
|
MKS Brodnica |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
30:33 | / 12 - 19 / |
17:00 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
KPR Blejkan Gryfino |
25:28 | / 12 - 15 / |
16:00 |
|
MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew |
- |
KS AZS UKW Bydgoszcz |
47:35 | / 27 - 19 / |
| niedziela, 07 lutego 2021 r. |
15:00 |
|
MKS Handball Czersk |
- |
AZS UMK Toruñ |
30:35 | / 15 - 14 / |
KOLEJKA 17 | sobota, 29 maja 2021 r. |
19:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew |
25:27 | / 13 - 16 / |
| niedziela, 09 maja 2021 r. |
18:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
MKS Handball Czersk |
35:31 | /15 - 18 / |
15:00 |
|
KS AZS UKW Bydgoszcz |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
23:24 | / 13 - 8 / |
| sobota, 08 maja 2021 r. |
16:00 |
|
UKS Jedynka Kodo Mor±g |
- |
MKS Brodnica |
24:42 | / 13 - 21 / |
16:00 |
|
SMS ZPRP II Kwidzyn |
- |
KPR Blejkan Gryfino |
21:24 | / 8 - 15 / |
KOLEJKA 16 | ¶roda, 12 maja 2021 r. |
17:00 |
|
SMS ZPRP II Kwidzyn |
- |
MKS Brodnica |
34:38 | / 14 - 18 / |
| czwartek, 29 kwietnia 2021 r. |
20:00 |
|
MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
23:28 | / 11 - 15 / |
| niedziela, 21 marca 2021 r. |
17:00 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
AZS UMK Toruñ |
24:25 | / 13 - 10 / |
| sobota, 20 marca 2021 r. |
18:00 |
|
KPR Blejkan Gryfino |
- |
KS AZS UKW Bydgoszcz |
46:29 | / 25 - 14 / |
17:00 |
|
MKS Handball Czersk |
- |
UKS Jedynka Kodo Mor±g |
46:30 | / 23 - 16 / |
KOLEJKA 15 | ¶roda, 19 maja 2021 r. |
17:00 |
|
KS AZS UKW Bydgoszcz |
- |
SMS ZPRP II Kwidzyn |
26:32 | / 14 - 15 / |
| niedziela, 14 marca 2021 r. |
17:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
31:19 | / 15 - 10 / |
16:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
KPR Blejkan Gryfino |
16:37 | / 11 - 19 / |
| sobota, 13 marca 2021 r. |
19:30 |
|
MKS Brodnica |
- |
MKS Handball Czersk |
46:40 | / 24 - 17 / |
16:00 |
|
UKS Jedynka Kodo Mor±g |
- |
MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew |
27:31 | / 12 -20 / |
KOLEJKA 14 | sobota, 24 kwietnia 2021 r. |
18:00 |
|
KPR Blejkan Gryfino |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
24:26 | / 9 - 15 / |
| sobota, 06 marca 2021 r. |
17:00 |
|
KS AZS UKW Bydgoszcz |
- |
AZS UMK Toruñ |
32:40 | / 13 - 18 / |
17:00 |
|
SMS ZPRP II Kwidzyn |
- |
MKS Handball Czersk |
40:40 (k. 1:3) | / 18 - 16 / |
16:00 |
|
MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew |
- |
MKS Brodnica |
28:38 | / 12 - 18 / |
15:00 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
UKS Jedynka Kodo Mor±g |
24:21 | / 14 - 10 / |
KOLEJKA 13 | wtorek, 25 maja 2021 r. |
18:30 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
SMS ZPRP II Kwidzyn |
34:30 | / 16 - 13 / |
| wtorek, 02 marca 2021 r. |
20:15 |
|
MKS Brodnica |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
35:33 | / 16 - 16 / |
| sobota, 27 lutego 2021 r. |
18:00 |
|
UKS Jedynka Kodo Mor±g |
- |
KPR Blejkan Gryfino |
21:40 | / 10 - 21 / |
16:00 |
|
MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew |
- |
MKS Handball Czersk |
34:33 | / 16 - 14 / |
| ¶roda, 24 lutego 2021 r. |
17:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
KS AZS UKW Bydgoszcz |
51:31 | / 26 - 13 / |
KOLEJKA 12 | czwartek, 04 marca 2021 r. |
20:00 |
|
SMS ZPRP II Kwidzyn |
- |
MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew |
35:29 | / 15 - 14 / |
| niedziela, 28 lutego 2021 r. |
19:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
32:28 | / 17 - 13 / |
| sobota, 20 lutego 2021 r. |
18:00 |
|
KPR Blejkan Gryfino |
- |
MKS Brodnica |
29:19 | / 14 - 11 / |
17:00 |
|
KS AZS UKW Bydgoszcz |
- |
UKS Jedynka Kodo Mor±g |
34:33 | / 15 - 17 / |
17:00 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
MKS Handball Czersk |
22:27 | / 11 - 11 / |
KOLEJKA 11 | ¶roda, 24 marca 2021 r. |
17:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
SMS ZPRP II Kwidzyn |
31:39 | / 13 - 15 / |
| sobota, 13 lutego 2021 r. |
17:00 |
|
MKS Handball Czersk |
- |
KPR Blejkan Gryfino |
19:30 | / 9 - 14 / |
17:00 |
|
MKS Brodnica |
- |
KS AZS UKW Bydgoszcz |
44:35 | / 23 - 17 / |
16:00 |
|
UKS Jedynka Kodo Mor±g |
- |
AZS UMK Toruñ |
26:30 | / 12 - 14 / |
| niedziela, 07 lutego 2021 r. |
14:30 |
|
MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
24:20 | / 12 - 8 / |
KOLEJKA 10 | sobota, 30 stycznia 2021 r. |
18:00 |
|
KPR Blejkan Gryfino |
- |
MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew |
35:30 | / 18 - 13 / |
18:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
MKS Brodnica |
28:33 | / 12 - 15 / |
18:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
UKS Jedynka Kodo Mor±g |
31:22 | / 14 - 6 / |
17:00 |
|
KS AZS UKW Bydgoszcz |
- |
MKS Handball Czersk |
34:38 | / 14-16 / |
14:00 |
|
SMS ZPRP II Kwidzyn |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
27:21 | /15 - 9 / |
KOLEJKA 9 | niedziela, 06 grudnia 2020 r. |
15:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
MKS Brodnica |
27:25 | / 15-14 / |
15:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
MKS Handball Czersk |
31:43 | / 12-20 / |
| sobota, 05 grudnia 2020 r. |
18:00 |
|
KPR Blejkan Gryfino |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
30:14 | / 14- 7 / |
17:00 |
|
KS AZS UKW Bydgoszcz |
- |
MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew |
26:34 | / 20-14/ |
16:00 |
|
UKS Jedynka Kodo Mor±g |
- |
SMS ZPRP II Kwidzyn |
31:27 | /16-16 / |
KOLEJKA 8 | ¶roda, 27 stycznia 2021 r. |
17:00 |
|
KPR Blejkan Gryfino |
- |
SMS ZPRP II Kwidzyn |
30:32 | /16 - 11/ |
| sobota, 28 listopada 2020 r. |
17:30 |
|
MKS Brodnica |
- |
UKS Jedynka Kodo Mor±g |
36:31 | / 12-16 / |
17:00 |
|
MKS Handball Czersk |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
37:29 | / 18 - 9 / |
17:00 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
KS AZS UKW Bydgoszcz |
24:24 (k. 4:1) | / 14-17/ |
16:00 |
|
MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew |
- |
AZS UMK Toruñ |
35:29 | / 14-12/ |
KOLEJKA 7 | sobota, 12 grudnia 2020 r. |
18:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew |
29:26 | / 13-13 / |
| niedziela, 22 listopada 2020 r. |
15:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
28:28 (k. 1:3) | / 12-15/ |
| sobota, 21 listopada 2020 r. |
17:00 |
|
KS AZS UKW Bydgoszcz |
- |
KPR Blejkan Gryfino |
12:45 | / 3-25 / |
17:00 |
|
MKS Brodnica |
- |
SMS ZPRP II Kwidzyn |
36:30 | /16 -14/ |
16:00 |
|
UKS Jedynka Kodo Mor±g |
- |
MKS Handball Czersk |
29:37 | / 10-21 / |
KOLEJKA 6 | ¶roda, 09 grudnia 2020 r. |
19:30 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
25:25 (k. 5:4) | /16-12 / |
| sobota, 14 listopada 2020 r. |
18:00 |
|
KPR Blejkan Gryfino |
- |
AZS UMK Toruñ |
38:21 | / 18 - 10 / |
17:00 |
|
MKS Handball Czersk |
- |
MKS Brodnica |
29:38 | / 18 - 19 / |
16:00 |
|
MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew |
- |
UKS Jedynka Kodo Mor±g |
38:27 | / 15 - 16 / |
13:30 |
|
SMS ZPRP II Kwidzyn |
- |
KS AZS UKW Bydgoszcz |
35:39 | / 18 - 21 / |
KOLEJKA 5 | sobota, 19 grudnia 2020 r. |
18:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
KPR Blejkan Gryfino |
18:23 | / 7 - 12 / |
| wtorek, 17 listopada 2020 r. |
19:00 |
|
MKS Handball Czersk |
- |
SMS ZPRP II Kwidzyn |
30:22 | / 15 - 10 / |
| niedziela, 08 listopada 2020 r. |
15:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
KS AZS UKW Bydgoszcz |
26:31 | / 15 - 15 / |
| sobota, 07 listopada 2020 r. |
17:00 |
|
MKS Brodnica |
- |
MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew |
31:25 | / 15 - 15 / |
16:00 |
|
UKS Jedynka Kodo Mor±g |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
23:20 | / 8 - 11 / |
KOLEJKA 4 | sobota, 12 grudnia 2020 r. |
16:00 |
|
KPR Blejkan Gryfino |
- |
UKS Jedynka Kodo Mor±g |
33:22 | / 17-11/ |
| ¶roda, 02 grudnia 2020 r. |
19:30 |
|
SMS ZPRP II Kwidzyn |
- |
AZS UMK Toruñ |
28:27 | / 15-16 / |
| sobota, 24 pa¼dziernika 2020 r. |
18:00 |
|
MKS Handball Czersk |
- |
MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew |
28:28 (k. 2:4) | / 14 - 16 / |
17:00 |
|
KS AZS UKW Bydgoszcz |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
29:34 | / 18 - 16 / |
| czwartek, 22 pa¼dziernika 2020 r. |
19:30 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
MKS Brodnica |
28:27 | / 7 - 14 / |
KOLEJKA 3 | sobota, 12 grudnia 2020 r. |
17:00 |
|
MKS Handball Czersk |
- |
ITS Jeziorak I³awa |
27:24 | / 17-13 / |
| wtorek, 27 pa¼dziernika 2020 r. |
20:00 |
|
MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew |
- |
SMS ZPRP II Kwidzyn |
35:28 | / 14 - 16 / |
| niedziela, 18 pa¼dziernika 2020 r. |
15:00 |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
AZS UMK Toruñ |
37:29 | / 19 - 8 / |
| sobota, 17 pa¼dziernika 2020 r. |
17:00 |
|
MKS Brodnica |
- |
KPR Blejkan Gryfino |
26:36 | / 10 - 21 / |
16:00 |
|
UKS Jedynka Kodo Mor±g |
- |
KS AZS UKW Bydgoszcz |
30:31 | / 16 - 17 / |
KOLEJKA 2 | ¶roda, 21 pa¼dziernika 2020 r. |
17:30 |
|
SMS ZPRP II Kwidzyn |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
20:28 | / 12 - 15 / |
| niedziela, 11 pa¼dziernika 2020 r. |
15:00 |
|
KS AZS UKW Bydgoszcz |
- |
MKS Brodnica |
35:43 | / 18 - 21 / |
| sobota, 10 pa¼dziernika 2020 r. |
18:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
UKS Jedynka Kodo Mor±g |
25:25 (k. 2:3) | / 15 - 13 / |
18:00 |
|
KPR Blejkan Gryfino |
- |
MKS Handball Czersk |
36:25 | / 16 - 9 / |
17:00 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew |
22:30 | / 9 - 13 / |
KOLEJKA 1 | niedziela, 04 pa¼dziernika 2020 r. |
15:00 |
|
MKS Handball Czersk |
- |
KS AZS UKW Bydgoszcz |
48:31 | / 25 - 12 / |
| sobota, 03 pa¼dziernika 2020 r. |
17:00 |
|
MKS Brodnica |
- |
AZS UMK Toruñ |
35:30 | / 15 - 19 / |
16:00 |
|
MKS Sambor Latocha - Agropom Tczew |
- |
KPR Blejkan Gryfino |
18:29 | / 9 - 16 / |
13:00 |
|
UKS Jedynka Kodo Mor±g |
- |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
25:28 | / 12 - 12 / |
| czwartek, 01 pa¼dziernika 2020 r. |
19:30 |
|
ITS Jeziorak I³awa |
- |
SMS ZPRP II Kwidzyn |
29:29 (k. 7:8) | / 14 - 17 / |