Junior Starszy / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Adamczyk SzymonSPR Wybrzeże II Gdańsk668
Nawrocki KamilMTS I Kwidzyn526
Janikowski KelianMTS I Kwidzyn478
Dulny AdamMTS I Kwidzyn418
Łubiński MichałMTS II Kwidzyn408
Mauer PatrykNLO SMS ZPRP Gdańsk408
Łukasiewicz DominikSPR Wybrzeże I Gdańsk396
Ossowski ArkadiuszMTS I Kwidzyn368
Niedziółka OskarSPR Wybrzeże II Gdańsk368
Dąbrowski NikolasMTS II Kwidzyn328
Chełmiński AdrianNLO SMS ZPRP Gdańsk328
Koselski KonradNLO SMS ZPRP Gdańsk308
Jarosiewicz PiotrNLO SMS ZPRP Gdańsk286
Boryń DominikMTS II Kwidzyn288
Jaworski KrzysztofSPR Wybrzeże I Gdańsk288
Żurawski PatrykMTS II Kwidzyn288
Zarzycki MaciejNLO SMS ZPRP Gdańsk238
Łapacz KamilMTS I Kwidzyn237
Orpik JakubNLO SMS ZPRP Gdańsk238
Kowalczyk PawełNLO SMS ZPRP Gdańsk197
Kołtunowicz PiotrNLO SMS ZPRP Gdańsk188
Sobczyk MarekNLO SMS ZPRP Gdańsk188
Kruszewski AdamSPR Wybrzeże II Gdańsk188
Weiner DominikSPR Wybrzeże I Gdańsk187
Kaniowski DamianSPR Wybrzeże I Gdańsk175
Milewski MichałNLO SMS ZPRP Gdańsk177
Komarzewski KrzystofSPR Wybrzeże I Gdańsk155
Berowski PatrykSPR Wybrzeże II Gdańsk154
Zieliński BartoszSPR Wybrzeże I Gdańsk147
Paczkowski JakubMTS I Kwidzyn137
Gałąska PawełSPR Wybrzeże II Gdańsk127
Saraczyn KacperMTS II Kwidzyn127
Tobolski DamianSPR Wybrzeże II Gdańsk128
Guziewicz AlanMTS I Kwidzyn126
Kot JakubSPR Wybrzeże II Gdańsk126
Czapran MichałSPR Wybrzeże I Gdańsk128
Didyk DamianSPR Wybrzeże II Gdańsk125
Kozdęba DawidMTS II Kwidzyn127
Konkel AdamSPR Wybrzeże I Gdańsk117
Nowak DamianSPR Wybrzeże I Gdańsk117
Kiwak ArkadiuszMTS II Kwidzyn107
Bieniek JakubSPR Wybrzeże II Gdańsk104
Wysocki RobertSPR Wybrzeże II Gdańsk98
Rogalski MichałNLO SMS ZPRP Gdańsk97
Wierzbicki DominikSPR Wybrzeże II Gdańsk86
Majda OskarMTS II Kwidzyn87
Rynk PawełNLO SMS ZPRP Gdańsk74
Włodarczyk SzymonSPR Wybrzeże I Gdańsk76
Orłowicz SebastianSPR Wybrzeże I Gdańsk74
Malinowski KacperSPR Wybrzeże II Gdańsk67
Skoroch KamilMTS II Kwidzyn58
Skrzypczak OskarSPR Wybrzeże I Gdańsk53
Słowik MaciejMTS II Kwidzyn53
Werra BeniaminMTS I Kwidzyn46
Reguła JakubMTS I Kwidzyn48
Guse MiłoszMTS I Kwidzyn42
Kwiatkowski PawełSPR Wybrzeże I Gdańsk32
Ruciński JanuszSPR Wybrzeże II Gdańsk36
Dworaczek SergiuszSPR Wybrzeże I Gdańsk36
Różacki PatrykMTS II Kwidzyn35
Reseman KacperSPR Wybrzeże II Gdańsk28
Hajnos WojciechSPR Wybrzeże II Gdańsk22
Zacharuk JakubSPR Wybrzeże I Gdańsk24
Przysowa DamianMTS I Kwidzyn25
Rudnicki ŁukaszMTS II Kwidzyn28
Gruszecki KamilSPR Wybrzeże II Gdańsk21
Ciesielski ŁukaszSPR Wybrzeże II Gdańsk11
Siuda RafałSPR Wybrzeże I Gdańsk17
Skrzypczyk DawidNLO SMS ZPRP Gdańsk16
Gądek KrzysztofSPR Wybrzeże II Gdańsk13
Złoch JuliuszSPR Wybrzeże I Gdańsk11
Karpiński PiotrSPR Wybrzeże II Gdańsk11
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl