Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior Młodszy / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Trzeciński CyprianSokół Kościerzyna21019
Rymarski KlaudiuszCartusia Kartuzy20618
Lemańczyk JakubSokół Kościerzyna18319
Koss HubertTytani Wejherowo16117
Sałata RadosławTytani Wejherowo15317
Skonieczny SzymonSambor Tczew13518
Laskowski KajetanSPR Wybrzeże II Gdańsk13318
Ślusarski IgorConrad Gdańsk13218
Stojek JeremiSPR Wybrzeże II Gdańsk13018
Stanulewicz MichałSiódemka Gdańsk10618
Reichel DawidSokół Kościerzyna10217
Papina MaciejCartusia Kartuzy9718
Kopczyński MichałCartusia Kartuzy9415
Dzieciątkowski JakubSPR Wybrzeże I Gdańsk8718
Słuchabowicz PiotrSPR Wybrzeże I Gdańsk8118
Kovacs KrzysztofConrad Gdańsk7818
Perło OlafPiątka Słupsk7719
Wadowski FilipMTS Kwidzyn7216
Śmiełowski TomaszSambor Tczew7116
Preuss BartoszMTS Kwidzyn7118
Pograniczny MateuszPiątka Słupsk7119
Bal JakubSPR Wybrzeże I Gdańsk6916
Krasucki ŁukaszPiątka Słupsk6819
Kutyła NikodemMTS Kwidzyn6715
Grabowski CezaryTytani Wejherowo6619
Chyła MaksymilianSPR Wybrzeże II Gdańsk6418
Dawidowski DawidTytani Wejherowo6218
Iwańczuk MichałConrad Gdańsk5915
Dereszkiewicz DawidMTS Kwidzyn5617
Szcześniak DawidSPR Wybrzeże I Gdańsk5614
Zych AleksanderConrad Gdańsk5518
Kicka RafałSPR Wybrzeże I Gdańsk5217
Kisielewski MariuszMTS Kwidzyn5218
Dymik AdrianMTS Kwidzyn5115
Muracki DariuszMTS Kwidzyn5017
Cyra MikołajSokół Kościerzyna4918
Dolny MichałPiątka Słupsk4719
Hys ŁukaszSPR Wybrzeże II Gdańsk4718
Przedpełski JakubPiątka Słupsk4615
Pieczonka PatrykSPR Wybrzeże I Gdańsk4612
Romanowski MiłoszSambor Tczew4618
Kiejdo SzymonConrad Gdańsk4514
Szydłowski JakubSiódemka Gdańsk4417
Chyła PawełSambor Tczew4217
Leoniuk MaciejMTS Kwidzyn4017
Król JakubSiódemka Gdańsk3814
Strużyński TymoteuszSambor Tczew3817
Bzowski BłażejPiątka Słupsk3718
Milewczyk KacperSPR Wybrzeże II Gdańsk3717
Skiba PiotrMTS Kwidzyn3715
Kloczkowski SzymonCartusia Kartuzy3518
Orzech KacperSiódemka Gdańsk3416
Jachim JanConrad Gdańsk3411
Jaszczak MichałSPR Wybrzeże I Gdańsk3316
Zemełka JakubSPR Wybrzeże I Gdańsk3318
Szreder MaciejCartusia Kartuzy3218
Kiedrowski KacperSokół Kościerzyna3213
Skóra AdrianMTS Kwidzyn3217
Wierciński MikołajSiódemka Gdańsk3117
Lewna MateuszPiątka Słupsk3018
Tomaszewski BłażejSiódemka Gdańsk3018
Iwankowski HubertSiódemka Gdańsk3018
Duda JanCartusia Kartuzy2918
Filbrandt MateuszMTS Kwidzyn2917
Piechowski NikodemSPR Wybrzeże II Gdańsk2916
Triba MikołajPiątka Słupsk2919
Sawicki KamilSambor Tczew2614
Szwęch KarolSiódemka Gdańsk2415
Sztyrbicki PawełMTS Kwidzyn2417
Zabrocki JakubSokół Kościerzyna2317
Gudyka MateuszSPR Wybrzeże II Gdańsk2315
Kostuch FilipConrad Gdańsk2216
Staszak BartoszConrad Gdańsk2211
Kloskowski JakubSPR Wybrzeże I Gdańsk219
Kloka MichałTytani Wejherowo1910
Jewuła ŁukaszSambor Tczew1914
Wasilewski MaciejPiątka Słupsk1917
Lorbiecki MiłoszSokół Kościerzyna1819
Czaplewski MichałTytani Wejherowo1817
Doering BartoszTytani Wejherowo188
Jaśkowiak ErykSPR Wybrzeże I Gdańsk1715
Żołnowski MaciejSiódemka Gdańsk1613
Godlejewski PatrykSPR Wybrzeże II Gdańsk168
Scharmach SzymonSiódemka Gdańsk1515
Mikuła KacperSambor Tczew1512
Matyjasik SzymonPiątka Słupsk1411
Pawlikowski JakubCartusia Kartuzy1416
Szczypior MateuszSokół Kościerzyna1314
Ziolkowski DanielConrad Gdańsk1215
Orłowski JeremiSPR Wybrzeże I Gdańsk1111
Tarajkiewicz MaciejSPR Wybrzeże I Gdańsk1115
Papis PawełConrad Gdańsk1114
Gajewski IgorConrad Gdańsk1014
Kobiela MaciejSokół Kościerzyna1011
Kożuch JakubSambor Tczew1010
Neubauer MateuszCartusia Kartuzy1015
Miśkiewicz KubaSiódemka Gdańsk1015
Chrupek MaciejSPR Wybrzeże II Gdańsk98
Furman PiotrSokół Kościerzyna916
Czaja KrystianCartusia Kartuzy89
Jaśkieiwcz SzymonSambor Tczew83
Formela AdrianCartusia Kartuzy811
Skrzypek MichałSPR Wybrzeże I Gdańsk89
Słowik DawidSPR Wybrzeże I Gdańsk710
Majkowski JakubSPR Wybrzeże I Gdańsk68
Kacprzak WojciechSambor Tczew62
Raczkowski JuliuszConrad Gdańsk617
Domachowski WojciechSambor Tczew64
Ekstowicz ArturMTS Kwidzyn52
Bogacki HubertTytani Wejherowo512
Skwarło PawełTytani Wejherowo419
Lipiec WacławTytani Wejherowo411
Rychert MichałConrad Gdańsk414
Rolewicz PatrykSPR Wybrzeże I Gdańsk45
Mokracki WiktorMTS Kwidzyn41
Jurewicz IgorTytani Wejherowo310
Żarczyński MateuszConrad Gdańsk311
Bury TomaszTytani Wejherowo38
Burcon KonradSokół Kościerzyna36
Stańczyk KrystianConrad Gdańsk36
Jurczenia AdamSPR Wybrzeże I Gdańsk37
Grochowski DenisMTS Kwidzyn21
Frąszczak JakubSiódemka Gdańsk218
Tylmanowski RafałSPR Wybrzeże I Gdańsk24
Śliwa SzymonSokół Kościerzyna26
Rutkowski PawełMTS Kwidzyn216
Maus WojciechConrad Gdańsk27
Latocha PawełSambor Tczew26
Gwara KacperConrad Gdańsk25
Dziubek HubertMTS Kwidzyn11
Skuza JakubSambor Tczew18
Zera MaciejSPR Wybrzeże II Gdańsk110
Richter MikołajSambor Tczew117
Kwidziński DamianSPR Wybrzeże II Gdańsk14
Drożdziecki JanSPR Wybrzeże II Gdańsk13
Brejski PatrykSambor Tczew12
Jasiński TobiaszConrad Gdańsk117
Sural JakubCartusia Kartuzy118
Formela JakubSPR Wybrzeże I Gdańsk15
Bokun MarcinConrad Gdańsk12
Bralczyk WaldemarTytani Wejherowo11
Wolski JakubCartusia Kartuzy11
Kobus DawidSokół Kościerzyna13
Czochór CezarySambor Tczew12
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl