Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 930 824

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Juniorka Młodsza / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Solińska WeronikaMKS Sambor Tczew12014
Tandek VictoriaGTPR Vistal Gdynia II9412
Myścich MartaMTS II Kwidzyn9413
Strzelec JuliaGUKS Bellator Ryjewo9413
Guziewicz SandraMTS I Kwidzyn9310
Mielewska NataszaGTPR Vistal Gdynia II8914
Gajos WanessaGUKS Bellator Ryjewo8814
Rogowska IlonaMKS Truso Elbląg8714
Weiland WeronikaMTS I Kwidzyn7512
Peplińska PaulinaGTPR Vistal Gdynia II7114
Boryń MilenaMTS II Kwidzyn6714
Sobolewska MartaMKS Słupia Słupsk6614
Wojda DominikaMKS Truso Elbląg6514
Kupc JuliaMTS I Kwidzyn6412
Seweryn ZuzannaMKS Słupia Słupsk6310
Otlewska NataliaMTS II Kwidzyn6012
Witkowska WiktoriaGTPR Vistal Gdynia I5711
Kamieniecka NataliaMTS II Kwidzyn5613
Mielewczyk MatyldaGTPR Vistal Gdynia I5213
Małek MilenaMKS Słupia Słupsk5013
Nobis WiktoriaMKS Sambor Tczew5013
Wolińska WiktoriaGUKS Bellator Ryjewo4813
Przywara DariaGTPR Vistal Gdynia I4813
Zielińska KarolinaMKS Słupia Słupsk4314
Zimoch AndżelikaMTS I Kwidzyn4212
Bochniak PatrycjaMTS I Kwidzyn4210
Haric GabrielaGTPR Vistal Gdynia I4110
Kossakowska JuliaMTS I Kwidzyn4014
Kosmala WiktoriaGTPR Vistal Gdynia II3913
Borowska DominikaMTS I Kwidzyn3810
Polenz JuliaMKS Sambor Tczew3714
Milewska LauraMTS II Kwidzyn3712
Kiwatrowska JuliaMKS Sambor Tczew3611
Bryła NataliaGTPR Vistal Gdynia II3511
Czapiewska MartynaMTS I Kwidzyn3313
Gaura WiktoriaMTS II Kwidzyn3314
Szymańska AleksandraMTS I Kwidzyn3314
Żarnowska OliwiaMTS I Kwidzyn3211
Bielińska JuliaMKS Sambor Tczew3214
Tarczyluk WiktoriaMKS Truso Elbląg326
Dobosz IzabellaGUKS Bellator Ryjewo3013
Gimińska DominikaMTS II Kwidzyn2912
Gębusia DominikaMKS Słupia Słupsk2913
Linda KlaudiaMKS Truso Elbląg2813
Jezierska JuliaMKS Sambor Tczew2711
Lewandowska KarolinaGTPR Vistal Gdynia I2711
Lis WiktoriaMKS Sambor Tczew2614
Bielska MagdalenaGTPR Vistal Gdynia I2513
Zielińska WiktoriaMTS I Kwidzyn2510
Turulska PaulinaMKS Truso Elbląg2514
Data JuliaGUKS Bellator Ryjewo2512
Szczepańska PatrycjaMKS Truso Elbląg244
Johnen DominikaMKS Truso Elbląg2410
Lul AgataGTPR Vistal Gdynia I2311
Piskorowska MartynaGTPR Vistal Gdynia I2210
Bąkowska MartaGTPR Vistal Gdynia II2210
Matraszek AleksandraGTPR Vistal Gdynia I2111
Michałek AgataMKS Słupia Słupsk2012
Dulińska ZuzannaGTPR Vistal Gdynia II1911
Pietrasik BarbaraMTS II Kwidzyn1814
Żerdziewska DariaGTPR Vistal Gdynia II1812
Brejska KamilaMKS Sambor Tczew1714
Karpińska KarolinaMKS Truso Elbląg1613
Petroll AndżelikaGTPR Vistal Gdynia I1613
Rzosińska KajaMKS Truso Elbląg1514
Arendt HannaMKS Sambor Tczew1510
Józefczuk NataliaGTPR Vistal Gdynia I147
Chabowska SandraMTS I Kwidzyn146
Głębocka NikolaGTPR Vistal Gdynia I1312
Pontek MartynaGUKS Bellator Ryjewo1310
Drozdowska AlicjaMKS Truso Elbląg1212
Konieczna WiktoriaMKS Słupia Słupsk1213
Konkolewska OliwiaMKS Sambor Tczew1214
Papke KingaGTPR Vistal Gdynia II1213
Górska MartaMTS II Kwidzyn1113
Sznytko MartynaMKS Słupia Słupsk1112
Czerniewicz WeronikaGTPR Vistal Gdynia I1110
Dziarkowska DominikaMTS II Kwidzyn109
Karendys AlicjaGTPR Vistal Gdynia II97
Schulz JuliaMKS Słupia Słupsk913
Miklewicz OliwiaGUKS Bellator Ryjewo93
Czerlińska DominikaGTPR Vistal Gdynia I912
Skiberowska AleksandraMKS Sambor Tczew84
Serocka AmeliaMTS II Kwidzyn87
Sękowska PatrycjaMTS II Kwidzyn711
Ufnal WiktoriaGUKS Bellator Ryjewo710
Giszczak SandraMKS Truso Elbląg712
Zagdan NataliaMKS Słupia Słupsk614
Staszewska NikolaGUKS Bellator Ryjewo613
Poszewiecka AgnieszkaMKS Truso Elbląg56
Dobosz KarolinaGUKS Bellator Ryjewo52
Owczarek NikolaMKS Truso Elbląg59
Dziadowiec NikolaMKS Truso Elbląg57
Grzyb AleksandraGTPR Vistal Gdynia I46
Korzeb KingaMKS Truso Elbląg34
Majewska MajaGTPR Vistal Gdynia I36
Kalenik KarolinaGTPR Vistal Gdynia I32
Mojsiewicz PatrycjaMKS Słupia Słupsk212
Necel MajaGTPR Vistal Gdynia I24
Cichocka GabrielaGTPR Vistal Gdynia II210
Szachowicz IzabelaGUKS Bellator Ryjewo22
Maury LauraMKS Sambor Tczew211
Bielecka AlicjaMKS Słupia Słupsk210
Zaborowska NataliaMKS Słupia Słupsk22
Preuss WeronikaMKS Truso Elbląg14
Bobrowska ZuzannaGUKS Bellator Ryjewo111
Góralczyk MartaMKS Truso Elbląg12
Majewska EmiliaGTPR Vistal Gdynia I15
Sołtysiak KarolinaMKS Słupia Słupsk11
Makos OliwiaMTS II Kwidzyn18
Trzaska KatarzynaMTS II Kwidzyn11
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl