Polecamy:

Handball Polska
Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior Młodszy / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Reichel DawidKS Sokół Kościerzyna1218
Śmiełowski JakubMKS Sambor Tczew677
Lemańczyk JakubSPR Wybrzeże III Gdańsk677
Kopczyński MichałGKS Cartusia Kartuzy595
Krok PatrykSPR Wybrzeże II Gdańsk578
Węckowski BartłomiejMLKS Borowiak Czersk546
Rymarski KlaudiuszGKS Cartusia Kartuzy508
Powarzyński JakubSPR Wybrzeże II Gdańsk498
Mokracki WiktorMTS I Kwidzyn487
Papina MaciejSPR Wybrzeże I Gdańsk488
Szreder MaciejGKS Cartusia Kartuzy448
Lewandowski JanMLKS Borowiak Czersk427
Bury TomaszKS Tytani Wejherowo417
Dziubek HubertMTS I Kwidzyn397
Kiejdo SzymonSPR Wybrzeże III Gdańsk377
Ekstowicz ArturMTS I Kwidzyn365
Grochowski DenisMTS I Kwidzyn357
Cięciwa RyszardSPR Wybrzeże II Gdańsk357
Kasiorek FranciszekSPR Wybrzeże I Gdańsk335
Neubauer MateuszGKS Cartusia Kartuzy306
Hewelt BłażejKS Tytani Wejherowo296
Pograniczny MateuszSPR Wybrzeże I Gdańsk298
Czaja KrystianGKS Cartusia Kartuzy287
Bernaś AdamSPR Wybrzeże II Gdańsk288
Kacprzak WojciechMKS Sambor Tczew285
Romanowski MiłoszMKS Sambor Tczew276
Bal JakubSPR Wybrzeże I Gdańsk276
Perlo OlafGKS Cartusia Kartuzy265
Jankowski KajetanSPR Wybrzeże II Gdańsk258
Karbowski MarcinSPR Wybrzeże I Gdańsk258
Zgraja JakubKS Sokół Kościerzyna248
Golis KacperSPR Wybrzeże II Gdańsk247
Woelke FilipKS Sokół Kościerzyna238
Duda JanGKS Cartusia Kartuzy238
Dudziński DamianKS Tytani Wejherowo238
Gwiazda MichałMTS I Kwidzyn237
Zalewski OskarSPR Wybrzeże III Gdańsk226
Jachim JanSPR Wybrzeże III Gdańsk226
Golisowicz PiotrSPR Wybrzeże II Gdańsk228
Wódczak ŁukaszSPR Wybrzeże III Gdańsk214
Śliwa SzymonKS Sokół Kościerzyna196
Wojciechowski JakubMLKS Borowiak Czersk186
Łazarczyk WiktorSPR Wybrzeże II Gdańsk188
Machut KacperKS Sokół Kościerzyna187
Kosznik TomaszSPR Wybrzeże II Gdańsk177
Otta KubaSPR Wybrzeże II Gdańsk176
Kloskowski JakubSPR Wybrzeże I Gdańsk177
Rzewiński KacperSPR Wybrzeże I Gdańsk177
Kulczyk HubertMLKS Borowiak Czersk167
Żywicki JakubMLKS Borowiak Czersk166
Próchniak AlanGKS Cartusia Kartuzy156
Podlewski MikołajMLKS Borowiak Czersk146
Rybicki KacperMTS I Kwidzyn146
Mikuła KacperMKS Sambor Tczew136
Kuczmera MarcelSPR Wybrzeże III Gdańsk126
Raczkowski JuliuszSPR Wybrzeże III Gdańsk127
Kiedrowski KacperKS Sokół Kościerzyna126
Rompa KonradKS Tytani Wejherowo128
Szydłowski JakubSPR Wybrzeże III Gdańsk126
Kloczkowski SzymonGKS Cartusia Kartuzy127
Koleczka SebastianMKS Sambor Tczew124
Marczewski OskarSPR Wybrzeże I Gdańsk117
Skrzypek MichałSPR Wybrzeże I Gdańsk118
Tomaszewski BłażejSPR Wybrzeże III Gdańsk104
Kostuch FilipSPR Wybrzeże III Gdańsk107
Raczkowski HubertMTS I Kwidzyn107
Gliniecki MateuszMLKS Borowiak Czersk95
Skuza JakubMKS Sambor Tczew96
Świeczkowski OskarMKS Sambor Tczew95
Pałkowski AlexKS Tytani Wejherowo97
Homa DominikMLKS Borowiak Czersk95
Szafrański OskarKS Tytani Wejherowo98
Formela AdrianGKS Cartusia Kartuzy95
Nietupski TymoteuszSPR Wybrzeże II Gdańsk97
Sałata MaksymilianKS Tytani Wejherowo98
Zabrocki JakubKS Sokół Kościerzyna85
Chamerek KarolKS Tytani Wejherowo86
Scharmach SzymonSPR Wybrzeże III Gdańsk85
Szostak PiotrSPR Wybrzeże I Gdańsk74
Czochór CezaryMKS Sambor Tczew77
Latopolski DamianMTS I Kwidzyn76
Lorbiecki MiłoszKS Sokół Kościerzyna78
Strużyński TymoteuszMKS Sambor Tczew72
Linda MaksymilianSPR Wybrzeże I Gdańsk72
Dąbrowski MaksymilianSPR Wybrzeże II Gdańsk78
Łoziński ŁukaszMTS I Kwidzyn77
Orzech KacperSPR Wybrzeże III Gdańsk63
Pstrąg ErykMLKS Borowiak Czersk64
Ziolkowski DanielSPR Wybrzeże III Gdańsk66
Staszak BartoszSPR Wybrzeże III Gdańsk64
Kunowski KacperMKS Sambor Tczew54
Król JakubSPR Wybrzeże II Gdańsk53
Legiewicz JakubMTS I Kwidzyn57
Wejher NorbertKS Tytani Wejherowo52
Klawiński MikołajSPR Wybrzeże I Gdańsk44
Jurczenia AdamSPR Wybrzeże I Gdańsk47
Pipka MikołajGKS Cartusia Kartuzy42
Okoński DawidSPR Wybrzeże II Gdańsk48
Bach FabianKS Tytani Wejherowo41
Krasucki ŁukaszSPR Wybrzeże I Gdańsk47
Cierpiałowski AdrianMKS Sambor Tczew45
Miszczak JanKS Sokół Kościerzyna48
Stępień DominikSPR Wybrzeże II Gdańsk32
Gajewski IgorSPR Wybrzeże III Gdańsk35
Filipczak FilipMTS I Kwidzyn35
Kobusiński SebstianMLKS Borowiak Czersk35
Mazurek FilipSPR Wybrzeże I Gdańsk34
Jaskólski KacperGKS Cartusia Kartuzy32
Drążkowski WenecjuszMLKS Borowiak Czersk33
Kiedrowicz KornelSPR Wybrzeże I Gdańsk24
Pawlikowski JakubGKS Cartusia Kartuzy28
Zawiszewski KacperMKS Sambor Tczew23
Kunz DawidKS Tytani Wejherowo23
Gizela ArkadiuszGKS Cartusia Kartuzy13
Mrozewski JakubKS Sokół Kościerzyna14
Osowski BłażejMLKS Borowiak Czersk14
Sawicki KamilMKS Sambor Tczew12
Sałata MikołajKS Tytani Wejherowo13
Czapiewski GrzegorzMLKS Borowiak Czersk17
Szwęch KarolSPR Wybrzeże III Gdańsk17
Kędzior MateuszKS Tytani Wejherowo12
Mielnik FilipKS Tytani Wejherowo15
Michalik SzymonSPR Wybrzeże I Gdańsk18
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl