Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Kruszewski PawełMKS Grudziądz12712
Pałasz DominikMKS MOSIR Kętrzyn10411
Jurkiewicz SławomirKS Tytani Wejherowo10112
Jakubowski PawełMLKS Borowiak Czersk8611
Sonnefeld DominikSKPR USAR Kwidzyn8312
Warmbier PrzemysławKS Tytani Wejherowo8012
Dymkowski ArturKS Szczypiorniak Gniezno8012
Galus LucjanKPR Gryfino799
Jędrasik WiktorMKS Henri-Lloyd Brodnica7811
Zagrajek MarcinITS Jeziorak Iława7712
Prietz BartoszMKS Grudziądz6612
Witkowski FilipSMS II ZPRP Gdańsk6510
Jarząb JakubITS Jeziorak Iława6111
Telenga BartoszKPR Gryfino6112
Lasko RafałKPR Gryfino5911
Cichocki KarolMKS Henri-Lloyd Brodnica588
Nawrocki KamilSKPR USAR Kwidzyn5811
Płoski MikołajMKS Henri-Lloyd Brodnica5611
Rogala DominikITS Jeziorak Iława5512
Szabłowski PatrykAZS UMK Toruń5511
Bartoś TomaszKS Tytani Wejherowo5412
Malinowski MaciejITS Jeziorak Iława519
Bańcerek BłażejSKPR USAR Kwidzyn509
Gadecki PrzemysławKS Szczypiorniak Gniezno5011
Biskupski BartoszAZS UKW Bydgoszcz509
Wojciechowski MaciejSKPR USAR Kwidzyn5011
Sobański SzymonKS Szczypiorniak Gniezno4711
Szwed JacekSKPR USAR Kwidzyn4712
Krakowski ŁukaszKS Szczypiorniak Gniezno4612
Jurewicz JakubKS Szczypiorniak Olsztyn459
Prokopczyk KamilKPR Gryfino4412
Śmiełowski JakubLatocha Agropom Gniew449
Dziakiewicz PawełMKS MOSIR Kętrzyn4412
Łoński MateuszMLKS Borowiak Czersk4311
Targoński RobertKS Szczypiorniak Olsztyn4312
Pożoga SzymonSKPR USAR Kwidzyn4212
Rzymkowski AmadeuszAZS UMK Toruń419
Zembrzycki TomaszMKS Henri-Lloyd Brodnica4111
Kożanowski MateuszMKS Grudziądz409
Kurowski DamianLatocha Agropom Gniew408
Modrzyński AdamAZS UMK Toruń4012
Sałata RadosławKS Tytani Wejherowo397
Wójcik MaciejMKS MOSIR Kętrzyn3612
Reszczyński MateuszKS Szczypiorniak Olsztyn369
Daszek MateuszLatocha Agropom Gniew3511
Bidziński MariuszMKS Henri-Lloyd Brodnica349
Ładzik SzymonAZS UKW Bydgoszcz349
Jaworski JakubMKS Henri-Lloyd Brodnica3410
Bieniek JakubMKS Grudziądz3411
Orłowski MateuszMKS Grudziądz3310
Skonieczny SzymonLatocha Agropom Gniew3311
Jędryszek MichałLatocha Agropom Gniew326
Olejniczak MichałSMS II ZPRP Gdańsk327
Kozłowski JakubKS Szczypiorniak Olsztyn3212
Kasiorek FranciszekAZS UKW Bydgoszcz315
Karczewski AlanAZS UKW Bydgoszcz3010
Mikłasz TomaszMKS MOSIR Kętrzyn3010
Trzecinski CyprianSMS II ZPRP Gdańsk3010
Kowszuk WojciechMKS MOSIR Kętrzyn305
Moczadło PawełMLKS Borowiak Czersk2911
Latocha TomaszLatocha Agropom Gniew2812
Kościński MateuszAZS UMK Toruń286
Lewandowski DominikKS Szczypiorniak Olsztyn287
Rzymkowski PrzemysławAZS UMK Toruń2610
Laszkiewicz PawełAZS UMK Toruń267
Wicon RobertKS Tytani Wejherowo2612
Machniewicz KrzysztofAZS UKW Bydgoszcz2611
Ciechanowski BartłomiejAZS UKW Bydgoszcz266
Iwańczuk MichałSMS II ZPRP Gdańsk2510
Bartecki MichałMKS Grudziądz2512
Jankowski PiotrKS Tytani Wejherowo2411
Kręciewski KrystianMKS MOSIR Kętrzyn249
Paradowski BartoszAZS UKW Bydgoszcz2410
Lewalski FilipKS Szczypiorniak Olsztyn2210
Nastały WojciechLatocha Agropom Gniew2210
Piekarski OskarLatocha Agropom Gniew218
Grabowski MarcinMKS Grudziądz2112
Kminikowski MateuszKPR Gryfino2111
Baliński GrzegorzITS Jeziorak Iława2111
Ostrówka JakubKS Szczypiorniak Olsztyn2010
Papke KamilKS Tytani Wejherowo2012
Molski DawidSMS II ZPRP Gdańsk204
Konik MateuszMLKS Borowiak Czersk207
Fijałkowski MarcinKS Szczypiorniak Gniezno206
Galus JakubSMS II ZPRP Gdańsk208
Kamiński ŁukaszITS Jeziorak Iława2012
Jadanowski DawidMKS Henri-Lloyd Brodnica208
Cudzewicz AdamKS Szczypiorniak Olsztyn2011
Bałdyga MaciejKS Szczypiorniak Gniezno2012
Jezierski MaciejKPR Gryfino197
Pstrąg SebastianMLKS Borowiak Czersk197
Karczyński PiotrMLKS Borowiak Czersk196
Ślusarski IgorSMS II ZPRP Gdańsk187
Dulny AdamAZS UMK Toruń175
Iskra PatrykSMS II ZPRP Gdańsk174
Kucharski FilipAZS UKW Bydgoszcz1710
Radny SzymonSMS II ZPRP Gdańsk177
Tymoszuk SławomirMKS MOSIR Kętrzyn1612
Reichel DawidSMS II ZPRP Gdańsk163
Jarantowicz ArturAZS UKW Bydgoszcz158
Łukasik KamilMLKS Borowiak Czersk156
Koss HubertKS Tytani Wejherowo159
Szupiluk MateuszLatocha Agropom Gniew154
Gliniecki MateuszMLKS Borowiak Czersk159
Krajnik WiktorSMS II ZPRP Gdańsk144
Nowak PiotrMKS Henri-Lloyd Brodnica145
Malinowski MichałAZS UKW Bydgoszcz1411
Grabowski CezaryKS Tytani Wejherowo1410
Szulowski MiłoszAZS UKW Bydgoszcz148
Borysiuk TymoteuszKS Szczypiorniak Olsztyn1410
Wróblewski HubertMKS Grudziądz1411
Żochowski WiktorITS Jeziorak Iława138
Powarzyński JakubSMS II ZPRP Gdańsk133
Solecki DanielAZS UMK Toruń139
Gała OskarKPR Gryfino1310
Blejsz JakubKPR Gryfino126
Stępień AdamSMS II ZPRP Gdańsk128
Werra BeniaminSKPR USAR Kwidzyn126
Luks MichałSMS II ZPRP Gdańsk126
Jączyński AleksLatocha Agropom Gniew123
Rynk PawełSKPR USAR Kwidzyn124
Ostrowski MichałKS Szczypiorniak Gniezno125
Pstrąg ErykMLKS Borowiak Czersk119
Przysowa DamianSKPR USAR Kwidzyn1111
Pesta KacperMKS Henri-Lloyd Brodnica118
Safiejko MichałSMS II ZPRP Gdańsk104
Siekacz DawidAZS UKW Bydgoszcz106
Ziarnicki AdamITS Jeziorak Iława109
Bernacki ErykSMS II ZPRP Gdańsk103
Tyliński KamilKS Szczypiorniak Gniezno1010
Jezierski MarekKPR Gryfino106
Waldecker KrzysztofLatocha Agropom Gniew103
Tołyż SzymonKPR Gryfino109
Bartnicki JakubSMS II ZPRP Gdańsk104
Żurawski PatrykMKS Henri-Lloyd Brodnica911
Wiśniewski PatrykSKPR USAR Kwidzyn99
Kędziora KarolKS Szczypiorniak Gniezno911
Szajkowski KrzysztofITS Jeziorak Iława911
Kręcki PrzemysławKPR Gryfino96
Kozycz KamilSMS II ZPRP Gdańsk93
Klemens MichałKPR Gryfino811
Dembowski JanSKPR USAR Kwidzyn89
Dadej WojciechSMS II ZPRP Gdańsk81
Mazurek FilipKS Szczypiorniak Olsztyn85
Jakubowski MaciejMLKS Borowiak Czersk87
Malina AdamKS Szczypiorniak Olsztyn88
Polak MaciejKPR Gryfino82
Matoszko TomaszKPR Gryfino85
Piernicki AleksanderMKS Grudziądz83
Poświata ArturAZS UMK Toruń89
Miszczak MikołajKS Tytani Wejherowo89
Boryń DominikSKPR USAR Kwidzyn810
Wicki RafałKS Tytani Wejherowo89
Bonczkowski KornelSKPR USAR Kwidzyn810
Lenz MateuszMLKS Borowiak Czersk79
Bernaś AdamSMS II ZPRP Gdańsk73
Jasionek MateuszMKS MOSIR Kętrzyn79
Polcyn OskarAZS UKW Bydgoszcz73
Dąbrowski NikolasSKPR USAR Kwidzyn73
Kosopud KarolITS Jeziorak Iława75
Szreder KacperKS Tytani Wejherowo78
Kaczor SebastianSMS II ZPRP Gdańsk712
Mosiewicz PrzemysławKS Szczypiorniak Olsztyn74
Delicat KarolAZS UMK Toruń72
Hara MaciejSKPR USAR Kwidzyn79
Łuczak ZbigniewKS Szczypiorniak Gniezno79
Dyszkowski DamianKS Szczypiorniak Olsztyn75
Szymaniak MaciejITS Jeziorak Iława77
Młynkowiak AlanSMS II ZPRP Gdańsk72
Skuza JakubLatocha Agropom Gniew79
Pietrasik BartoszMKS MOSIR Kętrzyn76
Guttmann MateuszMKS Grudziądz64
Kozycz SebastianSMS II ZPRP Gdańsk63
Stanowski MiłoszMKS Henri-Lloyd Brodnica68
Baczyński KrzysztofAZS UMK Toruń612
Działkiewicz SzymonSMS II ZPRP Gdańsk61
Gożdż FranciszekAZS UMK Toruń65
Kocikowski PawełAZS UKW Bydgoszcz65
Kubik KacperAZS UMK Toruń68
Kamiński MikołajMKS Henri-Lloyd Brodnica63
Laskowski MarcinSMS II ZPRP Gdańsk61
Svanberg JakubAZS UKW Bydgoszcz611
Kurczyński SzymonLatocha Agropom Gniew52
Seroka MateuszLatocha Agropom Gniew59
Kapella MaciejKS Szczypiorniak Gniezno57
Rumniak SebastianMKS Grudziądz52
Pitucha PawełKS Tytani Wejherowo55
Lewandowski TomaszKS Tytani Wejherowo43
Siudeja RafałKS Szczypiorniak Gniezno46
Chyła MichałLatocha Agropom Gniew42
Flemming MateuszMKS Grudziądz46
Stempuchowski DamianKS Szczypiorniak Gniezno46
Deptuła PiotrKS Szczypiorniak Olsztyn41
Gryń KarolSKPR USAR Kwidzyn410
Thiede SzymonMLKS Borowiak Czersk47
Bolek JakubSMS II ZPRP Gdańsk44
Kowalski KamilAZS UMK Toruń37
Kołoszko MateuszKS Szczypiorniak Olsztyn33
Linda PiotrMLKS Borowiak Czersk33
Frygier KacperMKS Henri-Lloyd Brodnica38
Lobos PrzemysławKPR Gryfino31
Cichocki KacperMKS Henri-Lloyd Brodnica35
Hanuszczak KamilKS Szczypiorniak Gniezno33
Brzoza TomaszLatocha Agropom Gniew31
Minder JakubITS Jeziorak Iława36
Grzelak MarcinKS Szczypiorniak Gniezno23
Karbowski MarekKPR Gryfino21
Gużniczak JanMKS MOSIR Kętrzyn22
Karwasz RemigiuszMKS Grudziądz27
Domian KonradKS Szczypiorniak Olsztyn22
Ostrowski KacperKS Szczypiorniak Gniezno24
Szałkowski MateuszAZS UMK Toruń27
Fudala JakubMKS Henri-Lloyd Brodnica24
Mkrtchyan DawidITS Jeziorak Iława25
Wojciechowski JakubMLKS Borowiak Czersk23
Łaś AdrianLatocha Agropom Gniew25
Bieranowski MarekAZS UKW Bydgoszcz22
Ejzygmann KarolMKS Grudziądz28
Piekarski JanSKPR USAR Kwidzyn26
Radzio RadosławMLKS Borowiak Czersk22
Kalwas TomaszITS Jeziorak Iława12
Świderski KacperMKS Grudziądz11
Nowociński MaciejKS Tytani Wejherowo12
Wojciechowski KajetanMLKS Borowiak Czersk14
Brozda SebastianKS Szczypiorniak Olsztyn13
Adamski JakubSMS II ZPRP Gdańsk13
Retkiewicz MaciejKS Szczypiorniak Olsztyn13
Młynarczyk JakubKPR Gryfino11
Kozłowski MaciejKS Szczypiorniak Olsztyn15
Czarnecki KrzysztofLatocha Agropom Gniew11
Kudełka PrzemysławKS Tytani Wejherowo11
Kopczyński PiotrKS Szczypiorniak Olsztyn11
Twardowski PawełKPR Gryfino16
Gryczka MaciejMKS MOSIR Kętrzyn112
Matusiak MikołajAZS UKW Bydgoszcz16
Milewski MaciejKS Szczypiorniak Olsztyn13
Roskowski RadosławMKS Henri-Lloyd Brodnica13
Sikora GrzegorzKS Tytani Wejherowo17
Nowosad DamianKS Tytani Wejherowo112
Fryca SzymonMLKS Borowiak Czersk15
Rydel MateuszKS Szczypiorniak Olsztyn11
Leszczyński KlaudiuszKS Szczypiorniak Olsztyn110
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl