Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Kruszewski PawełMKS Grudziądz585
Jakubowski PawełMLKS Borowiak Czersk415
Witkowski FilipSMS II ZPRP Gdańsk355
Lasko RafałKPR Gryfino345
Jurkiewicz SławomirKS Tytani Wejherowo314
Jędrasik WiktorMKS Henri-Lloyd Brodnica315
Wojciechowski MaciejSKPR USAR Kwidzyn305
Sonnefeld DominikSKPR USAR Kwidzyn305
Płoski MikołajMKS Henri-Lloyd Brodnica295
Prietz BartoszMKS Grudziądz295
Rzymkowski AmadeuszAZS UMK Toruń285
Galus LucjanKPR Gryfino273
Sałata RadosławKS Tytani Wejherowo273
Zagrajek MarcinITS Jeziorak Iława274
Szabłowski PatrykAZS UMK Toruń245
Cichocki KarolMKS Henri-Lloyd Brodnica243
Jurewicz JakubKS Szczypiorniak Olsztyn234
Malinowski MaciejITS Jeziorak Iława224
Bartoś TomaszKS Tytani Wejherowo214
Warmbier PrzemysławKS Tytani Wejherowo214
Dymkowski ArturKS Szczypiorniak Gniezno213
Telenga BartoszKPR Gryfino215
Bidziński MariuszMKS Henri-Lloyd Brodnica214
Daszek MateuszLatocha Agropom Gniew205
Dziakiewicz PawełMKS MOSIR Kętrzyn204
Rogala DominikITS Jeziorak Iława204
Prokopczyk KamilKPR Gryfino195
Bańcerek BłażejSKPR USAR Kwidzyn193
Biskupski BartoszAZS UKW Bydgoszcz193
Kożanowski MateuszMKS Grudziądz195
Szwed JacekSKPR USAR Kwidzyn195
Łoński MateuszMLKS Borowiak Czersk195
Jaworski JakubMKS Henri-Lloyd Brodnica185
Jędryszek MichałLatocha Agropom Gniew184
Nawrocki KamilSKPR USAR Kwidzyn184
Olejniczak MichałSMS II ZPRP Gdańsk185
Zembrzycki TomaszMKS Henri-Lloyd Brodnica175
Pożoga SzymonSKPR USAR Kwidzyn175
Piekarski OskarLatocha Agropom Gniew175
Pałasz DominikMKS MOSIR Kętrzyn173
Jarząb JakubITS Jeziorak Iława174
Targoński RobertKS Szczypiorniak Olsztyn175
Karczyński PiotrMLKS Borowiak Czersk154
Jadanowski DawidMKS Henri-Lloyd Brodnica155
Laszkiewicz PawełAZS UMK Toruń154
Krakowski ŁukaszKS Szczypiorniak Gniezno153
Kurowski DamianLatocha Agropom Gniew143
Skonieczny SzymonLatocha Agropom Gniew145
Krajnik WiktorSMS II ZPRP Gdańsk144
Sobański SzymonKS Szczypiorniak Gniezno133
Wójcik MaciejMKS MOSIR Kętrzyn134
Modrzyński AdamAZS UMK Toruń135
Szulowski MiłoszAZS UKW Bydgoszcz133
Ślusarski IgorSMS II ZPRP Gdańsk135
Nastały WojciechLatocha Agropom Gniew135
Iwańczuk MichałSMS II ZPRP Gdańsk125
Bieniek JakubMKS Grudziądz124
Karczewski AlanAZS UKW Bydgoszcz114
Kręciewski KrystianMKS MOSIR Kętrzyn114
Gliniecki MateuszMLKS Borowiak Czersk114
Trzecinski CyprianSMS II ZPRP Gdańsk115
Cudzewicz AdamKS Szczypiorniak Olsztyn105
Bartecki MichałMKS Grudziądz105
Lewalski FilipKS Szczypiorniak Olsztyn105
Ładzik SzymonAZS UKW Bydgoszcz102
Moczadło PawełMLKS Borowiak Czersk105
Papke KamilKS Tytani Wejherowo104
Kozycz KamilSMS II ZPRP Gdańsk93
Kucharski FilipAZS UKW Bydgoszcz94
Rynk PawełSKPR USAR Kwidzyn93
Borysiuk TymoteuszKS Szczypiorniak Olsztyn94
Przysowa DamianSKPR USAR Kwidzyn95
Gadecki PrzemysławKS Szczypiorniak Gniezno93
Lewandowski DominikKS Szczypiorniak Olsztyn82
Kozłowski JakubKS Szczypiorniak Olsztyn85
Ostrówka JakubKS Szczypiorniak Olsztyn84
Polak MaciejKPR Gryfino82
Kminikowski MateuszKPR Gryfino84
Latocha TomaszLatocha Agropom Gniew85
Waldecker KrzysztofLatocha Agropom Gniew71
Grabowski MarcinMKS Grudziądz75
Blejsz JakubKPR Gryfino73
Delicat KarolAZS UMK Toruń72
Fijałkowski MarcinKS Szczypiorniak Gniezno72
Wicon RobertKS Tytani Wejherowo74
Werra BeniaminSKPR USAR Kwidzyn73
Baliński GrzegorzITS Jeziorak Iława74
Jarantowicz ArturAZS UKW Bydgoszcz74
Kosopud KarolITS Jeziorak Iława74
Jakubowski MaciejMLKS Borowiak Czersk74
Rzymkowski PrzemysławAZS UMK Toruń74
Konik MateuszMLKS Borowiak Czersk73
Orłowski MateuszMKS Grudziądz73
Mikłasz TomaszMKS MOSIR Kętrzyn73
Ciechanowski BartłomiejAZS UKW Bydgoszcz73
Boryń DominikSKPR USAR Kwidzyn65
Pstrąg SebastianMLKS Borowiak Czersk63
Bonczkowski KornelSKPR USAR Kwidzyn65
Solecki DanielAZS UMK Toruń64
Kozycz SebastianSMS II ZPRP Gdańsk63
Śmiełowski JakubLatocha Agropom Gniew62
Luks MichałSMS II ZPRP Gdańsk64
Wróblewski HubertMKS Grudziądz65
Mazurek FilipKS Szczypiorniak Olsztyn62
Szajkowski KrzysztofITS Jeziorak Iława64
Jezierski MarekKPR Gryfino63
Dulny AdamAZS UMK Toruń62
Malina AdamKS Szczypiorniak Olsztyn64
Galus JakubSMS II ZPRP Gdańsk63
Bałdyga MaciejKS Szczypiorniak Gniezno63
Działkiewicz SzymonSMS II ZPRP Gdańsk61
Machniewicz KrzysztofAZS UKW Bydgoszcz64
Reszczyński MateuszKS Szczypiorniak Olsztyn52
Jankowski PiotrKS Tytani Wejherowo53
Kościński MateuszAZS UMK Toruń51
Stępień AdamSMS II ZPRP Gdańsk53
Grabowski CezaryKS Tytani Wejherowo53
Polcyn OskarAZS UKW Bydgoszcz52
Malinowski MichałAZS UKW Bydgoszcz54
Matoszko TomaszKPR Gryfino53
Nowak PiotrMKS Henri-Lloyd Brodnica52
Mosiewicz PrzemysławKS Szczypiorniak Olsztyn52
Paradowski BartoszAZS UKW Bydgoszcz52
Pietrasik BartoszMKS MOSIR Kętrzyn54
Łukasik KamilMLKS Borowiak Czersk52
Klemens MichałKPR Gryfino45
Jezierski MaciejKPR Gryfino41
Tyliński KamilKS Szczypiorniak Gniezno43
Dembowski JanSKPR USAR Kwidzyn44
Lenz MateuszMLKS Borowiak Czersk44
Kurczyński SzymonLatocha Agropom Gniew41
Miszczak MikołajKS Tytani Wejherowo42
Pstrąg ErykMLKS Borowiak Czersk44
Kocikowski PawełAZS UKW Bydgoszcz42
Tołyż SzymonKPR Gryfino44
Deptuła PiotrKS Szczypiorniak Olsztyn41
Kamiński ŁukaszITS Jeziorak Iława34
Brzoza TomaszLatocha Agropom Gniew31
Poświata ArturAZS UMK Toruń32
Wiśniewski PatrykSKPR USAR Kwidzyn35
Thiede SzymonMLKS Borowiak Czersk33
Kubik KacperAZS UMK Toruń34
Skuza JakubLatocha Agropom Gniew34
Pesta KacperMKS Henri-Lloyd Brodnica33
Kołoszko MateuszKS Szczypiorniak Olsztyn32
Koss HubertKS Tytani Wejherowo32
Hara MaciejSKPR USAR Kwidzyn34
Stanowski MiłoszMKS Henri-Lloyd Brodnica35
Wicki RafałKS Tytani Wejherowo34
Lewandowski TomaszKS Tytani Wejherowo32
Fudala JakubMKS Henri-Lloyd Brodnica24
Frygier KacperMKS Henri-Lloyd Brodnica23
Gużniczak JanMKS MOSIR Kętrzyn22
Szreder KacperKS Tytani Wejherowo23
Siekacz DawidAZS UKW Bydgoszcz23
Tymoszuk SławomirMKS MOSIR Kętrzyn24
Minder JakubITS Jeziorak Iława23
Żurawski PatrykMKS Henri-Lloyd Brodnica25
Chyła MichałLatocha Agropom Gniew21
Kowalski KamilAZS UMK Toruń22
Seroka MateuszLatocha Agropom Gniew24
Żochowski WiktorITS Jeziorak Iława23
Linda PiotrMLKS Borowiak Czersk22
Kędziora KarolKS Szczypiorniak Gniezno23
Gryń KarolSKPR USAR Kwidzyn25
Baczyński KrzysztofAZS UMK Toruń25
Kręcki PrzemysławKPR Gryfino22
Gała OskarKPR Gryfino25
Svanberg JakubAZS UKW Bydgoszcz14
Wojciechowski JakubMLKS Borowiak Czersk11
Kapella MaciejKS Szczypiorniak Gniezno11
Bolek JakubSMS II ZPRP Gdańsk11
Roskowski RadosławMKS Henri-Lloyd Brodnica12
Kudełka PrzemysławKS Tytani Wejherowo11
Cichocki KacperMKS Henri-Lloyd Brodnica12
Flemming MateuszMKS Grudziądz13
Brozda SebastianKS Szczypiorniak Olsztyn13
Kalwas TomaszITS Jeziorak Iława11
Wojciechowski KajetanMLKS Borowiak Czersk11
Sikora GrzegorzKS Tytani Wejherowo14
Kaczor SebastianSMS II ZPRP Gdańsk15
Nowosad DamianKS Tytani Wejherowo14
Siudeja RafałKS Szczypiorniak Gniezno12
Reichel DawidSMS II ZPRP Gdańsk11
Nowociński MaciejKS Tytani Wejherowo12
Dyszkowski DamianKS Szczypiorniak Olsztyn12
Jasionek MateuszMKS MOSIR Kętrzyn12
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl