Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Koss HubertTytani Wejherowo273
Grabowski CezaryTytani Wejherowo263
Skonieczny SzymonMKS Sambor Tczew243
Sałata RadosławTytani Wejherowo232
Chyła MaksymilianEnerga Wybrzeże II Gdańsk213
Mickielewicz KrzysztofEnerga Wybrzeże III Gdańsk213
Stojek JeremiEnerga Wybrzeże II Gdańsk193
Szczęśniak DawidEnerga Wybrzeże I Gdańsk193
Kutyła NikodemMTS Kwidzyn183
Śmiełowski JakubMKS Sambor Tczew172
Bal JakubEnerga Wybrzeże III Gdańsk173
Dzieciątkowski JakubEnerga Wybrzeże I Gdańsk163
Suchłabowicz PiotrEnerga Wybrzeże I Gdańsk153
Wadowski FilipMTS Kwidzyn143
Kloskowski JakubEnerga Wybrzeże III Gdańsk133
Kacprzak WojciechMKS Sambor Tczew133
Lemańczyk JakubEnerga Wybrzeże II Gdańsk133
Stanulewicz MichałUKS KAR - DO Gdynia132
Linda MaksymilianEnerga Wybrzeże I Gdańsk123
Zalewski OskarEnerga Wybrzeże II Gdańsk103
Zemełka JakubEnerga Wybrzeże I Gdańsk103
Preuss BartoszMTS Kwidzyn103
Gemborys MarcinMKS Sambor Tczew102
Papina MaciejEnerga Wybrzeże I Gdańsk93
Muracki DariuszMTS Kwidzyn83
Pograniczny MateuszEnerga Wybrzeże I Gdańsk83
Tomaszewski BłażejUKS KAR - DO Gdynia82
Laskowski KajetanEnerga Wybrzeże II Gdańsk83
Dawidowski DawidTytani Wejherowo82
Dereszkiewicz DawidMTS Kwidzyn83
Skiba PiotrMTS Kwidzyn83
Jurczenia AdamEnerga Wybrzeże III Gdańsk83
Kokociński JędrzejEnerga Wybrzeże III Gdańsk73
Sałata MikołajTytani Wejherowo73
Orzech KacperEnerga Wybrzeże II Gdańsk72
Jachim JanEnerga Wybrzeże II Gdańsk72
Serwatyński NikodemEnerga Wybrzeże I Gdańsk63
Nietupski TymoteuszUKS KAR - DO Gdynia62
Kasiorek FranciszekEnerga Wybrzeże I Gdańsk63
Wódczak ŁukaszEnerga Wybrzeże II Gdańsk62
Iwanowski HubertUKS KAR - DO Gdynia62
Kresin MarcelMKS Sambor Tczew53
Szostek KamilEnerga Wybrzeże III Gdańsk52
Szwęch KarolEnerga Wybrzeże II Gdańsk51
Kiejdo SzymonEnerga Wybrzeże II Gdańsk53
Jaszczak MichałEnerga Wybrzeże I Gdańsk52
Wejher NorbertTytani Wejherowo53
Dymik AdrianMTS Kwidzyn43
Karbowski MarcinEnerga Wybrzeże I Gdańsk42
Kisielewski MariuszMTS Kwidzyn42
Leoniuk MaciejMTS Kwidzyn43
Filbrandt MateuszMTS Kwidzyn42
Szafrański OskarTytani Wejherowo42
Jaśkowiak ErykEnerga Wybrzeże I Gdańsk41
Sztyrbicki PawełMTS Kwidzyn32
Rompa KonradTytani Wejherowo33
Lica PatrykMKS Sambor Tczew33
Łaś AdrianMKS Sambor Tczew32
Rzewiński KacperEnerga Wybrzeże III Gdańsk31
Kwidziński DamianUKS KAR - DO Gdynia32
Kędzior MateuszTytani Wejherowo32
Łeszczyński MaciejUKS KAR - DO Gdynia21
Tylmanowski RafałEnerga Wybrzeże III Gdańsk23
Modliszewski BartłomiejUKS KAR - DO Gdynia21
Klawiński MikołajEnerga Wybrzeże III Gdańsk22
Żołnowski MaciejUKS KAR - DO Gdynia21
Pieczonka PatrykEnerga Wybrzeże I Gdańsk22
Formela JakubEnerga Wybrzeże III Gdańsk21
Seroka MateuszMKS Sambor Tczew23
Majkowski JakubEnerga Wybrzeże III Gdańsk13
Bury TomaszTytani Wejherowo12
Czapran PatrykUKS KAR - DO Gdynia11
Kalitta MikołajMKS Sambor Tczew12
Raczkowski JuliuszEnerga Wybrzeże II Gdańsk13
Skuza JakubMKS Sambor Tczew12
Adamczyk SzymonUKS KAR - DO Gdynia12
Szostak PiotrEnerga Wybrzeże III Gdańsk13
Graczyk MaciejMKS Sambor Tczew13
Scharmach SzymonEnerga Wybrzeże II Gdańsk11
Marczewski OskarEnerga Wybrzeże III Gdańsk12
Kostuch FilipEnerga Wybrzeże II Gdańsk11
Skóra AdianMTS Kwidzyn12
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl