Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior Młodszy / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Kacprzak WojciechMKS Sambor Tczew343
Smolibowski BartoszSPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk303
Nietupski TymoteuszUKS KAR - DO Gdynia293
Radziszewski PatrykSPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk273
Ciszewski KacperSPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk232
Kosznik TomaszSPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk223
Karsznia FilipGKS Żukowo222
Świetlicki PawełMTS II Kwidzyn223
Orzłowski OskarUKS Lipusz213
Laska BartoszUKS Lipusz203
Król JakubSPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk193
Gemborys MarcinMKS Sambor Tczew193
Pepliński RobertUKS Lipusz173
Kiedrowski ErykUKS Lipusz173
Wasiak FilipSPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk162
Żołnowski MaciejUKS KAR - DO Gdynia163
Ekstowicz ArturMTS I Kwidzyn162
Dziubek HubertMTS I Kwidzyn153
Grochowski DenisMTS I Kwidzyn153
Kiedrowicz KornelSPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk143
Krok PatrykSPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk142
Kresin MarcelMKS Sambor Tczew143
Łoziński ŁukaszMTS I Kwidzyn133
Gwiazda MichałMTS I Kwidzyn133
Wejher NorbertKS Tytani Wejherowo133
Ciebienko KacperMTS II Kwidzyn123
Porębski MateuszUKS Szczypiorniak Gdańsk122
Kuczmera MarcelSPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk122
Otta KubaSPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk113
Tomaszewski BłażejUKS KAR - DO Gdynia113
Modliszewski BartłomiejUKS KAR - DO Gdynia102
Justa SzymonMKS Sambor Tczew103
Grynko MaksymilianGKS Żukowo92
Bury TomaszKS Tytani Wejherowo92
Papiernik MichałSPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk93
Wróbel RafałGKS Żukowo92
Saramak BartoszMTS II Kwidzyn93
Kukiełczak OliwierUKS Szczypiorniak Gdańsk82
Raczkowski HubertMTS I Kwidzyn83
Węckowski BartłomiejMTS I Kwidzyn82
Maćkowiak MaciejSPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk83
Mokracki WiktorMTS I Kwidzyn82
Wożniak MikołajUKS KAR - DO Gdynia73
Koleczka SebastianMKS Sambor Tczew73
Legiewicz JakubMTS I Kwidzyn73
Dąbrowski MaksymilianSPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk73
Sowa StanisławMTS II Kwidzyn73
Plicht KacperGKS Żukowo62
Fobka PatrykSPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk63
Gajdziński SzymonUKS Szczypiorniak Gdańsk62
Kondziela JuliuszSPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk62
Łeszczyński MaciejUKS KAR - DO Gdynia53
Pytka JakubGKS Żukowo52
Bonczkowski CezaryMTS II Kwidzyn53
Łazarczyk WiktorSPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk53
Golisowicz PiotrSPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk53
Kędzior MateuszKS Tytani Wejherowo43
Kaszubowski PatrykMKS Sambor Tczew43
Sałata MaksymilianKS Tytani Wejherowo43
Woelke FilipSPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk42
Modrzejewski JakubUKS Lipusz43
Latopolski DamianMTS I Kwidzyn43
Lewandowski JanSPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk43
Rompa KonradKS Tytani Wejherowo43
Ebertowski JanMTS I Kwidzyn42
Lemke AlbertUKS Szczypiorniak Gdańsk42
Makowiecki KacperMTS II Kwidzyn43
Gruchała KacperSPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk43
Jutkiewicz MichałUKS KAR - DO Gdynia33
Dobosz JakubUKS Szczypiorniak Gdańsk32
Pałkowski AlexKS Tytani Wejherowo33
Kasprzak RadosławGKS Żukowo32
Maro AdrianUKS Szczypiorniak Gdańsk32
Dutkowski MaciejSPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk31
Adamczyk JacekSPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk33
Eiselt OlafUKS Szczypiorniak Gdańsk32
Płoszaj NikodemMTS II Kwidzyn33
Wojdaś MateuszUKS Szczypiorniak Gdańsk32
Grajewski BartoszSPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk32
Słowikowski MateuszSPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk32
Szostek KamilSPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk33
Pitucha MaciejUKS Szczypiorniak Gdańsk32
Pożniak RadosławMTS II Kwidzyn32
Gruchała AleksanderSPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk33
Milecki KosmaUKS KAR - DO Gdynia23
Muchowski JakubUKS Lipusz23
Wierzbicki MichałUKS Szczypiorniak Gdańsk22
Parzych SzymonSPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk22
Michniak MaksymilianGKS Żukowo22
Sobolewski MikołajMKS Sambor Tczew22
Miroński WiktorSPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk21
Szczuchniak AdrianMKS Sambor Tczew23
Koss HubertKS Tytani Wejherowo23
Wojdyr OskarUKS Szczypiorniak Gdańsk12
Buńkowski MichałMKS Sambor Tczew12
Wożniak KacperMTS II Kwidzyn13
Dudziak BłażejSPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk13
Lipski KamilMKS Sambor Tczew13
Pohnke JakubKS Tytani Wejherowo12
Konrad KacperUKS Lipusz13
Bakierski KacperMTS II Kwidzyn12
Szafrański OskarKS Tytani Wejherowo12
Karsznia IgorGKS Żukowo12
Kowalczuk AleksSPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk12
Bińkowski JakubUKS Szczypiorniak Gdańsk12
Mielnik FilipKS Tytani Wejherowo11
Kraśkiewicz StanisławUKS Szczypiorniak Gdańsk12
Klawikowski BłażejGKS Żukowo11
Cirocki DominikGKS Żukowo12
Sałata MikołajKS Tytani Wejherowo13
Grabowski MateuszMKS Sambor Tczew11
Skierka KtrystianGKS Żukowo12
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl