Juniorka Młodsza / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Sołdek NikolaGUKS Bellator Ryjewo1039
Mielewczyk MatyldaArka Gdynia759
Miklewicz OliwiaGUKS Bellator Ryjewo749
Cholewa AgataUKS Conrad Gdańsk7011
Nobis WiktoriaMKS Sambor Tczew609
Peplińska PaulinaArka Gdynia5410
Trzaska KatarzynaMTS Kwidzyn5310
Bobkowska MagdalenaKS Tytani Wejherowo5110
Myścioch MartaMTS Kwidzyn509
Lewandowska KarolinaArka Gdynia499
Kubiak JuliaMTS Kwidzyn4510
Głębocka NikolaArka Gdynia449
Gębusia DominikaSłupia Hilary Słupsk429
Kas SaraKS Tytani Wejherowo409
Bielska MagdalenaArka Gdynia368
Bielińska JuliaMKS Sambor Tczew369
Szynkaruk DominikaMTS Kwidzyn349
Szachowicz IzabelaGUKS Bellator Ryjewo339
Małek MilenaSłupia Hilary Słupsk334
Konkolewska OliwiaMKS Sambor Tczew319
Kosmala WiktoriaArka Gdynia318
Schulz JuliaSłupia Hilary Słupsk309
Magulska WiktoriaMTS Kwidzyn289
Otlewska NataliaMTS Kwidzyn266
Gierszewska OliwiaMKS Sambor Tczew267
Zubek WiktoriaUKS Conrad Gdańsk269
Gimińska DominikaMTS Kwidzyn249
Konieczna WiktoriaSłupia Hilary Słupsk248
Chabowska SaraGUKS Bellator Ryjewo249
Dębek WeronikaMTS Kwidzyn248
Dulińska ZuzannaArka Gdynia239
Węska MartaKS Tytani Wejherowo2210
Jabłońska AlicjaUKS Conrad Gdańsk229
Lis WiktoriaMKS Sambor Tczew229
Pietrasik BarbaraMTS Kwidzyn228
Sobolewska MartaSłupia Hilary Słupsk224
Zagdan NataliaSłupia Hilary Słupsk218
Bryła NataliaArka Gdynia219
Szostak OliwiaMTS Kwidzyn219
Cudnik AdrianaUKS Conrad Gdańsk218
Kamieniecka NataliaMTS Kwidzyn216
Józefczuk NataliaArka Gdynia197
Łynka WeronikaKS Tytani Wejherowo187
Kaczor ZuzannaUKS Conrad Gdańsk1810
Pokropska KatarzynaUKS Conrad Gdańsk189
Michałek AgataSłupia Hilary Słupsk149
Kruszyńska ZuzannaUKS Conrad Gdańsk1311
Maury LauraMKS Sambor Tczew139
Wenta NikolaMKS Sambor Tczew119
Neupauer MartynaMKS Sambor Tczew116
Kowalska MartynaMKS Sambor Tczew118
Kiwatrowska JuliaMKS Sambor Tczew102
Arendt HannaMKS Sambor Tczew108
Bąkowska MartaArka Gdynia107
Seweryn ZuzannaSłupia Hilary Słupsk103
Molenda NataliaKS Tytani Wejherowo1010
Dampc KorneliaKS Tytani Wejherowo109
Sznytko MartynaSłupia Hilary Słupsk109
Glaza WiktoriaArka Gdynia98
Meyer MartynaMTS Kwidzyn98
Potrykus LidiaKS Tytani Wejherowo98
Zielińska KarolinaSłupia Hilary Słupsk87
Data MałgorzataGUKS Bellator Ryjewo83
Brejska KamilaMKS Sambor Tczew89
Rytlewska WiktoriaSłupia Hilary Słupsk79
Żerdziewska DariaArka Gdynia76
Radzewicz WiktoriaMKS Sambor Tczew64
Bielawa AgnieszkaMTS Kwidzyn62
Nowak WiktoriaSłupia Hilary Słupsk63
Mysior AmeliaUKS Conrad Gdańsk68
Dobosz KarolinaGUKS Bellator Ryjewo63
Chojnacka MonikaGUKS Bellator Ryjewo56
Ostrowska MagdalenaGUKS Bellator Ryjewo55
Chmura KlaudiaUKS Conrad Gdańsk56
Reszka JuliaMKS Sambor Tczew57
Czapiewska NataliaMTS Kwidzyn58
Bordewicz KlaudiaGUKS Bellator Ryjewo49
Toszek WeronikaUKS Conrad Gdańsk46
Smolińska AgataKS Tytani Wejherowo45
Cacan PatrycjaGUKS Bellator Ryjewo46
Schodowska NikolaKS Tytani Wejherowo49
Szreder ZuzannaKS Tytani Wejherowo48
Stormowska JuliaUKS Conrad Gdańsk410
Makowska WiktoriaMTS Kwidzyn38
Miler JuliaKS Tytani Wejherowo34
Pytka AgataMKS Sambor Tczew32
Serocka AmeliaMTS Kwidzyn22
Czerlińska DominikaArka Gdynia21
Dobosz JessicaGUKS Bellator Ryjewo27
Makos OliwiaMTS Kwidzyn26
Kozioł ZuzannaGUKS Bellator Ryjewo28
Szmigiero AdriannaSłupia Hilary Słupsk26
Tandecka KingaUKS Conrad Gdańsk27
Lach AnnaArka Gdynia18
Mojsiewicz PatrycjaSłupia Hilary Słupsk17
Rybkowska WeronikaGUKS Bellator Ryjewo16
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl