Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Jędrasiak WiktorMKS Brodnica13315
Kożanowski MateuszAZS UMK Toruń13012
Kruszewski PawełMKS Grudziądz12313
Chyła MichałMKS Sambor Tczew9814
Płoski MikołajMKS Brodnica9215
Galus LucjanKPR Blejkan Gryfino9210
Cichocki KarolMKS Brodnica7614
Tadrzak DawidKU AZS UKW Bydgoszcz7612
Lasko RafałKPR Blejkan Gryfino7512
Zembrzycki TomaszMKS Brodnica6814
Kozłowski JakubKS Szczypiorniak Olsztyn6511
Jakubowski PawełMKS Handball Czersk6514
Ostrówka JakubKS Szczypiorniak Olsztyn6214
Łoński MateuszMKS Handball Czersk6114
Śmiełowski JakubMKS Sambor Tczew5814
Nawrocki DominikUKS Hagard Strzałkowo5612
Targoński RobertKS Szczypiorniak Olsztyn5613
Laszkiewicz PawełAZS UMK Toruń5413
Jędraszek MichałMKS Sambor Tczew5214
Machniewicz KrzysztofKU AZS UKW Bydgoszcz5111
Mosiewicz PrzemysławKS Szczypiorniak Olsztyn5110
Buluk PatrykITS Jeziorak Iława5012
Jarząb JakubITS Jeziorak Iława5010
Nazimek DawidMKS Sambor Tczew5013
Kaczmarek KamilUKS Hagard Strzałkowo4812
Matela SzymonNLO SMS ZPRP Kwidzyn4714
Rogalski JarosławUKS Hagard Strzałkowo4711
Kasiorek FranciszekKU AZS UKW Bydgoszcz4612
Prietz BartoszMKS Grudziądz4513
Mierzejewski DawidUKS Hagard Strzałkowo448
Ebertowski JakubNLO SMS ZPRP Kwidzyn4413
Rumiak SebastianMKS Grudziądz4313
Mierzejewski DamianUKS Hagard Strzałkowo439
Orłowski MateuszMKS Grudziądz4113
Pakulski PiotrMKS Grudziądz419
Kurczyński SzymonMKS Sambor Tczew4014
Jaworski JakubMKS Brodnica4014
Dzieniszewski RadosławKS Szczypiorniak Olsztyn387
Górecki DanielUKS Hagard Strzałkowo3812
Kulesza MateuszITS Jeziorak Iława3710
Kościński MateuszAZS UMK Toruń3611
Biskup WiktorNLO SMS ZPRP Kwidzyn3514
Lejza BartoszAZS UMK Toruń339
Przysowa DamianITS Jeziorak Iława339
Poświata ArturAZS UMK Toruń3313
Kręcki PrzemysławKPR Blejkan Gryfino3211
Karczyński PiotrMKS Handball Czersk3210
Literski MichałKU AZS UKW Bydgoszcz3112
Lewandowski DominikKS Szczypiorniak Olsztyn3112
Słupski MichałNLO SMS ZPRP Kwidzyn3113
Szendzielorz DanielNLO SMS ZPRP Kwidzyn3114
Bieniek JakubMKS Grudziądz3013
Pstrąg SebastianMKS Handball Czersk2911
Stefaniak MikołajNLO SMS ZPRP Kwidzyn2914
Reszczyński MateuszKS Szczypiorniak Olsztyn2813
Bartecki MichałMKS Grudziądz288
Jezierski MarekKPR Blejkan Gryfino2612
Jarantowicz ArturKU AZS UKW Bydgoszcz268
Szabłowski PatrykAZS UMK Toruń2612
Konik MateuszMKS Handball Czersk258
Liszewski MateuszITS Jeziorak Iława2510
Paradowski BartoszKU AZS UKW Bydgoszcz2414
Pesta KacperMKS Brodnica2412
Makowiecki SzymonNLO SMS ZPRP Kwidzyn247
Pstrąg ErykNLO SMS ZPRP Kwidzyn2414
Moczadło PawełMKS Handball Czersk2413
Jurewicz JakubKS Szczypiorniak Olsztyn2412
Łukasik KamilMKS Handball Czersk237
Daszek MateuszMKS Sambor Tczew2313
Prokopczyk KamilKPR Blejkan Gryfino2310
Dembowski JanITS Jeziorak Iława227
Korczak BartłomiejNLO SMS ZPRP Kwidzyn2214
Kruszewski AdamMKS Grudziądz2211
Nastały WojciechMKS Sambor Tczew2210
Klemens MichałKPR Blejkan Gryfino2111
Modrzyński AdamAZS UMK Toruń2113
Solecki DanielAZS UMK Toruń2010
Gliniecki MateuszMKS Handball Czersk2013
Nowak MarcinUKS Hagard Strzałkowo1912
Frygier KacperMKS Brodnica1910
Karnowski RobertMKS Sambor Tczew1911
Baliński GrzegorzITS Jeziorak Iława189
Domian KonradKS Szczypiorniak Olsztyn1811
Skóra AdrianMKS Grudziądz1710
Karczewski AlanKU AZS UKW Bydgoszcz1714
Kucharski FilipKU AZS UKW Bydgoszcz1611
Rzymkowski PrzemysławAZS UMK Toruń165
Wróblewski HubertMKS Grudziądz169
Brzoza TomaszMKS Sambor Tczew1611
Zagrajek MarcinITS Jeziorak Iława164
Brant DawidKU AZS UKW Bydgoszcz152
Lewalski FilipKS Szczypiorniak Olsztyn1510
Kamiński ŁukaszITS Jeziorak Iława1511
Giżyński GrzegorzITS Jeziorak Iława1511
Siekacz DawidKU AZS UKW Bydgoszcz1510
Rostankowski MichałMKS Handball Czersk149
Rogala DominikITS Jeziorak Iława144
Kozłowski MaciejKS Szczypiorniak Olsztyn148
Filipowicz MarcelNLO SMS ZPRP Kwidzyn1412
Malinowski MichałKU AZS UKW Bydgoszcz1310
Świątkiewicz JakubNLO SMS ZPRP Kwidzyn1314
Kocikowski PawełKU AZS UKW Bydgoszcz138
Konwicki BartoszNLO SMS ZPRP Kwidzyn129
Blejsz JakubKPR Blejkan Gryfino125
Nowak PiotrMKS Brodnica126
Niemyt TomaszAZS UMK Toruń1210
Pstrąg BłażejMKS Handball Czersk122
Walczak KacperKS Szczypiorniak Olsztyn1110
Jączyński AleksMKS Sambor Tczew119
Malczewski JakubMKS Handball Czersk112
Piernicki AleksanderMKS Grudziądz117
Szupiluk MateuszMKS Sambor Tczew1111
Golon PatrykITS Jeziorak Iława1113
Jurkiewicz MateuszKPR Blejkan Gryfino106
Bujnowski JakubKPR Blejkan Gryfino106
Śmigielski FilipKU AZS UKW Bydgoszcz107
Grabowski MarcinMKS Handball Czersk1011
Słodkowski JakubKPR Blejkan Gryfino107
Pietruszka KarolKU AZS UKW Bydgoszcz98
Delicat KarolAZS UMK Toruń911
Dworaczek SergiuszMKS Brodnica95
Rogalski HubertUKS Hagard Strzałkowo812
Linda PiotrMKS Handball Czersk86
Tołyż PrzemysławKPR Blejkan Gryfino811
Retkiewicz MaciejKS Szczypiorniak Olsztyn89
Jastrzębski PiotrMKS Sambor Tczew711
Kubik KacperAZS UMK Toruń78
Zawodny OskarUKS Hagard Strzałkowo712
Bidziński MariuszMKS Brodnica63
Bartnicki BartoszITS Jeziorak Iława63
Roskowski RadosławMKS Brodnica63
Prorok MarcinITS Jeziorak Iława611
Matoszko TomaszKPR Blejkan Gryfino66
Tokarz JakubNLO SMS ZPRP Kwidzyn63
Lewczyk FilipNLO SMS ZPRP Kwidzyn63
Sucharzewski MichałMKS Brodnica69
Krzymiński AndrzejKU AZS UKW Bydgoszcz62
Mazurek FilipKS Szczypiorniak Olsztyn66
Blejsz KacperKPR Blejkan Gryfino63
Dziapa DamianKPR Blejkan Gryfino52
Sztoban PatrykKPR Blejkan Gryfino53
Weinerowski LeszekMKS Sambor Tczew57
Skowroński KsaweryMKS Brodnica53
Lenz MateuszMKS Handball Czersk511
Bagrowski SebastianUKS Hagard Strzałkowo512
Węckowski BartłomiejMKS Handball Czersk55
Czarnecki MarcinMKS Sambor Tczew56
Filbrandt MateuszMKS Grudziądz59
Karwasz RemigiuszMKS Grudziądz44
Milewski MaciejKS Szczypiorniak Olsztyn44
Dyzmański BartoszKPR Blejkan Gryfino44
Grabowski BartoszUKS Hagard Strzałkowo49
Kopczyński PiotrKS Szczypiorniak Olsztyn46
Licznerski PatrykITS Jeziorak Iława48
Kowalski KamilAZS UMK Toruń411
Minder JakubITS Jeziorak Iława47
Twardo AdamMKS Grudziądz46
Szczawiński FilipMKS Brodnica45
Kozielec BartłomiejKU AZS UKW Bydgoszcz41
Łoboś PrzemysławKPR Blejkan Gryfino43
Warmiński MaciejKS Szczypiorniak Olsztyn31
Wojciechowski KajetanMKS Handball Czersk35
Ejzygmann KarolMKS Grudziądz39
Gerka JakubMKS Brodnica36
Rozonka SzymonKU AZS UKW Bydgoszcz34
Gornowicz MichałKU AZS UKW Bydgoszcz33
Radzio RadosławMKS Handball Czersk36
Tołyż SzymonKPR Blejkan Gryfino38
Svanberg JakubKU AZS UKW Bydgoszcz24
Bielecki AntoniNLO SMS ZPRP Kwidzyn21
Kania MarcinKU AZS UKW Bydgoszcz24
Makowiecki SzymonKU AZS UKW Bydgoszcz21
Rydel MateuszKS Szczypiorniak Olsztyn24
Thiede SzymonMKS Handball Czersk27
Żerner MichałUKS Hagard Strzałkowo211
Jakubowski MaciejMKS Handball Czersk26
Stanisławski BartłomiejAZS UMK Toruń11
Nerlo MichałKPR Blejkan Gryfino11
Lilien KamilNLO SMS ZPRP Kwidzyn12
Poznański PatrykKU AZS UKW Bydgoszcz12
Miszczyk SzymonNLO SMS ZPRP Kwidzyn11
Szlachcikowski MarcinMKS Handball Czersk11
Kozanecki KacperAZS UMK Toruń12
Matwis ArturKPR Blejkan Gryfino13
Kowalczyk PatrykKU AZS UKW Bydgoszcz12
Czechanowski MateuszUKS Hagard Strzałkowo112
Zieliński WojciechKS Szczypiorniak Olsztyn11
Fabisiak PiotrKS Szczypiorniak Olsztyn13
Pytka SzymonMKS Sambor Tczew113
Żurawski PatrykMKS Brodnica12
Piotrowski KacperKU AZS UKW Bydgoszcz11
Piotrowski SzymonMKS Handball Czersk12
Jankowski PawełMKS Brodnica110
Kędzierski KordianKU AZS UKW Bydgoszcz17
Stachowiak JordanMKS Brodnica11
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl