Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Kobiet / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Żak DominikaKS Tytani Wejherowo376
Matczak AnnaKU AZS Politechnika Koszalińska313
Strzelecka WeronikaGUKS Drwęca Lubicz294
Stefaniak WiktoriaMKS Kusy Szczecin264
Antosik AleksandraGUKS Drwęca Lubicz264
Sikora MartaUKS Morski Sianów233
Kunz PaulinaKS Tytani Wejherowo226
Kmieć NataliaMKS Słupia Słupsk223
Sobolewska MartaMKS Słupia Słupsk213
Komorniak NikolaMKS Kusy Szczecin214
Dovhoruk AnnaUKS Morski Sianów203
Kramp AleksandraKS Tytani Wejherowo196
Przecichowska WeronikaKS Tytani Wejherowo196
Kwiatkowska HannaMKS Kusy Szczecin153
Kosznik MilenaKS Tytani Wejherowo136
Kowalczyk NataliaMKS Brodnica121
Haławczak LidiaMKS Kusy Szczecin124
Guttmann PaulinaGUKS Drwęca Lubicz113
Mocarz DominikaUKS Morski Sianów113
Zagdan NataliaMKS Słupia Słupsk113
Kopania MartynaUKS Morski Sianów103
Czurgiel AdriannaKS Tytani Wejherowo105
Borowska DominikaMKS Słupia Słupsk103
Kochańska JustynaGUKS Drwęca Lubicz93
Pęcherska AgnieszkaGUKS Drwęca Lubicz93
Radoch AleksandraUKS Morski Sianów83
Tkaczuk AleksandraMKS Kusy Szczecin84
Antczak WeronikaKU AZS Politechnika Koszalińska83
Cieśla KatarzynaMKS Słupia Słupsk72
Pawłowska MartynaGUKS Drwęca Lubicz73
Ilska AnnaMKS Słupia Słupsk71
Roszkiewicz DominikaMKS Kusy Szczecin74
Kass AnetaKS Tytani Wejherowo76
Gołębiewska KingaGUKS Drwęca Lubicz64
Wilanowska WeronikaMKS Kusy Szczecin64
Gajdzis PaulinaKU AZS Politechnika Koszalińska63
Lipiec AleksandraKU AZS Politechnika Koszalińska63
Izdebska KajaMKS Kusy Szczecin64
Glasa KarolinaMKS Brodnica61
Kochańska MonikaGUKS Drwęca Lubicz63
Szkołuda BarbaraMKS Kusy Szczecin54
Gołębiowska OliwiaKU AZS Politechnika Koszalińska52
Gębusia DominikaMKS Słupia Słupsk53
Olejnik PaulinaUKS Morski Sianów53
Neumann KingaKU AZS Politechnika Koszalińska53
Matynia DominikaKU AZS Politechnika Koszalińska52
Kruk ZuzannaUKS Morski Sianów52
Schulz JuliaMKS Słupia Słupsk43
Gotzmann KlaraMKS Kusy Szczecin43
Molenda NataliaKS Tytani Wejherowo44
Jura NataliaKU AZS Politechnika Koszalińska43
Gierat JuliaMKS Kusy Szczecin33
Miszka AnnaKS Tytani Wejherowo36
Ciepłowska DominikaMKS Kusy Szczecin34
Guttmann KatarzynaMKS Brodnica31
Nielacna JuliaMKS Kusy Szczecin34
Kreft AleksandraKS Tytani Wejherowo33
Życzyńska NikolaGUKS Drwęca Lubicz34
Gajtkowska OliwiaMKS Brodnica31
Daud FrozanUKS Morski Sianów33
Końpa OliwiaMKS Brodnica21
Rolbiecka KarolinaMKS Słupia Słupsk22
Sadecka KatarzynaUKS Morski Sianów23
Szudzik MagdalenaGUKS Drwęca Lubicz23
Kaczmarek WiktoriaKU AZS Politechnika Koszalińska23
Marszałek GabrielaMKS Kusy Szczecin22
Pilarska WiktoriaUKS Morski Sianów22
Grabińska IzabelaMKS Brodnica21
Michalska KlaudiaMKS Brodnica11
Szmytkowska WeronikaMKS Brodnica11
Hryniewicz MartynaKU AZS Politechnika Koszalińska11
Dampc KorneliaKS Tytani Wejherowo11
Sznytko MartynaMKS Słupia Słupsk12
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl