Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Ekstowicz ArturMTS I Kwidzyn9114
Dziubek HubertMTS I Kwidzyn8813
Porębski MateuszSPR Wybrzeże I Gdańsk7613
Wierzbicki MichałSPR Wybrzeże I Gdańsk7013
Wejher NorbertKS Tytani Wejherowo6614
Rozwadowski NikodemMTS I Kwidzyn6613
Smolibowski BartoszSPR Wybrzeże II Gdańsk6310
Ponto TymonSPR Wybrzeże III Gdańsk6112
Czaja KrystianSPR Wybrzeże II Gdańsk5812
Zelek AleksanderMTS II Kwidzyn5711
Laska BartoszMTS II Kwidzyn5713
Stalka DominikMTS II Kwidzyn5413
Kacprzak WojciechSPR Wybrzeże I Gdańsk5413
Kowalkowski TomaszMTS II Kwidzyn5313
Lewczyk PiotrSMS ZPRP Kwidzyn5213
Łapucha MichałSPR Wybrzeże IV Gdańsk5211
Bach FabianKS Tytani Wejherowo4914
Szafrański OskarKS Tytani Wejherowo4814
Rompa KonradKS Tytani Wejherowo4712
Pitucha MaciejSPR Wybrzeże I Gdańsk4613
Łoziński ŁukaszMTS I Kwidzyn4510
Dąbrowski MaksymilianSPR Wybrzeże III Gdańsk4411
Jagielski KrzysztofSPR Wybrzeże II Gdańsk4412
Golisowicz PiotrSPR Wybrzeże III Gdańsk4312
Kondziela JuliuszSPR Wybrzeże I Gdańsk4213
Maro AdrianSPR Wybrzeże IV Gdańsk4114
Węckowski BartłomiejMTS I Kwidzyn4114
Żyszkiewicz KrzysztofSPR Wybrzeże III Gdańsk397
Koss KonradSMS ZPRP Kwidzyn3913
Jabłoński SebastianSPR Wybrzeże IV Gdańsk3914
Kukiełczak OliwierSPR Wybrzeże I Gdańsk388
Pohnke JakubKS Tytani Wejherowo3614
Brzozowiec WiktorSPR Wybrzeże II Gdańsk3511
Kiedrowicz KornelSPR Wybrzeże IV Gdańsk3413
Golis KacperSPR Wybrzeże III Gdańsk3311
Kurlenda BorysSMS ZPRP Kwidzyn3313
Trzaskowski SzymonMTS II Kwidzyn3313
Bińkowski JakubSPR Wybrzeże IV Gdańsk3214
Gemborys MarcinSPR Wybrzeże I Gdańsk329
Zalewski OliwierSMS ZPRP Kwidzyn3213
Sałata MikołajKS Tytani Wejherowo317
Jankowski KajetanSPR Wybrzeże III Gdańsk3110
Moskal MaksymilianSMS ZPRP Kwidzyn3011
Karsznia FilipSPR Wybrzeże II Gdańsk309
Dobrakowski JakubSPR Wybrzeże IV Gdańsk3014
Raczkowski HubertMTS I Kwidzyn3012
Latopolski DamianMTS I Kwidzyn2914
Wróbel RafałSPR Wybrzeże IV Gdańsk2914
Gregorski FranciszekSMS ZPRP Kwidzyn2812
Pyzara MichałSPR Wybrzeże III Gdańsk2810
Raczkowski IgorSMS ZPRP Kwidzyn2813
Lewandowski JanSPR Wybrzeże III Gdańsk2812
Benkowski IgorSPR Wybrzeże IV Gdańsk2612
Gajdziński SzymonSPR Wybrzeże II Gdańsk2613
Ściesiński MichałSPR Wybrzeże II Gdańsk2611
Sałata MaksymilianKS Tytani Wejherowo267
Sowa StanisławMTS II Kwidzyn2513
Grochowski DenisMTS I Kwidzyn2513
Kasprzak RadosławSPR Wybrzeże IV Gdańsk2414
Rawecki FilipSMS ZPRP Kwidzyn2412
Gruchała KacperSPR Wybrzeże II Gdańsk2310
Bury TomaszSPR Wybrzeże II Gdańsk2212
Mikulewicz JakubSMS ZPRP Kwidzyn2110
Papiernik MichałSPR Wybrzeże II Gdańsk2112
Biały AdamSMS ZPRP Kwidzyn2112
Kacperski SzymonSPR Wybrzeże II Gdańsk2111
Gwiazda MichałMTS I Kwidzyn2110
Ciszewski KacperSPR Wybrzeże I Gdańsk1912
Chmielnicki BartoszSMS ZPRP Kwidzyn197
Cichocki KacperSPR Wybrzeże II Gdańsk187
Koper BartłomiejMTS II Kwidzyn1711
Ponto KornelSPR Wybrzeże III Gdańsk1611
Łapiński KacperMTS II Kwidzyn169
Wocial KacperSMS ZPRP Kwidzyn1612
Pałkowski AlexKS Tytani Wejherowo1610
Łapawa WojciechSPR Wybrzeże IV Gdańsk1512
Karsznia IgorSPR Wybrzeże II Gdańsk1511
Adamczak MichałMTS I Kwidzyn145
Kowalczuk AleksSPR Wybrzeże I Gdańsk1410
Wojdyr OskarSPR Wybrzeże III Gdańsk149
Gruchała AleksanderSPR Wybrzeże IV Gdańsk138
Wasiak FilipSPR Wybrzeże I Gdańsk1210
Wojdaś MateuszSPR Wybrzeże III Gdańsk1112
Łangowski PawełMTS II Kwidzyn1113
Legiewicz JakubMTS I Kwidzyn1014
Skrzek KacperSPR Wybrzeże IV Gdańsk1012
Olik BartoszSPR Wybrzeże II Gdańsk109
Makowiecki KacperMTS II Kwidzyn913
Marchewicz PatrykSPR Wybrzeże I Gdańsk911
Wolański WiktorMTS II Kwidzyn95
Jaszewski KacperKS Tytani Wejherowo85
Ciss JakubMTS II Kwidzyn89
Lemke AlbertSPR Wybrzeże II Gdańsk83
Zamojski WiktorSPR Wybrzeże III Gdańsk75
Freund FilipKS Tytani Wejherowo712
Miklikowski PawełSPR Wybrzeże IV Gdańsk75
Orzłowski OskarMTS II Kwidzyn76
Klaman WiktorKS Tytani Wejherowo711
Czynszak ŁukaszMTS I Kwidzyn76
Lodziński ŁukaszMTS I Kwidzyn63
Jurewicz IgorKS Tytani Wejherowo610
Iwanowski KajetanSMS ZPRP Kwidzyn62
Powarzyński JakubSPR Wybrzeże III Gdańsk63
Janus JakubSPR Wybrzeże III Gdańsk52
Grabowski FilipKS Tytani Wejherowo52
Szulc MarekMTS II Kwidzyn45
Andriskowski PrzemysławSPR Wybrzeże I Gdańsk37
Gromowski JanSPR Wybrzeże III Gdańsk32
Miroński WiktorSPR Wybrzeże I Gdańsk35
Latopolski FilipMTS II Kwidzyn34
Mielnik FilipKS Tytani Wejherowo38
Jankowski FilipMTS I Kwidzyn213
Wożniak KacperMTS II Kwidzyn27
Żabko MaksymSMS ZPRP Kwidzyn22
Korniichuk KyryloSPR Wybrzeże I Gdańsk28
Woelke FilipSPR Wybrzeże I Gdańsk23
Rząca TomaszSPR Wybrzeże II Gdańsk213
Fobka PatrykSPR Wybrzeże II Gdańsk23
Fydrych MateuszSPR Wybrzeże I Gdańsk113
Siwik KacperSMS ZPRP Kwidzyn12
Ptak JanKS Tytani Wejherowo17
MyszkaMateuszSMS ZPRP Kwidzyn11
Gruza JakubMTS II Kwidzyn11
Rak NikodemSPR Wybrzeże III Gdańsk14
Wojtowicz ŁukaszSPR Wybrzeże IV Gdańsk18
Urbanowicz DawidSMS ZPRP Kwidzyn113
Graczyk MaciejSPR Wybrzeże I Gdańsk110
Curzytek JakubSMS ZPRP Kwidzyn11
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl