Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Ekstowicz ArturMTS I Kwidzyn9114
Dziubek HubertMTS I Kwidzyn8813
Porębski MateuszSPR Wybrzeże I Gdańsk8214
Wierzbicki MichałSPR Wybrzeże I Gdańsk7414
Czaja KrystianSPR Wybrzeże II Gdańsk6813
Smolibowski BartoszSPR Wybrzeże II Gdańsk6711
Rozwadowski NikodemMTS I Kwidzyn6613
Wejher NorbertKS Tytani Wejherowo6614
Ponto TymonSPR Wybrzeże III Gdańsk6614
Laska BartoszMTS II Kwidzyn6114
Zelek AleksanderMTS II Kwidzyn6112
Stalka DominikMTS II Kwidzyn5914
Kacprzak WojciechSPR Wybrzeże I Gdańsk5814
Kowalkowski TomaszMTS II Kwidzyn5814
Lewczyk PiotrSMS ZPRP Kwidzyn5714
Dąbrowski MaksymilianSPR Wybrzeże III Gdańsk5413
Łapucha MichałSPR Wybrzeże IV Gdańsk5211
Żyszkiewicz KrzysztofSPR Wybrzeże III Gdańsk509
Bach FabianKS Tytani Wejherowo4914
Szafrański OskarKS Tytani Wejherowo4814
Jagielski KrzysztofSPR Wybrzeże II Gdańsk4713
Rompa KonradKS Tytani Wejherowo4712
Pitucha MaciejSPR Wybrzeże I Gdańsk4614
Golisowicz PiotrSPR Wybrzeże III Gdańsk4614
Łoziński ŁukaszMTS I Kwidzyn4510
Koss KonradSMS ZPRP Kwidzyn4314
Kondziela JuliuszSPR Wybrzeże I Gdańsk4214
Węckowski BartłomiejMTS I Kwidzyn4114
Maro AdrianSPR Wybrzeże IV Gdańsk4114
Jabłoński SebastianSPR Wybrzeże IV Gdańsk3914
Gemborys MarcinSPR Wybrzeże I Gdańsk3810
Kukiełczak OliwierSPR Wybrzeże I Gdańsk388
Zalewski OliwierSMS ZPRP Kwidzyn3714
Trzaskowski SzymonMTS II Kwidzyn3614
Golis KacperSPR Wybrzeże III Gdańsk3613
Pohnke JakubKS Tytani Wejherowo3614
Brzozowiec WiktorSPR Wybrzeże II Gdańsk3612
Kurlenda BorysSMS ZPRP Kwidzyn3514
Kiedrowicz KornelSPR Wybrzeże IV Gdańsk3413
Jankowski KajetanSPR Wybrzeże III Gdańsk3312
Pyzara MichałSPR Wybrzeże III Gdańsk3312
Moskal MaksymilianSMS ZPRP Kwidzyn3312
Gregorski FranciszekSMS ZPRP Kwidzyn3313
Bińkowski JakubSPR Wybrzeże IV Gdańsk3214
Sałata MikołajKS Tytani Wejherowo317
Raczkowski IgorSMS ZPRP Kwidzyn3014
Lewandowski JanSPR Wybrzeże III Gdańsk3014
Karsznia FilipSPR Wybrzeże II Gdańsk309
Dobrakowski JakubSPR Wybrzeże IV Gdańsk3014
Raczkowski HubertMTS I Kwidzyn3012
Wróbel RafałSPR Wybrzeże IV Gdańsk2914
Latopolski DamianMTS I Kwidzyn2914
Ściesiński MichałSPR Wybrzeże II Gdańsk2612
Sowa StanisławMTS II Kwidzyn2614
Sałata MaksymilianKS Tytani Wejherowo267
Benkowski IgorSPR Wybrzeże IV Gdańsk2612
Gajdziński SzymonSPR Wybrzeże II Gdańsk2613
Rawecki FilipSMS ZPRP Kwidzyn2513
Grochowski DenisMTS I Kwidzyn2513
Kasprzak RadosławSPR Wybrzeże IV Gdańsk2414
Gruchała KacperSPR Wybrzeże II Gdańsk2310
Mikulewicz JakubSMS ZPRP Kwidzyn2311
Papiernik MichałSPR Wybrzeże II Gdańsk2313
Bury TomaszSPR Wybrzeże II Gdańsk2212
Gwiazda MichałMTS I Kwidzyn2110
Ciszewski KacperSPR Wybrzeże I Gdańsk2113
Chmielnicki BartoszSMS ZPRP Kwidzyn218
Cichocki KacperSPR Wybrzeże II Gdańsk218
Biały AdamSMS ZPRP Kwidzyn2112
Kacperski SzymonSPR Wybrzeże II Gdańsk2111
Koper BartłomiejMTS II Kwidzyn1912
Łapiński KacperMTS II Kwidzyn1710
Wocial KacperSMS ZPRP Kwidzyn1612
Ponto KornelSPR Wybrzeże III Gdańsk1611
Kowalczuk AleksSPR Wybrzeże I Gdańsk1611
Wasiak FilipSPR Wybrzeże I Gdańsk1611
Pałkowski AlexKS Tytani Wejherowo1610
Łapawa WojciechSPR Wybrzeże IV Gdańsk1512
Karsznia IgorSPR Wybrzeże II Gdańsk1512
Adamczak MichałMTS I Kwidzyn145
Wojdyr OskarSPR Wybrzeże III Gdańsk149
Gruchała AleksanderSPR Wybrzeże IV Gdańsk138
Łangowski PawełMTS II Kwidzyn1214
Olik BartoszSPR Wybrzeże II Gdańsk1110
Wojdaś MateuszSPR Wybrzeże III Gdańsk1113
Otta KubaSPR Wybrzeże III Gdańsk102
Lemke AlbertSPR Wybrzeże II Gdańsk104
Marchewicz PatrykSPR Wybrzeże I Gdańsk1012
Legiewicz JakubMTS I Kwidzyn1014
Skrzek KacperSPR Wybrzeże IV Gdańsk1012
Orzłowski OskarMTS II Kwidzyn97
Makowiecki KacperMTS II Kwidzyn914
Wolański WiktorMTS II Kwidzyn95
Ciss JakubMTS II Kwidzyn89
Jaszewski KacperKS Tytani Wejherowo85
Zamojski WiktorSPR Wybrzeże III Gdańsk75
Freund FilipKS Tytani Wejherowo712
Czynszak ŁukaszMTS I Kwidzyn76
Klaman WiktorKS Tytani Wejherowo711
Miklikowski PawełSPR Wybrzeże IV Gdańsk75
Lodziński ŁukaszMTS I Kwidzyn63
Iwanowski KajetanSMS ZPRP Kwidzyn62
Jurewicz IgorKS Tytani Wejherowo610
Powarzyński JakubSPR Wybrzeże III Gdańsk63
Latopolski FilipMTS II Kwidzyn55
Gromowski JanSPR Wybrzeże III Gdańsk54
Janus JakubSPR Wybrzeże III Gdańsk52
Grabowski FilipKS Tytani Wejherowo52
Miroński WiktorSPR Wybrzeże I Gdańsk46
Szulc MarekMTS II Kwidzyn45
Andriskowski PrzemysławSPR Wybrzeże I Gdańsk37
Mielnik FilipKS Tytani Wejherowo38
Żabko MaksymSMS ZPRP Kwidzyn22
Korniichuk KyryloSPR Wybrzeże I Gdańsk29
Woelke FilipSPR Wybrzeże I Gdańsk23
Rząca TomaszSPR Wybrzeże II Gdańsk214
Fobka PatrykSPR Wybrzeże II Gdańsk23
Jankowski FilipMTS I Kwidzyn213
Wożniak KacperMTS II Kwidzyn27
Ptak JanKS Tytani Wejherowo17
Gruza JakubMTS II Kwidzyn11
Wojtowicz ŁukaszSPR Wybrzeże IV Gdańsk18
Urbanowicz DawidSMS ZPRP Kwidzyn114
Graczyk MaciejSPR Wybrzeże I Gdańsk111
Curzytek JakubSMS ZPRP Kwidzyn11
Fydrych MateuszSPR Wybrzeże I Gdańsk114
Siwik KacperSMS ZPRP Kwidzyn12
Rak NikodemSPR Wybrzeże III Gdańsk14
MyszkaMateuszSMS ZPRP Kwidzyn11
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl