Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior Młodszy / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Wiśniewski ŁukaszSPR Wybrzeże II Gdańsk294
Gruza JakubMTS I Kwidzyn254
Latopolski FilipMTS I Kwidzyn254
Łapucha MichałSPR Wybrzeże IV Gdańsk253
Paczkowski PiotrMTS II Kwidzyn243
Witkiewicz OlgierdMKS Sambor Tczew233
Paczkowski AdamMTS II Kwidzyn223
Wolański WiktorMTS I Kwidzyn214
Nierzwicki MateuszSPR Wybrzeże III Gdańsk203
Kiedrowicz CyprianSPR Wybrzeże II Gdańsk194
Żyszkiewicz KrzysztofSPR Wybrzeże III Gdańsk193
Burczyk PawełSPR Wybrzeże I Gdańsk182
Gierszewski OliwierSPR Wybrzeże I Gdańsk172
Skórka MikołajSPR Wybrzeże III Gdańsk173
Paczkowski OskarMTS I Kwidzyn164
Zamojski WiktorSPR Wybrzeże III Gdańsk153
Lenckowski MateuszMKS Sambor Tczew143
Kamiński DamianMTS I Kwidzyn144
Chrzanowski JakubMTS I Kwidzyn134
Pufelski KordianMKS Sambor Tczew133
Benkowski IgorSPR Wybrzeże IV Gdańsk133
Jagielski KrzysztofSPR Wybrzeże IV Gdańsk133
Piech AndrzejMTS II Kwidzyn123
Wojtynowski MaciejMTS II Kwidzyn113
Czynszak ŁukaszMTS I Kwidzyn114
Miklikowski PawełSPR Wybrzeże IV Gdańsk103
Młynkowiak JeremiaszSPR Wybrzeże III Gdańsk103
Bieszke FilipMKS Sambor Tczew103
Adamczak MichałMTS I Kwidzyn103
Bednarski BłażejSPR Wybrzeże IV Gdańsk93
Brzozowiec WiktorSPR Wybrzeże IV Gdańsk82
Łapiński KacperMTS II Kwidzyn81
Burczyk PiotrSPR Wybrzeże I Gdańsk82
Wesołowski AlanSPR Wybrzeże III Gdańsk63
Gromowski JanSPR Wybrzeże III Gdańsk63
Fobka PatrykSPR Wybrzeże IV Gdańsk63
Sowa JanMTS II Kwidzyn63
Łojewski JakubSPR Wybrzeże III Gdańsk63
Lewandowski OskarMTS II Kwidzyn63
Kasprzak RadosławSPR Wybrzeże IV Gdańsk63
Wyszomirski BartoszSPR Wybrzeże III Gdańsk52
Korda MikołajMTS I Kwidzyn53
Drajewski JakubMKS Sambor Tczew52
Januchta BartoszMTS I Kwidzyn53
Szykowski DawidSPR Wybrzeże IV Gdańsk53
Sumiński JakubSPR Wybrzeże I Gdańsk52
Murawski OliwierSPR Wybrzeże IV Gdańsk42
Sawicki FranciszekMKS Sambor Tczew42
Kaszuba AdrianSPR Wybrzeże III Gdańsk41
Czyżycki FilipMKS Sambor Tczew43
Sobczak WiktorSPR Wybrzeże II Gdańsk34
Skierka MarcelMKS Sambor Tczew32
Cemka FilipSPR Wybrzeże III Gdańsk33
Sajdutko FilipSPR Wybrzeże I Gdańsk32
Zaborowski MaksymilianSPR Wybrzeże III Gdańsk33
Rusiecki JakubSPR Wybrzeże II Gdańsk24
Goliński MaksymilianSPR Wybrzeże I Gdańsk22
Kasprowicz DominikSPR Wybrzeże IV Gdańsk22
Kolasiński SylwesterMKS Sambor Tczew23
Babicki JanMTS II Kwidzyn23
Zbucki BartłomiejSPR Wybrzeże III Gdańsk22
Frańczak MikołajSPR Wybrzeże II Gdańsk22
Kasprzycki WiktorMKS Sambor Tczew23
Wijas OskarSPR Wybrzeże IV Gdańsk12
Lorbiecki KacperSPR Wybrzeże II Gdańsk12
Deik JakubSPR Wybrzeże IV Gdańsk13
Hirsz WiktorSPR Wybrzeże II Gdańsk13
Gołda FilipSPR Wybrzeże II Gdańsk13
Mrozkowiak FranciszekSPR Wybrzeże II Gdańsk12
Lewandowski ArturMKS Sambor Tczew12
Czarkowski JakubMTS II Kwidzyn12
Świrkula ErykSPR Wybrzeże III Gdańsk13
Ręczmin TymoteuszSPR Wybrzeże II Gdańsk12
Zakrzewski KacperMKS Sambor Tczew12
Stachurski KacperSPR Wybrzeże III Gdańsk11
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl