Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Cichocki KarolIławski Klub Sportowy Jeziorak Iława19019
Tokarz FilipBSMS Bartoszyce13019
Dereszkiewicz DawidAZS Fahrenheit Gdańsk12416
Kozłowski GrzegorzUKS Jedynka Kodo Morąg12319
Chyła MichałMKS Sambor Latocha Agropom Tczew10620
Rogala DominikUKS Jedynka Kodo Morąg10418
Idzikowski BartoszUKS Jedynka Kodo Morąg10219
Wiśniewski HubertPogoń Handball Szczecin9819
Jaworski JakubIławski Klub Sportowy Jeziorak Iława9418
Muziewicz WiktorKU AZS UKW Bydgoszcz8516
Biały AdamPogoń Handball Szczecin8515
Daszek WojciechMKS Sambor Latocha Agropom Tczew8320
Borysiuk TymoteuszBSMS Bartoszyce8318
Pitucha PawełAZS Fahrenheit Gdańsk8218
Literski MichałKU AZS UKW Bydgoszcz8218
Łoński MateuszMKS Handball Czersk7719
Węckowski BartłomiejMKS Handball Czersk7018
Strączek KrystianKS Szczypiorniak II Olsztyn6918
Czapran MichałAZS Fahrenheit Gdańsk6719
Młodziejewski KrzysztofAZS Fahrenheit Gdańsk6414
Antczak WiktorPogoń Handball Szczecin6417
Prietz BartoszIławski Klub Sportowy Jeziorak Iława6016
Górczyński WiktorKU AZS UKW Bydgoszcz5915
Jadanowski DawidIławski Klub Sportowy Jeziorak Iława5919
Radecki KarolAutoinwest Wybrzeże Gdańsk5818
Góralski JakubKS Szczypiorniak II Olsztyn5716
Śmiełowski JakubMKS Sambor Latocha Agropom Tczew5713
Wojciechowski ErykPogoń Handball Szczecin5614
Czarnecki KrzysztofMKS Sambor Latocha Agropom Tczew5618
Tadrzak DawidKU AZS UKW Bydgoszcz5512
Karwowski PiotrUKS Jedynka Kodo Morąg5318
Dembowski JanIławski Klub Sportowy Jeziorak Iława5219
Benkowski IgorAutoinwest Wybrzeże Gdańsk5210
Malczewski JakubAutoinwest Wybrzeże Gdańsk5116
Makowiecki SzymonKU AZS UKW Bydgoszcz497
Szczawiński FilipIławski Klub Sportowy Jeziorak Iława4914
Szczeblewski JuliuszAZS Fahrenheit Gdańsk4918
Żurawski PatrykIławski Klub Sportowy Jeziorak Iława4819
Kozikowski RafałMKS II Grudziądz4711
Pałasz DominikBSMS Bartoszyce476
Svanberg JakubMKS Sambor Latocha Agropom Tczew4618
Kruszewski AdamMKS II Grudziądz458
Daszek MateuszMKS Sambor Latocha Agropom Tczew4418
Sobótka MariuszMKS II Grudziądz4410
Porębski MateuszAutoinwest Wybrzeże Gdańsk447
Chyła BartoszMKS Sambor Latocha Agropom Tczew4420
Lasota CezaryBSMS Bartoszyce4319
Brzoza TomaszMKS Sambor Latocha Agropom Tczew4218
Rostankowski MichałMKS Handball Czersk4115
Żmuda MiłoszPogoń Handball Szczecin3915
Jakubowski PawełMKS Handball Czersk3816
Zembrzycki TomaszIławski Klub Sportowy Jeziorak Iława3719
Habiński KacperBSMS Bartoszyce3617
Kozielec BartłomiejKU AZS UKW Bydgoszcz3613
Koryszko PiotrKU AZS UKW Bydgoszcz3617
Paradowski BoguszKU AZS UKW Bydgoszcz3617
Dembowski PatrykIławski Klub Sportowy Jeziorak Iława3619
Kędzierski KordianKU AZS UKW Bydgoszcz3514
Stelnicki PatrykAZS Fahrenheit Gdańsk3514
Miklikowski PawełAutoinwest Wybrzeże Gdańsk3511
Liszewski MateuszUKS Jedynka Kodo Morąg3515
Styk PiotrAZS Fahrenheit Gdańsk3310
Karczyński PiotrMKS Handball Czersk3214
Giżyński GrzegorzUKS Jedynka Kodo Morąg3217
Jakubowski MaciejMKS Handball Czersk3110
Szwęch KarolAZS Fahrenheit Gdańsk3018
Ptak OliwierKS Szczypiorniak II Olsztyn2917
Kuczmera MarcelAZS Fahrenheit Gdańsk2817
Dziakiewicz PawełBSMS Bartoszyce2812
Linda MaksymilianMKS Handball Czersk288
Karnowski RobertMKS Sambor Latocha Agropom Tczew2715
Mosiewicz PrzemysławKS Szczypiorniak II Olsztyn265
Topa KacperKS Szczypiorniak II Olsztyn269
Gracka FilipPogoń Handball Szczecin2615
Markowski MaksymilianPogoń Handball Szczecin2512
Pierzchała IgorAZS Fahrenheit Gdańsk2517
Przysowa DamianMKS Sambor Latocha Agropom Tczew2518
Jasiński PatrykPogoń Handball Szczecin2515
Lenz MateuszMKS Handball Czersk2518
Moczadło PawełMKS Handball Czersk2419
Wróblewski HubertMKS II Grudziądz244
Bury TomaszAutoinwest Wybrzeże Gdańsk247
Janicki ŁukaszMKS II Grudziądz2410
Jastrzębski AdamUKS Jedynka Kodo Morąg2412
Wierzbicki MichałAutoinwest Wybrzeże Gdańsk226
Kotecki KamilPogoń Handball Szczecin2112
Latarski DominikUKS Jedynka Kodo Morąg215
Kiejdo TomaszAutoinwest Wybrzeże Gdańsk207
Kamiński JanKS Szczypiorniak II Olsztyn2012
Ziejewski DominikKS Szczypiorniak II Olsztyn2016
Bądzelewski JakubKS Szczypiorniak II Olsztyn209
Tomicki DawidPogoń Handball Szczecin1913
Dyszkowski DamianBSMS Bartoszyce1915
Ejzygmann KarolMKS II Grudziądz1910
Maćkowiak MaciejAutoinwest Wybrzeże Gdańsk189
Romanowski MiłoszAZS Fahrenheit Gdańsk1816
Kocikowski PawełMKS Handball Czersk185
Ściesiński MichałAutoinwest Wybrzeże Gdańsk186
Gliniecki MateuszMKS Handball Czersk1814
Kudlicki AntoniAutoinwest Wybrzeże Gdańsk178
Szmechel ŁukaszMKS Handball Czersk178
Terczyński RobertPogoń Handball Szczecin1713
Sobczak WiktorAutoinwest Wybrzeże Gdańsk179
Czarnecki MarcinMKS Sambor Latocha Agropom Tczew1710
Jurewicz JakubKS Szczypiorniak II Olsztyn165
Golon PatrykUKS Jedynka Kodo Morąg1615
Nastały WojciechMKS Sambor Latocha Agropom Tczew1613
Fabisiak PiotrKS Szczypiorniak II Olsztyn168
Kasza PiotrPogoń Handball Szczecin1610
Dziuban OskarMKS Sambor Latocha Agropom Tczew159
Dobrakowski JakubAutoinwest Wybrzeże Gdańsk1511
Knobbe KonradPogoń Handball Szczecin1516
Trebliński MarcinBSMS Bartoszyce147
Wensierski KonradAZS Fahrenheit Gdańsk1418
Robak NormanUKS Jedynka Kodo Morąg149
Działa BartłomiejBSMS Bartoszyce1412
Kulas ErykKS Szczypiorniak II Olsztyn144
Jastrzębski PiotrMKS Sambor Latocha Agropom Tczew1419
Kacperski SzymonAutoinwest Wybrzeże Gdańsk144
Bieniek JakubMKS II Grudziądz143
Neuman HubertPogoń Handball Szczecin1414
Rozonka SzymonKU AZS UKW Bydgoszcz1415
Burchardt KsaweryMKS Handball Czersk1411
Sochacki RobertPogoń Handball Szczecin149
Janowicz SzymonBSMS Bartoszyce1313
Murawski OliwierAutoinwest Wybrzeże Gdańsk1311
Górnowicz DawidKU AZS UKW Bydgoszcz137
Biskupski BartoszKU AZS UKW Bydgoszcz134
Brzycki MikołajKU AZS UKW Bydgoszcz1316
Kanclerz SzymonBSMS Bartoszyce134
Kamiński ŁukaszIławski Klub Sportowy Jeziorak Iława1211
Gemborys MarcinAutoinwest Wybrzeże Gdańsk125
Kucharski IgorMKS II Grudziądz1211
Jabłoński SebastianAutoinwest Wybrzeże Gdańsk1212
Bartecki MichałMKS II Grudziądz122
Kosiński KarolUKS Jedynka Kodo Morąg1212
Buluk PatrykUKS Jedynka Kodo Morąg114
Maćkowski MateuszKU AZS UKW Bydgoszcz1111
Burliński TomaszKU AZS UKW Bydgoszcz116
Kaczmarek HubertKS Szczypiorniak II Olsztyn119
Światłowski MarcelAutoinwest Wybrzeże Gdańsk107
Radzio RadosławMKS Handball Czersk1010
Warmiński MaciejKS Szczypiorniak II Olsztyn105
Kasprzak RadosławAutoinwest Wybrzeże Gdańsk106
Kniaż AdamMKS Handball Czersk1013
Działa HubertBSMS Bartoszyce1015
Rostankowski DamianMKS Handball Czersk1016
Olejnik dawidMKS Handball Czersk99
Sobolewski MikołajKU AZS UKW Bydgoszcz95
Domagalski KarolKS Szczypiorniak II Olsztyn92
Skonieczny SzymonMKS Sambor Latocha Agropom Tczew914
Koprowski DamianUKS Jedynka Kodo Morąg814
Leśniak AdamKS Szczypiorniak II Olsztyn810
Łangowski PawełMKS Handball Czersk812
Rzymkowski PrzemysławKU AZS UKW Bydgoszcz87
Łabieniec TobiaszKS Szczypiorniak II Olsztyn84
Niedżwiecki JakubMKS II Grudziądz89
Ostrówka JakubKS Szczypiorniak II Olsztyn82
Kalinowski FilipKS Szczypiorniak II Olsztyn83
Tarajkiewicz MaciejAZS Fahrenheit Gdańsk89
Bajko MarcinKS Szczypiorniak II Olsztyn713
Zapolski NikodemKS Szczypiorniak II Olsztyn79
Mazurek FilipBSMS Bartoszyce73
Możejko AndrzejBSMS Bartoszyce710
Kudełka PrzemysławAZS Fahrenheit Gdańsk77
Malinowski MaciejIławski Klub Sportowy Jeziorak Iława75
Gesek DawidMKS II Grudziądz711
Minder JakubIławski Klub Sportowy Jeziorak Iława614
Kochański MikołajKS Szczypiorniak II Olsztyn62
Gołda FilipAutoinwest Wybrzeże Gdańsk65
Lewandowski JakubBSMS Bartoszyce66
Kukiełczak OliwierAutoinwest Wybrzeże Gdańsk62
Olik BartoszAutoinwest Wybrzeże Gdańsk64
Jagodziński GrzegorzPogoń Handball Szczecin616
Szczawiński WitoldAZS Fahrenheit Gdańsk610
Jaworski ŁukaszIławski Klub Sportowy Jeziorak Iława52
Ciechacki SzymonKU AZS UKW Bydgoszcz514
Guttmann MateuszMKS II Grudziądz54
Lewandowski DominikKS Szczypiorniak II Olsztyn52
Bednarski BłażejAutoinwest Wybrzeże Gdańsk54
Kacprzak WojciechMKS Sambor Latocha Agropom Tczew53
Trawiński MateuszKS Szczypiorniak II Olsztyn53
Grynder JakubAutoinwest Wybrzeże Gdańsk58
Sokólski KamilBSMS Bartoszyce515
Pitucha MaciejAutoinwest Wybrzeże Gdańsk52
Werra KacperIławski Klub Sportowy Jeziorak Iława45
Ostrowski PatrykBSMS Bartoszyce48
Jurewicz ŁukaszBSMS Bartoszyce410
Wijas OakarAutoinwest Wybrzeże Gdańsk45
Wojciechowski JakubMKS Handball Czersk47
Lorbiecki KacperAutoinwest Wybrzeże Gdańsk46
Frańczak MikołajAutoinwest Wybrzeże Gdańsk43
Rutkowski AleksanderAZS Fahrenheit Gdańsk42
Sypniewski ŁukaszKS Szczypiorniak II Olsztyn42
Szmidt BrajanKS Szczypiorniak II Olsztyn37
Nader MateuszKU AZS UKW Bydgoszcz37
Karsznia FilipAutoinwest Wybrzeże Gdańsk34
Matusiak MikołajKU AZS UKW Bydgoszcz311
Piastowski ArturAZS Fahrenheit Gdańsk35
Gierszewski OliwierAutoinwest Wybrzeże Gdańsk35
Skrzek KacperAutoinwest Wybrzeże Gdańsk32
Szpek KacperAutoinwest Wybrzeże Gdańsk33
Kwiatkowski TomaszAutoinwest Wybrzeże Gdańsk31
Jezierski KrystianKS Szczypiorniak II Olsztyn310
Zabrocki DominikKU AZS UKW Bydgoszcz35
Kiejdo SzymonAZS Fahrenheit Gdańsk22
Szykowski DawidAutoinwest Wybrzeże Gdańsk22
Łukaszewicz PiotrPogoń Handball Szczecin22
Piotrowski SzymonMKS Handball Czersk26
Mira MiłoszMKS II Grudziądz24
Kacprzak WitoldMKS Sambor Latocha Agropom Tczew21
Łapucha MichałAutoinwest Wybrzeże Gdańsk21
Konarzewski SzymonKS Szczypiorniak II Olsztyn211
Prorok MarcinIławski Klub Sportowy Jeziorak Iława214
Cichocki KacperIławski Klub Sportowy Jeziorak Iława25
Kobzdej MarcinPogoń Handball Szczecin21
Pytka SzymonMKS Sambor Latocha Agropom Tczew218
Bartnicki BartoszUKS Jedynka Kodo Morąg210
Trautsolt MateuszIławski Klub Sportowy Jeziorak Iława26
Petrykowski PiotrBSMS Bartoszyce29
Chyliński FilipMKS II Grudziądz24
Kulpeksza FilipKU AZS UKW Bydgoszcz26
Justa TomaszMKS Sambor Latocha Agropom Tczew218
Linda PiotrMKS Handball Czersk21
Kowalski MateuszUKS Jedynka Kodo Morąg13
Materna DamianKS Szczypiorniak II Olsztyn12
Gawrych KrzysztofKU AZS UKW Bydgoszcz111
Radoch MateuszAutoinwest Wybrzeże Gdańsk13
Kapłanowski ArturAZS Fahrenheit Gdańsk12
Nowak JakubPogoń Handball Szczecin14
Bartnicki GustawUKS Jedynka Kodo Morąg18
Brząkowski ŁukaszAutoinwest Wybrzeże Gdańsk12
Klunder KamilMKS Handball Czersk13
Błaszczyk ArkadiuszKU AZS UKW Bydgoszcz12
Steege RadosławAZS Fahrenheit Gdańsk11
Zasępa JakubKS Szczypiorniak II Olsztyn14
Struczko FranciszekPogoń Handball Szczecin13
Deik JakubAutoinwest Wybrzeże Gdańsk15
Rasztębórski IgorIławski Klub Sportowy Jeziorak Iława111
Subel JakubAutoinwest Wybrzeże Gdańsk11
Gruchała AleksanderAutoinwest Wybrzeże Gdańsk11
Kreft KarolAZS Fahrenheit Gdańsk112
Duchnik HubertAutoinwest Wybrzeże Gdańsk12
Masłowski FabianKS Szczypiorniak II Olsztyn111
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl