Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Makowiecki SzymonMKS Krajna Nakło10710
Możejko SzymonBSMS Bartoszyce8811
Łapiński AlanMLKS Czarni Olecko609
Kiejdo TomaszSPR Wybrzeże I Gdańsk606
Dmitrzak TymoteuszSMS ZPRP III Kwidzyn6011
Ściesiński MichałUKS Silvant Elbląg5610
Wysokiński GracjanSPR Wybrzeże I Gdańsk5610
Nowakowski AdamUKS Silvant Elbląg5510
Drajewski JakubSMS ZPRP II Kwidzyn5010
Jurewicz MarcelBSMS Bartoszyce499
Sparzak KacperUKS Silvant Elbląg4611
Grabowski AntoniSPR Wybrzeże II Gdańsk459
Kowalczyk PatrykMKS Krajna Nakło449
Osiecki PiotrMLKS Czarni Olecko437
Łoński MateuszMKS Handball Czersk4110
Romotowski KornelMLKS Czarni Olecko418
Linda MichałSPR Wybrzeże II Gdańsk418
Malinowski MichałMKS Krajna Nakło3910
Reichel BartłomiejSPR Wybrzeże II Gdańsk396
Gornowicz MichałMKS Krajna Nakło3610
Radecki KarolMKS Handball Czersk346
Chrząstkowski WiktorSMS ZPRP II Kwidzyn347
Dobrowolski AleksanderSMS ZPRP III Kwidzyn3211
Bronk AleksanderMKS Handball Czersk3110
Lenckowski MateuszSMS ZPRP II Kwidzyn316
Bednarski BłażejSPR Wybrzeże I Gdańsk318
Łapiński KacperSMS ZPRP II Kwidzyn318
Jeżowski SzymonSMS ZPRP II Kwidzyn309
Laskowski KajetanUKS Silvant Elbląg3011
Rostankowski MichałMKS Handball Czersk2910
Gołda FilipSPR Wybrzeże I Gdańsk297
Muszyński SzymonMLKS Czarni Olecko287
Bączkowski MateuszMKS Krajna Nakło2810
Frankowski DawidSMS ZPRP II Kwidzyn287
Pietruszka WojciechSMS ZPRP III Kwidzyn288
Czerwiński DawidSMS ZPRP III Kwidzyn2811
Sokólski KamilBSMS Bartoszyce2711
Balawejder CezarySMS ZPRP III Kwidzyn2711
Dorochowicz BartoszMLKS Czarni Olecko2710
Tyczkowski MichałMLKS Czarni Olecko269
Linda MaksymilianMKS Handball Czersk269
Monka PawełSMS ZPRP III Kwidzyn2611
Solecki MikołajUKS Silvant Elbląg2511
Arciszewski NikodemSMS ZPRP III Kwidzyn2510
Wnuk DominikSPR Wybrzeże I Gdańsk249
Kozłowski MaciejSMS ZPRP III Kwidzyn2311
Subel JakubSPR Wybrzeże I Gdańsk237
Barszczewski KacperSMS ZPRP III Kwidzyn239
Osieczak ŁukaszMKS Krajna Nakło229
Makar MarcelSMS ZPRP II Kwidzyn229
Jurewicz ŁukaszBSMS Bartoszyce2210
Załuski AdamUKS Silvant Elbląg2210
Płowiec KacperSMS ZPRP II Kwidzyn219
Stecura BartoszSPR Wybrzeże II Gdańsk219
Heyda SzymonUKS Silvant Elbląg2111
Spicha DariuszUKS Silvant Elbląg207
Kudlicki AntoniSPR Wybrzeże I Gdańsk205
Kulik AdamSPR Wybrzeże II Gdańsk198
Jastrząb DominikMLKS Czarni Olecko1910
Radoch MateuszSPR Wybrzeże I Gdańsk197
Bąkowski MateuszUKS Silvant Elbląg1810
Dudek AntoniSMS ZPRP III Kwidzyn188
Lasota CezaryBSMS Bartoszyce187
Borys SzymonBSMS Bartoszyce185
Frydrychowicz BartoszSMS ZPRP III Kwidzyn1811
Wocial KacperSMS ZPRP II Kwidzyn175
Borysiuk TymoteuszBSMS Bartoszyce1710
Rostankowski DamianMKS Handball Czersk1710
Janowicz SzymonBSMS Bartoszyce1711
Szymański PatrykMKS Krajna Nakło176
Brauer IgorSPR Wybrzeże II Gdańsk168
Konik MateuszMKS Handball Czersk167
Gregorski FranciszekSMS ZPRP II Kwidzyn165
Lorbiecki KacperSPR Wybrzeże I Gdańsk168
Kurowski DamianUKS Silvant Elbląg169
Tylman KacperMLKS Czarni Olecko1610
Waśkiewicz JakubSMS ZPRP III Kwidzyn169
Dworaczyk JakubSPR Wybrzeże I Gdańsk158
Zamojski WiktorMLKS Czarni Olecko154
Murawski OliwierSPR Wybrzeże I Gdańsk149
Adamczyk MaciejSMS ZPRP III Kwidzyn1411
Sobczak WiktorSPR Wybrzeże I Gdańsk145
Jankowski DominikMLKS Czarni Olecko143
Robak NormanUKS Silvant Elbląg1410
Maruszak FranciszekSPR Wybrzeże II Gdańsk142
Węckowski BartłomiejMKS Handball Czersk1310
Lewczyk PiotrSMS ZPRP II Kwidzyn133
Szanciło MichałBSMS Bartoszyce138
Lewandowski EmilUKS Silvant Elbląg139
Łuczkowski JakubBSMS Bartoszyce135
Tabarkiewicz WiktorSPR Wybrzeże II Gdańsk137
Burchardt KsaweryMKS Handball Czersk137
Raczkowski IgorSMS ZPRP II Kwidzyn123
Łaszewski TymonSPR Wybrzeże II Gdańsk127
Kocikowski PawełMKS Handball Czersk124
Grynder JakubSPR Wybrzeże I Gdańsk128
Kulbarsch MateuszMKS Krajna Nakło126
Kwiatkowski TymonSPR Wybrzeże I Gdańsk124
Mąka MichałSPR Wybrzeże II Gdańsk116
Stańczuk AdamUKS Silvant Elbląg115
Kociński JakubSPR Wybrzeże II Gdańsk119
Budrevich DaryushSPR Wybrzeże II Gdańsk114
Skierka MarcelSMS ZPRP II Kwidzyn106
Kruszyński KonradSMS ZPRP II Kwidzyn109
Gliniecki MateuszMKS Handball Czersk109
Krasucki ŁukaszMKS Handball Czersk106
Kozikowski RafałMKS Handball Czersk92
Konopka GrzegorzSPR Wybrzeże I Gdańsk85
Wołodko KrzysztofMLKS Czarni Olecko87
Sucharski MichałUKS Silvant Elbląg86
Koss KonradSMS ZPRP II Kwidzyn82
Dowejko MikołajMLKS Czarni Olecko87
Moczadło PawełMKS Handball Czersk87
Zalewski OliwierSMS ZPRP II Kwidzyn84
Błaszkiewicz MichałUKS Silvant Elbląg75
Plak PatrykUKS Silvant Elbląg74
Górnowicz DawidMKS Krajna Nakło75
Tomaszewski PatrykSPR Wybrzeże I Gdańsk74
Możejko IgorBSMS Bartoszyce77
Mrozkowiak FranciszekSPR Wybrzeże II Gdańsk78
Witczak OskarSMS ZPRP II Kwidzyn77
Kwiatkowski MaciejBSMS Bartoszyce74
Iwanowski WiktorSPR Wybrzeże II Gdańsk64
Możejko AndrzejBSMS Bartoszyce67
Karbowski MarcinMKS Handball Czersk65
Nowak JakubMKS Krajna Nakło610
Sarnowski OlivierSPR Wybrzeże II Gdańsk55
Ciesielski BartoszSPR Wybrzeże II Gdańsk52
Frąckowiak IgorSPR Wybrzeże I Gdańsk51
Westphal PiotrMKS Krajna Nakło58
Kłyza MateuszMKS Krajna Nakło44
Gawin MichałSPR Wybrzeże II Gdańsk42
Szykowski DawidSPR Wybrzeże I Gdańsk42
Imianowski EmilSPR Wybrzeże II Gdańsk42
Kula TymonSPR Wybrzeże II Gdańsk32
Ręczmin TymoteuszSPR Wybrzeże I Gdańsk32
Dyas NikodemSMS ZPRP III Kwidzyn311
Miklikowski PawełSPR Wybrzeże I Gdańsk31
Stosik AntoniSPR Wybrzeże II Gdańsk31
Broniek ArturBSMS Bartoszyce310
Mikulewicz JakubSMS ZPRP II Kwidzyn34
Marczewski OskarMKS Handball Czersk32
Kupiec MikołajUKS Silvant Elbląg33
Badziński TymoteuszSPR Wybrzeże II Gdańsk37
Cieślak MateuszMKS Krajna Nakło26
Zakrzewski AdamSPR Wybrzeże I Gdańsk27
Nieżurawski HubertSPR Wybrzeże II Gdańsk22
Janik AleksanderSPR Wybrzeże I Gdańsk21
Piekarski NikodemSPR Wybrzeże II Gdańsk26
Filipczuk JanSPR Wybrzeże II Gdańsk22
Karczyński PiotrMKS Handball Czersk24
Chajęcki SzymonMLKS Czarni Olecko24
Dziedzic KornelSMS ZPRP II Kwidzyn22
Linda BłażejSPR Wybrzeże II Gdańsk25
Deik JakubSPR Wybrzeże I Gdańsk23
Laszewski TymonSPR Wybrzeże II Gdańsk22
Omieczyński TymoteuszSPR Wybrzeże I Gdańsk21
Went DominikSPR Wybrzeże I Gdańsk12
Frydrychewicz MikołajSMS ZPRP II Kwidzyn110
Stankiewicz TomaszBSMS Bartoszyce111
Zakrzewski MichałSPR Wybrzeże II Gdańsk12
Brząkowski ŁukaszSPR Wybrzeże I Gdańsk11
Gawlik JakubSMS ZPRP II Kwidzyn18
Kowalewski PiotrSPR Wybrzeże II Gdańsk13
Paciorek ArkadiuszSPR Wybrzeże I Gdańsk19
Winklas AdamSPR Wybrzeże II Gdańsk11
Szpek KacperSPR Wybrzeże I Gdańsk13
Dziakiewicz PawełBSMS Bartoszyce11
Zuterek JakubSMS ZPRP II Kwidzyn13
Jakubowski PawełMKS Handball Czersk16
Zaborowski MateuszSPR Wybrzeże II Gdańsk11
Lęgieć MichałSMS ZPRP III Kwidzyn111
Nowak ŁukaszSPR Wybrzeże I Gdańsk13
Smierzchalski ErykSPR Wybrzeże II Gdańsk13
Chodukiewicz MaksymilianMLKS Czarni Olecko17
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl