Junior Młodszy 2017/2018 / SPR Wybrzeże I Gdańsk
« powrót
ROZEGRANE MECZE
sobota, 17 marca 2018 r.
10:00 SPR Wybrzeże I Gdańsk - GKS Cartusia Kartuzy 42:31/ 19 - 17 /
czwartek, 15 marca 2018 r.
18:15 KS Tytani Wejherowo - SPR Wybrzeże I Gdańsk 18:45/ 5 - 20 /
sobota, 10 marca 2018 r.
09:30 SPR Wybrzeże I Gdańsk - MKS Sambor Tczew 50:31/ 25-12 /
wtorek, 06 marca 2018 r.
16:00 SPR Wybrzeże III Gdańsk - SPR Wybrzeże I Gdańsk 26:24/ 12 - 15 /
sobota, 03 marca 2018 r.
10:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - SPR Wybrzeże I Gdańsk 31:25/ 15 - 12 /
sobota, 24 lutego 2018 r.
10:00 MTS I Kwidzyn - SPR Wybrzeże I Gdańsk 28:32/ 15 - 16 /
niedziela, 14 stycznia 2018 r.
12:30 SPR Wybrzeże I Gdańsk - MLKS Borowiak Czersk 44:33/ 19 - 20 /
sobota, 06 stycznia 2018 r.
10:00 KS Sokół Kościerzyna - SPR Wybrzeże I Gdańsk 18:39/ 9 - 21 /
sobota, 09 grudnia 2017 r.
10:00 GKS Cartusia Kartuzy - SPR Wybrzeże I Gdańsk 36:30/ 15 - 14 /
sobota, 02 grudnia 2017 r.
11:30 SPR Wybrzeże I Gdańsk - KS Tytani Wejherowo 40:27/ 19 - 10 /
czwartek, 30 listopada 2017 r.
19:00 SPR Wybrzeże I Gdańsk - SPR Wybrzeże II Gdańsk 27:34/ 11 - 18 /
sobota, 25 listopada 2017 r.
12:00 MKS Sambor Tczew - SPR Wybrzeże I Gdańsk 22:44/ 8 - 23 /
sobota, 04 listopada 2017 r.
10:00 SPR Wybrzeże I Gdańsk - MTS I Kwidzyn 27:26/ 17 - 10 /
niedziela, 22 października 2017 r.
09:00 SPR Wybrzeże I Gdańsk - SPR Wybrzeże III Gdańsk 27:33/ 11 - 14 /
sobota, 14 października 2017 r.
11:00 MLKS Borowiak Czersk - SPR Wybrzeże I Gdańsk 20:24/ 11 - 9 /
niedziela, 08 października 2017 r.
12:30 SPR Wybrzeże I Gdańsk - KS Sokół Kościerzyna 31:21/ 15 - 10 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Kasiorek Franciszek6410
Papina Maciej8414
Bal Jakub4812
Pograniczny Mateusz5916
Mickielewicz Krzysztof3310
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Bonisławski JakubTRENER
Radecki KarolTRENER
Bal Jakub b.d. b.d. 48 12 4
Gruchała Kacper b.d. b.d. 4 3 1.3
Jastrzębski Przemysław b.d. b.d. - 1 0
Jurczenia Adam b.d. b.d. 13 14 0.9
Karbowski Marcin b.d. b.d. 43 15 2.9
Kasiorek Franciszek b.d. b.d. 64 10 6.4
Kiedrowicz Kornel b.d. b.d. 6 5 1.2
Klawiński Mikołaj b.d. b.d. 18 10 1.8
Kloskowski Jakub b.d. b.d. 38 13 2.9
Krasucki Łukasz b.d. b.d. 11 11 1
Linda Maksymilian b.d. b.d. 17 4 4.3
Marczewski Oskar b.d. b.d. 17 13 1.3
Mazurek Filip b.d. b.d. 8 7 1.1
Michalik Szymon b.d. b.d. 1 13 0.1
Mickielewicz Krzysztof b.d. b.d. 33 10 3.3
Otto Natan b.d. b.d. - 12 0
Papina Maciej b.d. b.d. 84 14 6
Paszylk Filip b.d. b.d. - 13 0
Pograniczny Mateusz b.d. b.d. 59 16 3.7
Rzewiński Kacper b.d. b.d. 34 13 2.6
Skrzypek Michał b.d. b.d. 31 16 1.9
Szostak Piotr b.d. b.d. 22 9 2.4
Szostek Kamil b.d. b.d. - 1 0
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl