Junior Młodszy 2017/2018 / GKS Cartusia Kartuzy
« powrót
ROZEGRANE MECZE
sobota, 17 marca 2018 r.
10:00 SPR Wybrzeże I Gdańsk - GKS Cartusia Kartuzy 42:31/ 19 - 17 /
niedziela, 11 marca 2018 r.
11:00 SPR Wybrzeże III Gdańsk - GKS Cartusia Kartuzy 49:29/ 21 - 16 /
sobota, 03 marca 2018 r.
11:00 MLKS Borowiak Czersk - GKS Cartusia Kartuzy 37:31/ 18 - 14 /
sobota, 17 lutego 2018 r.
10:00 KS Sokół Kościerzyna - GKS Cartusia Kartuzy 36:42/ 16 - 20 /
sobota, 27 stycznia 2018 r.
10:00 GKS Cartusia Kartuzy - MTS I Kwidzyn 32:41/ 12 - 17 /
sobota, 20 stycznia 2018 r.
10:00 GKS Cartusia Kartuzy - KS Tytani Wejherowo 57:31/ 26 - 15 /
sobota, 13 stycznia 2018 r.
12:00 MKS Sambor Tczew - GKS Cartusia Kartuzy 26:32/ 15 - 12 /
sobota, 06 stycznia 2018 r.
10:00 GKS Cartusia Kartuzy - SPR Wybrzeże II Gdańsk 34:41/ 17 - 23 /
sobota, 09 grudnia 2017 r.
10:00 GKS Cartusia Kartuzy - SPR Wybrzeże I Gdańsk 36:30/ 15 - 14 /
sobota, 25 listopada 2017 r.
10:00 GKS Cartusia Kartuzy - SPR Wybrzeże III Gdańsk 26:36/ 16 - 18 /
sobota, 18 listopada 2017 r.
10:00 GKS Cartusia Kartuzy - MLKS Borowiak Czersk 42:34/ 23 - 15 /
sobota, 04 listopada 2017 r.
10:00 GKS Cartusia Kartuzy - KS Sokół Kościerzyna 35:33/ 18 - 17 /
sobota, 28 października 2017 r.
10:00 MTS I Kwidzyn - GKS Cartusia Kartuzy 30:31/ 17 - 15 /
sobota, 21 października 2017 r.
16:00 KS Tytani Wejherowo - GKS Cartusia Kartuzy 26:55/ 9 - 31 /
sobota, 14 października 2017 r.
09:30 GKS Cartusia Kartuzy - MKS Sambor Tczew 54:28/ 25 - 8 /
sobota, 07 października 2017 r.
10:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - GKS Cartusia Kartuzy 41:27/ 19 - 16 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Kopczyński Michał11912
Rymarski Klaudiusz13415
Szreder Maciej7316
Perlo Olaf5312
Neubauer Mateusz5513
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Ostoja - Lniski PiotrTRENER
Czaja Krystian b.d. b.d. 50 15 3.3
Duda Jan b.d. b.d. 42 16 2.6
Formela Adrian b.d. b.d. 17 11 1.5
Gizela Arkadiusz b.d. b.d. 1 4 0.3
Jaskólski Kacper b.d. b.d. 7 4 1.8
Klasa Przemysław b.d. b.d. - 2 0
Kloczkowski Szymon b.d. b.d. 15 13 1.2
Kopczyński Michał b.d. b.d. 119 12 9.9
Mielewczyk Bartłomiej b.d. b.d. - 8 0
Neubauer Mateusz b.d. b.d. 55 13 4.2
Olechowski Igor b.d. b.d. 1 2 0.5
Pawlikowski Jakub b.d. b.d. 5 15 0.3
Perlo Olaf b.d. b.d. 53 12 4.4
Pipka Mikołaj b.d. b.d. 4 2 2
Próchniak Alan b.d. b.d. 15 10 1.5
Rymarski Klaudiusz b.d. b.d. 134 15 8.9
Sural Jakub b.d. b.d. - 2 0
Szreder Maciej b.d. b.d. 73 16 4.6
Szymichowski Szymon b.d. b.d. 3 13 0.2
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl