Junior Młodszy 2017/2018 / MKS Sambor Tczew
« powrót
ROZEGRANE MECZE
niedziela, 18 marca 2018 r.
10:00 MTS I Kwidzyn - MKS Sambor Tczew 44:33/ 27 - 14 /
poniedziałek, 12 marca 2018 r.
17:30 MKS Sambor Tczew - SPR Wybrzeże II Gdańsk 34:43/ 17 - 22 /
sobota, 10 marca 2018 r.
09:30 SPR Wybrzeże I Gdańsk - MKS Sambor Tczew 50:31/ 25-12 /
niedziela, 18 lutego 2018 r.
11:00 SPR Wybrzeże III Gdańsk - MKS Sambor Tczew 46:28/ 26 - 12 /
czwartek, 25 stycznia 2018 r.
17:30 MKS Sambor Tczew - MLKS Borowiak Czersk 21:30/ 11 - 15 /
sobota, 20 stycznia 2018 r.
10:00 KS Sokół Kościerzyna - MKS Sambor Tczew 41:25/ 20 - 11 /
sobota, 13 stycznia 2018 r.
12:00 MKS Sambor Tczew - GKS Cartusia Kartuzy 26:32/ 15 - 12 /
sobota, 06 stycznia 2018 r.
10:00 KS Tytani Wejherowo - MKS Sambor Tczew 29:23/ 10 - 15 /
sobota, 09 grudnia 2017 r.
12:00 MKS Sambor Tczew - MTS I Kwidzyn 32:37/ 12 - 22 /
sobota, 02 grudnia 2017 r.
09:30 SPR Wybrzeże II Gdańsk - MKS Sambor Tczew 59:26/ 29 - 14 /
sobota, 25 listopada 2017 r.
12:00 MKS Sambor Tczew - SPR Wybrzeże I Gdańsk 22:44/ 8 - 23 /
czwartek, 09 listopada 2017 r.
17:30 MKS Sambor Tczew - SPR Wybrzeże III Gdańsk 24:36/ 14 - 23 /
czwartek, 26 października 2017 r.
18:00 MLKS Borowiak Czersk - MKS Sambor Tczew 30:19/ 16 - 11 /
sobota, 21 października 2017 r.
10:00 MKS Sambor Tczew - KS Sokół Kościerzyna 30:37/ 11 - 20 /
sobota, 14 października 2017 r.
09:30 GKS Cartusia Kartuzy - MKS Sambor Tczew 54:28/ 25 - 8 /
niedziela, 08 października 2017 r.
10:00 MKS Sambor Tczew - KS Tytani Wejherowo 42:18/ 17 - 6 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Śmiełowski Jakub13814
Strużyński Tymoteusz418
Romanowski Miłosz5912
Kacprzak Wojciech4311
Mikuła Kacper4111
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Graczyk MariuszTRENER
Cierpiałowski Adrian b.d. b.d. 6 10 0.6
Czochór Cezary b.d. b.d. 30 13 2.3
Drapiewski Daniel b.d. b.d. - 12 0
Gemborys Marcin b.d. b.d. - 1 0
Graczyk Maciej b.d. b.d. - 4 0
Kacprzak Wojciech b.d. b.d. 43 11 3.9
Koleczka Sebastian b.d. b.d. 20 10 2
Kresin Marcel b.d. b.d. 4 1 4
Kunowski Kacper b.d. b.d. 5 4 1.3
Litwiński Jakub b.d. b.d. - 8 0
Mikuła Kacper b.d. b.d. 41 11 3.7
Pytka Szymon b.d. b.d. - 15 0
Richter Mikołaj b.d. b.d. - 3 0
Romanowski Miłosz b.d. b.d. 59 12 4.9
Rosiński Cezary b.d. b.d. - 9 0
Sawicki Kamil b.d. b.d. 1 2 0.5
Skuza Jakub b.d. b.d. 28 14 2
Strużyński Tymoteusz b.d. b.d. 41 8 5.1
Zawiszewski Kacper b.d. b.d. 4 7 0.6
Śmiełowski Jakub b.d. b.d. 138 14 9.9
Świeczkowski Oskar b.d. b.d. 24 9 2.7
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl