Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 1 004 668

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn 2018/2019 / SKPR USAR Kwidzyn
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
sobota, 26 stycznia 2019 r.
19:00 AZS UKW Bydgoszcz - SKPR USAR Kwidzyn Bydgoszcz - hala sportowa, ul. Sportowa 2
ROZEGRANE MECZE
sobota, 15 grudnia 2018 r.
17:30 ITS Jeziorak Iława - SKPR USAR Kwidzyn 16:31/ 8 - 13 /
niedziela, 09 grudnia 2018 r.
17:00 SKPR USAR Kwidzyn - MLKS Borowiak Czersk 34:22/ 24 - 13 /
sobota, 01 grudnia 2018 r.
18:00 SKPR USAR Kwidzyn - Latocha Agropom Gniew 36:16/ 18 - 5 /
sobota, 24 listopada 2018 r.
17:00 KS Tytani Wejherowo - SKPR USAR Kwidzyn 27:28/ 15 - 13 /
sobota, 17 listopada 2018 r.
18:00 SKPR USAR Kwidzyn - MKS Henri-Lloyd Brodnica 34:32/ 18 - 19 /
niedziela, 11 listopada 2018 r.
15:00 KS Szczypiorniak Olsztyn - SKPR USAR Kwidzyn 25:38/ 14 - 17 /
sobota, 27 października 2018 r.
18:00 MKS Grudziądz - SKPR USAR Kwidzyn 25:34/ 12 - 14 /
sobota, 20 października 2018 r.
18:00 KPR Gryfino - SKPR USAR Kwidzyn 27:32/ 13 - 16 /
niedziela, 14 października 2018 r.
16:00 SKPR USAR Kwidzyn - SMS II ZPRP Gdańsk 39:24/ 21 - 13 /
sobota, 06 października 2018 r.
16:00 AZS UMK Toruń - SKPR USAR Kwidzyn 20:39/ 9 - 20 /
sobota, 29 września 2018 r.
17:00 SKPR USAR Kwidzyn - MKS MOSIR Kętrzyn 41:19/ 18 - 12 /
niedziela, 23 września 2018 r.
14:00 KS Szczypiorniak Gniezno - SKPR USAR Kwidzyn 26:29/ 13 - 12 /
sobota, 15 września 2018 r.
17:00 SKPR USAR Kwidzyn - AZS UKW Bydgoszcz 34:29/ 18 - 14 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Sonnefeld Dominik8613
Bańcerek Błażej5710
Nawrocki Kamil6312
Wojciechowski Maciej5011
Szwed Jacek4713
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Babicki MariuszTRENER
Bańcerek Błażej b.d. b.d. 57 10 5.7
Bonczkowski Kornel b.d. b.d. 13 11 1.2
Boryń Dominik b.d. b.d. 8 10 0.8
Dembowski Jan b.d. b.d. 11 10 1.1
Dembowski Patryk b.d. b.d. - 1 0
Dąbrowski Nikolas b.d. b.d. 7 3 2.3
Gryń Karol b.d. b.d. 4 11 0.4
Hara Maciej b.d. b.d. 9 10 0.9
Kochański Marcin b.d. b.d. - 10 0
Miklewicz Kacper b.d. b.d. - 4 0
Nawrocki Kamil b.d. b.d. 63 12 5.3
Piekarski Jan b.d. b.d. 2 7 0.3
Pożoga Szymon b.d. b.d. 42 12 3.5
Przysowa Damian b.d. b.d. 15 12 1.3
Rudnicki Sebastian b.d. b.d. - 8 0
Rynk Paweł b.d. b.d. 12 4 3
Sonnefeld Dominik b.d. b.d. 86 13 6.6
Szwed Jacek b.d. b.d. 47 13 3.6
Werra Beniamin b.d. b.d. 12 7 1.7
Wiśniewski Patryk b.d. b.d. 11 10 1.1
Wojciechowski Maciej b.d. b.d. 50 11 4.5
Żurawski Jakub b.d. b.d. - 5 0
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl