Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 1 004 668

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior 2018/2019 / Energa Wybrzeże I Gdańsk
« powrót
ROZEGRANE MECZE
poniedziałek, 14 stycznia 2019 r.
19:30 UKS KAR - DO Gdynia - Energa Wybrzeże I Gdańsk 14:40/ 7 - 17 /
środa, 09 stycznia 2019 r.
15:45 Energa Wybrzeże I Gdańsk - Energa Wybrzeże III Gdańsk 36:16/ 17 - 6 /
niedziela, 16 grudnia 2018 r.
14:00 Tytani Wejherowo - Energa Wybrzeże I Gdańsk 27:27/ 12 - 13 /
niedziela, 02 grudnia 2018 r.
10:00 MKS Sambor Tczew - Energa Wybrzeże I Gdańsk 20:44/ 11 - 23 /
sobota, 24 listopada 2018 r.
17:30 Energa Wybrzeże I Gdańsk - MTS Kwidzyn 27:31/ 13 - 14 /
sobota, 17 listopada 2018 r.
16:00 Energa Wybrzeże II Gdańsk - Energa Wybrzeże I Gdańsk 30:32/ 13 - 14 /
środa, 07 listopada 2018 r.
15:30 Energa Wybrzeże III Gdańsk - Energa Wybrzeże I Gdańsk 24:39/ 8 - 23 /
środa, 31 października 2018 r.
17:15 Energa Wybrzeże I Gdańsk - UKS KAR - DO Gdynia 59:23/ 27 - 13 /
niedziela, 21 października 2018 r.
10:00 Energa Wybrzeże I Gdańsk - Tytani Wejherowo 40:25/ 20 - 9 /
środa, 03 października 2018 r.
17:00 Energa Wybrzeże I Gdańsk - MKS Sambor Tczew 58:21/ 28 - 10 /
niedziela, 30 września 2018 r.
12:00 MTS Kwidzyn - Energa Wybrzeże I Gdańsk 30:25/ 20 - 11 /
niedziela, 23 września 2018 r.
15:00 Energa Wybrzeże I Gdańsk - Energa Wybrzeże II Gdańsk 33:26/ 14 - 13 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Szczęśniak Dawid8312
Pieczonka Patryk4810
Dzieciątkowski Jakub5412
Suchłabowicz Piotr4811
Linda Maksymilian359
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Biernacki SzymonTRENER
Czaja Krystian b.d. b.d. 1 1 1
Dzieciątkowski Jakub b.d. b.d. 54 12 4.5
Jaszczak Michał b.d. b.d. 13 9 1.4
Jaśkowiak Eryk b.d. b.d. 20 8 2.5
Karbowski Marcin b.d. b.d. 20 10 2
Kasiorek Franciszek b.d. b.d. 8 4 2
Kołodziejski Oskar b.d. b.d. - 11 0
Linda Maksymilian b.d. b.d. 35 9 3.9
Majewski Wojciech b.d. b.d. 4 6 0.7
Michalik Szymon b.d. b.d. - 1 0
Papina Maciej b.d. b.d. 40 12 3.3
Pieczonka Patryk b.d. b.d. 48 10 4.8
Pograniczny Mateusz b.d. b.d. 23 9 2.6
Rolewicz Patryk b.d. b.d. - 11 0
Serwatyński Nikodem b.d. b.d. 22 11 2
Suchłabowicz Piotr b.d. b.d. 48 11 4.4
Szczęśniak Dawid b.d. b.d. 83 12 6.9
Wita Korneliusz b.d. b.d. 12 4 3
Zemełka Jakub b.d. b.d. 29 11 2.6
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl