Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 1 004 668

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior Młodszy 2018/2019 / SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
środa, 23 stycznia 2019 r.
17:00 UKS Lipusz - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk Lipusz - hala sportowa, ul. Derdowskiego 7a
ROZEGRANE MECZE
niedziela, 20 stycznia 2019 r.
17:00 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - MKS Sambor Tczew 47:17/ 22 - 8 /
wtorek, 15 stycznia 2019 r.
16:15 SPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 22:42/ 13 - 14 /
wtorek, 08 stycznia 2019 r.
16:15 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - KS Tytani Wejherowo 50:16/ 27 - 7 /
sobota, 08 grudnia 2018 r.
12:30 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - MTS I Kwidzyn 23:23/ 13 - 12 /
czwartek, 29 listopada 2018 r.
15:45 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - UKS Szczypiorniak Gdańsk 45:27/ 25 - 15 /
poniedziałek, 26 listopada 2018 r.
17:45 SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 19:32/ 8 - 12 /
sobota, 17 listopada 2018 r.
11:00 MTS II Kwidzyn - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 11:51/ 3 - 20 /
wtorek, 30 października 2018 r.
17:30 GKS Żukowo - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 22:40/ 12 - 16 /
sobota, 20 października 2018 r.
10:00 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - UKS Lipusz 54:18/ 29 - 11 /
środa, 17 października 2018 r.
18:45 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - UKS KAR - DO Gdynia 54:17/ 23 - 10 /
wtorek, 09 października 2018 r.
17:30 MKS Sambor Tczew - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 21:47/ 12 - 25 /
sobota, 06 października 2018 r.
11:00 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - SPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk 41:20/ 18 - 11 /
sobota, 29 września 2018 r.
08:30 KS Tytani Wejherowo - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 15:32/ 8 - 16 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Kosznik Tomasz9011
Radziszewski Patryk7011
Król Jakub6912
Krok Patryk4810
Otta Kuba4711
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Pilch MarcinTRENER
Adamczyk Jacek b.d. b.d. 16 9 1.8
Czapiewski Grzegorz b.d. b.d. - 12 0
Dąbrowski Maksymilian b.d. b.d. 37 12 3.1
Golisowicz Piotr b.d. b.d. 33 12 2.8
Kosznik Tomasz b.d. b.d. 90 11 8.2
Krok Patryk b.d. b.d. 48 10 4.8
Król Jakub b.d. b.d. 69 12 5.8
Lewandowski Jan b.d. b.d. 29 12 2.4
Okoński Dawid b.d. b.d. - 6 0
Otta Kuba b.d. b.d. 47 11 4.3
Radziszewski Patryk b.d. b.d. 70 11 6.4
Słowikowski Mateusz b.d. b.d. 31 11 2.8
Wodziński Dawid b.d. b.d. - 7 0
Łazarczyk Wiktor b.d. b.d. 41 12 3.4
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl