Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior 2019/2020 / SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk
« powrót
ROZEGRANE MECZE
środa, 18 grudnia 2019 r.
16:00 SPR WYBRZEŻE III Gdańsk - SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk 31:27/ 16 - 15 /
niedziela, 15 grudnia 2019 r.
10:00 SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk - MTS I Kwidzyn 36:28/ 16 - 11 /
niedziela, 08 grudnia 2019 r.
12:00 SPR WYBRZEŻE I Gdańsk - SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk 26:38/ 9 - 17 /
niedziela, 01 grudnia 2019 r.
14:30 SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 39:28/ 23 - 9 /
niedziela, 24 listopada 2019 r.
10:00 KS TYTANI Wejherowo - SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk 18:56/ 7 - 28 /
środa, 20 listopada 2019 r.
17:00 SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk - SPR WYBRZEŻE II Gdańsk 32:19/ 18 - 12 /
poniedziałek, 04 listopada 2019 r.
17:40 NLO SMS ZPRP Gdańsk - SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk 36:24/ 20 - 13 /
środa, 30 października 2019 r.
17:30 SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk - SPR WYBRZEŻE III Gdańsk 37:29/ 17 - 13 /
niedziela, 20 października 2019 r.
12:00 MTS I Kwidzyn - SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk 25:31/ 14 - 20 /
niedziela, 13 października 2019 r.
12:00 SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk - SPR WYBRZEŻE I Gdańsk 35:27/ 17 - 11 /
niedziela, 06 października 2019 r.
10:00 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk 29:36/ 12 - 18 /
poniedziałek, 30 września 2019 r.
17:45 SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk - KS TYTANI Wejherowo 54:15/ 25 - 7 /
niedziela, 22 września 2019 r.
14:00 SPR WYBRZEŻE II Gdańsk - SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk 18:52/ 7 - 26 /
poniedziałek, 16 września 2019 r.
17:45 SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk - NLO SMS ZPRP Gdańsk 30:29/ 15 - 8 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Papina Maciej7211
Wita Korneliusz7212
Smolibowski Bartosz6411
Linda Maksymilian6211
Mickielewicz Krzysztof4511
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Biernacki SzymonTRENER
Bonisławski JakubTRENER
Malczewski JakubTRENER
Radecki KarolTRENER
Bal Jakub b.d. b.d. 9 8 1.1
Brzozowiec Wiktor b.d. b.d. 8 6 1.3
Bury Tomasz b.d. b.d. 3 5 0.6
Cichocki Kacper b.d. b.d. 29 8 3.6
Czaja Krystian b.d. b.d. 28 10 2.8
Dudziak Błażej b.d. b.d. 2 12 0.2
Gajdziński Szymon b.d. b.d. 2 2 1
Jagielski Krzysztof b.d. b.d. 9 7 1.3
Kacperski Szymon b.d. b.d. 1 1 1
Karbowski Marcin b.d. b.d. 38 13 2.9
Karsznia Filip b.d. b.d. 1 4 0.3
Karsznia Igor b.d. b.d. 3 2 1.5
Linda Maksymilian b.d. b.d. 62 11 5.6
Majewski Wojciech b.d. b.d. 2 8 0.3
Marczewski Oskar b.d. b.d. 16 11 1.5
Maćkowski Maciej b.d. b.d. - 1 0
Mickielewicz Krzysztof b.d. b.d. 45 11 4.1
Papiernik Michał b.d. b.d. 20 13 1.5
Papina Maciej b.d. b.d. 72 11 6.5
Paszylk Filip b.d. b.d. - 13 0
Pograniczny Mateusz b.d. b.d. 37 10 3.7
Smolibowski Bartosz b.d. b.d. 64 11 5.8
Szostek Kamil b.d. b.d. 4 9 0.4
Wita Korneliusz b.d. b.d. 72 12 6
Witkowski Adam b.d. b.d. - 2 0
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl