Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior 2020/2021 / SPR Wybrzeże III Gdańsk
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
środa, 20 stycznia 2021 r.
16:30 SPR Wybrzeże III Gdańsk - SPR Wybrzeże II Gdańsk Gdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63
ROZEGRANE MECZE
niedziela, 17 stycznia 2021 r.
11:45 SPR Wybrzeże I Gdańsk - SPR Wybrzeże III Gdańsk 30:27/14 - 11/
niedziela, 20 grudnia 2020 r.
10:00 SPR Wybrzeże III Gdańsk - MTS II Kwidzyn 29:20/15 - 7 /
piątek, 18 grudnia 2020 r.
15:30 SPR Wybrzeże II Gdańsk - SPR Wybrzeże III Gdańsk 24:27/ 8 - 12 /
wtorek, 15 grudnia 2020 r.
16:00 SPR Wybrzeże III Gdańsk - KS Tytani Wejherowo 35:23/ 12-13 /
niedziela, 13 grudnia 2020 r.
10:00 SPR Wybrzeże IV Gdańsk - SPR Wybrzeże III Gdańsk 22:26/ 12 - 9 /
wtorek, 08 grudnia 2020 r.
15:45 SPR Wybrzeże III Gdańsk - SPR Wybrzeże IV Gdańsk 31:10/ 16 - 5 /
poniedziałek, 07 grudnia 2020 r.
16:30 SPR Wybrzeże III Gdańsk - MTS I Kwidzyn 41:22/ 21-10 /
czwartek, 03 grudnia 2020 r.
15:30 SMS ZPRP Kwidzyn - SPR Wybrzeże III Gdańsk 18:30/10-13 /
niedziela, 29 listopada 2020 r.
12:00 MTS I Kwidzyn - SPR Wybrzeże III Gdańsk 31:25/ 12-14 /
wtorek, 17 listopada 2020 r.
15:30 SPR Wybrzeże III Gdańsk - SPR Wybrzeże I Gdańsk 33:24/ 16 - 10 /
niedziela, 25 października 2020 r.
14:00 MTS II Kwidzyn - SPR Wybrzeże III Gdańsk 23:29/ 16 - 14 /
niedziela, 04 października 2020 r.
09:00 SPR Wybrzeże III Gdańsk - SMS ZPRP Kwidzyn 35:14/ 14 - 9 /
niedziela, 27 września 2020 r.
10:00 KS Tytani Wejherowo - SPR Wybrzeże III Gdańsk 22:29/ 9 - 15 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Żyszkiewicz Krzysztof397
Ponto Tymon6112
Dąbrowski Maksymilian4411
Golisowicz Piotr4312
Jankowski Kajetan3110
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Pilch MarcinTRENER
Dąbrowski Maksymilian b.d. b.d. 44 11 4
Golis Kacper b.d. b.d. 33 11 3
Golisowicz Piotr b.d. b.d. 43 12 3.6
Gromowski Jan b.d. b.d. 3 2 1.5
Jankowski Kajetan b.d. b.d. 31 10 3.1
Janus Jakub b.d. b.d. 5 2 2.5
Lewandowski Jan b.d. b.d. 28 12 2.3
Okoński Dawid b.d. b.d. - 10 0
Ponto Kornel b.d. b.d. 16 11 1.5
Ponto Tymon b.d. b.d. 61 12 5.1
Powarzyński Jakub b.d. b.d. 6 3 2
Pyzara Michał b.d. b.d. 28 10 2.8
Rak Nikodem b.d. b.d. 1 4 0.3
Wodziński Dawid b.d. b.d. - 11 0
Wojdaś Mateusz b.d. b.d. 11 12 0.9
Wojdyr Oskar b.d. b.d. 14 9 1.6
Zamojski Wiktor b.d. b.d. 7 5 1.4
Żyszkiewicz Krzysztof b.d. b.d. 39 7 5.6
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl