Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior 2020/2021 / MTS II Kwidzyn
« powrót
ROZEGRANE MECZE
piątek, 15 stycznia 2021 r.
16:30 MTS II Kwidzyn - SMS ZPRP Kwidzyn 30:31/16 - 16/
piątek, 08 stycznia 2021 r.
15:30 SPR Wybrzeże II Gdańsk - MTS II Kwidzyn 35:24/ 18 - 11 /
niedziela, 20 grudnia 2020 r.
10:00 SPR Wybrzeże III Gdańsk - MTS II Kwidzyn 29:20/15 - 7 /
piątek, 18 grudnia 2020 r.
19:30 MTS II Kwidzyn - SPR Wybrzeże IV Gdańsk 36:29/16-15 /
niedziela, 06 grudnia 2020 r.
10:00 KS Tytani Wejherowo - MTS II Kwidzyn 28:26/ 17-12 /
środa, 02 grudnia 2020 r.
18:00 MTS II Kwidzyn - SPR Wybrzeże II Gdańsk 27:30/10-15 /
poniedziałek, 30 listopada 2020 r.
17:30 MTS II Kwidzyn - SPR Wybrzeże I Gdańsk 27:29/ 13-14 /
piątek, 27 listopada 2020 r.
19:30 MTS II Kwidzyn - MTS I Kwidzyn 31:32/ 13-17 /
środa, 18 listopada 2020 r.
17:00 SMS ZPRP Kwidzyn - MTS II Kwidzyn 28:35/ 12 - 15 /
niedziela, 25 października 2020 r.
14:00 MTS II Kwidzyn - SPR Wybrzeże III Gdańsk 23:29/ 16 - 14 /
czwartek, 15 października 2020 r.
15:00 MTS I Kwidzyn - MTS II Kwidzyn 36:17/ 18 - 8 /
niedziela, 11 października 2020 r.
11:00 MTS II Kwidzyn - KS Tytani Wejherowo 39:34/ 20 - 13 /
niedziela, 04 października 2020 r.
11:00 SPR Wybrzeże I Gdańsk - MTS II Kwidzyn 25:23/ 12 - 10 /
niedziela, 27 września 2020 r.
10:00 SPR Wybrzeże IV Gdańsk - MTS II Kwidzyn 25:38/ 11 - 21 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Zelek Aleksander5711
Laska Bartosz5713
Stalka Dominik5413
Kowalkowski Tomasz5313
Trzaskowski Szymon3313
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Mroczkowski MaciejTRENER
Bonczkowski Cezary b.d. b.d. - 2 0
Ciss Jakub b.d. b.d. 8 9 0.9
Czepułkowski Piotr b.d. b.d. - 13 0
Gruza Jakub b.d. b.d. 1 1 1
Koper Bartłomiej b.d. b.d. 17 11 1.5
Kowalkowski Tomasz b.d. b.d. 53 13 4.1
Laska Bartosz b.d. b.d. 57 13 4.4
Latopolski Filip b.d. b.d. 3 4 0.8
Makowiecki Kacper b.d. b.d. 9 13 0.7
Orzłowski Oskar b.d. b.d. 7 6 1.2
Pławiński Oskar b.d. b.d. - 8 0
Sowa Stanisław b.d. b.d. 25 13 1.9
Stalka Dominik b.d. b.d. 54 13 4.2
Suska Michał b.d. b.d. - 6 0
Szulc Marek b.d. b.d. 4 5 0.8
Trzaskowski Szymon b.d. b.d. 33 13 2.5
Wolański Wiktor b.d. b.d. 9 5 1.8
Wożniak Kacper b.d. b.d. 2 7 0.3
Zelek Aleksander b.d. b.d. 57 11 5.2
Łangowski Paweł b.d. b.d. 11 13 0.8
Łapiński Kacper b.d. b.d. 16 9 1.8
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl