Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior 2020/2021 / SPR Wybrzeże II Gdańsk
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
środa, 20 stycznia 2021 r.
16:30 SPR Wybrzeże III Gdańsk - SPR Wybrzeże II Gdańsk Gdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63
ROZEGRANE MECZE
piątek, 08 stycznia 2021 r.
15:30 SPR Wybrzeże II Gdańsk - MTS II Kwidzyn 35:24/ 18 - 11 /
niedziela, 20 grudnia 2020 r.
11:00 MTS I Kwidzyn - SPR Wybrzeże II Gdańsk 34:26/ 21-13 /
piątek, 18 grudnia 2020 r.
15:30 SPR Wybrzeże II Gdańsk - SPR Wybrzeże III Gdańsk 24:27/ 8 - 12 /
środa, 16 grudnia 2020 r.
16:30 SMS ZPRP Kwidzyn - SPR Wybrzeże II Gdańsk 23:33/ 6 - 15 /
niedziela, 13 grudnia 2020 r.
12:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - KS Tytani Wejherowo 39:25/20-9/
środa, 09 grudnia 2020 r.
17:45 SPR Wybrzeże I Gdańsk - SPR Wybrzeże II Gdańsk 23:29/ 10-16 /
środa, 02 grudnia 2020 r.
18:00 MTS II Kwidzyn - SPR Wybrzeże II Gdańsk 27:30/10-15 /
niedziela, 29 listopada 2020 r.
10:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - SPR Wybrzeże IV Gdańsk 36:26/ 20-13 /
niedziela, 25 października 2020 r.
10:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - MTS I Kwidzyn 36:38/ 16 - 17 /
niedziela, 18 października 2020 r.
10:00 KS Tytani Wejherowo - SPR Wybrzeże II Gdańsk 18:34/ 10 - 18 /
środa, 14 października 2020 r.
15:30 SPR Wybrzeże II Gdańsk - SPR Wybrzeże I Gdańsk 31:31/ 14 - 16 /
środa, 07 października 2020 r.
15:30 SPR Wybrzeże IV Gdańsk - SPR Wybrzeże II Gdańsk 22:37/ 14 - 19 /
niedziela, 27 września 2020 r.
12:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - SMS ZPRP Kwidzyn 34:25/ 11 - 11 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Smolibowski Bartosz6310
Czaja Krystian5812
Jagielski Krzysztof4412
Karsznia Filip309
Brzozowiec Wiktor3511
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Malczewski JakubTRENER
Brzozowiec Wiktor b.d. b.d. 35 11 3.2
Bury Tomasz b.d. b.d. 22 12 1.8
Cichocki Kacper b.d. b.d. 18 7 2.6
Czaja Krystian b.d. b.d. 58 12 4.8
Dudziak Błażej b.d. b.d. - 10 0
Fobka Patryk b.d. b.d. 2 3 0.7
Gajdziński Szymon b.d. b.d. 26 13 2
Gruchała Kacper b.d. b.d. 23 10 2.3
Jagielski Krzysztof b.d. b.d. 44 12 3.7
Kacperski Szymon b.d. b.d. 21 11 1.9
Karsznia Filip b.d. b.d. 30 9 3.3
Karsznia Igor b.d. b.d. 15 11 1.4
Lemke Albert b.d. b.d. 8 3 2.7
Olik Bartosz b.d. b.d. 10 9 1.1
Papiernik Michał b.d. b.d. 21 12 1.8
Paszylk Filip b.d. b.d. - 10 0
Rząca Tomasz b.d. b.d. 2 13 0.2
Smolibowski Bartosz b.d. b.d. 63 10 6.3
Ściesiński Michał b.d. b.d. 26 11 2.4
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl