Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn 2023/2024 / SMS ZPRP II Kwidzyn
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
środa, 17 kwietnia 2024 r.
00:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - MLKS Czarni Olecko  
ROZEGRANE MECZE
czwartek, 11 kwietnia 2024 r.
18:00 BSMS Bartoszyce - SMS ZPRP II Kwidzyn 32:43/ 17 - 16 /
wtorek, 12 marca 2024 r.
18:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Handball Czersk 34:34/ 21 - 20 /
środa, 06 marca 2024 r.
17:30 SPR Wybrzeże II Gdańsk - SMS ZPRP II Kwidzyn 23:49/ 11 - 26 /
sobota, 24 lutego 2024 r.
12:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - SPR Wybrzeże I Gdańsk 34:32/ 16 - 12 /
środa, 14 lutego 2024 r.
17:30 SMS ZPRP III Kwidzyn - SMS ZPRP II Kwidzyn 26:34/ 13 - 20 /
sobota, 16 grudnia 2023 r.
17:00 UKS Silvant Elbląg - SMS ZPRP II Kwidzyn 30:35/ 15 - 19 /
środa, 13 grudnia 2023 r.
19:30 SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Krajna Nakło 40:39/ 21 - 17 /
niedziela, 03 grudnia 2023 r.
16:00 MLKS Czarni Olecko - SMS ZPRP II Kwidzyn 35:43/ 16 - 17 /
środa, 22 listopada 2023 r.
20:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - BSMS Bartoszyce 33:27/ 17 - 14 /
sobota, 18 listopada 2023 r.
18:00 MKS Handball Czersk - SMS ZPRP II Kwidzyn 32:31/ 12 - 13 /
czwartek, 26 października 2023 r.
16:30 SMS ZPRP II Kwidzyn - SPR Wybrzeże II Gdańsk 43:30/ 24 - 14 /
poniedziałek, 09 października 2023 r.
17:45 SPR Wybrzeże I Gdańsk - SMS ZPRP II Kwidzyn 30:32/ 17 - 17 /
sobota, 30 września 2023 r.
13:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - SMS ZPRP III Kwidzyn 31:29/16 - 11 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Drajewski Jakub7012
Lenckowski Mateusz327
Chrząstkowski Wiktor399
Frankowski Dawid399
Łapiński Kacper329
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Babicki MariuszTRENER
Tomaszewski DariuszTRENER
Chrząstkowski Wiktor b.d. b.d. 39 9 4.3
Czyżycki Filip b.d. b.d. 2 1 2
Drajewski Jakub b.d. b.d. 70 12 5.8
Dziedzic Kornel b.d. b.d. 2 2 1
Frankowski Dawid b.d. b.d. 39 9 4.3
Frydrychewicz Mikołaj b.d. b.d. 1 13 0.1
Gawlik Jakub b.d. b.d. 1 10 0.1
Gregorski Franciszek b.d. b.d. 21 6 3.5
Jeżowski Szymon b.d. b.d. 42 12 3.5
Koss Konrad b.d. b.d. 8 2 4
Kruszyński Konrad b.d. b.d. 19 12 1.6
Lenckowski Mateusz b.d. b.d. 32 7 4.6
Lewczyk Paweł b.d. b.d. 6 2 3
Lewczyk Piotr b.d. b.d. 16 4 4
Makar Marcel b.d. b.d. 40 12 3.3
Mikulewicz Jakub b.d. b.d. 5 6 0.8
Płowiec Kacper b.d. b.d. 31 12 2.6
Raczkowski Igor b.d. b.d. 12 3 4
Skierka Marcel b.d. b.d. 15 7 2.1
Tomaszewski Dariusz b.d. b.d. - - -
Witczak Oskar b.d. b.d. 7 7 1
Wocial Kacper b.d. b.d. 20 7 2.9
Włodarczyk Konrad b.d. b.d. - 3 0
Zalewski Oliwier b.d. b.d. 9 5 1.8
Zuterek Jakub b.d. b.d. 13 6 2.2
Łapiński Kacper b.d. b.d. 32 9 3.6
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl