Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn 2023/2024 / SPR Wybrzeże II Gdańsk
« powrót
ROZEGRANE MECZE
niedziela, 21 kwietnia 2024 r.
15:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - MKS Krajna Nakło 31:32/ 18 - 22 /
sobota, 13 kwietnia 2024 r.
15:00 MLKS Czarni Olecko - SPR Wybrzeże II Gdańsk 19:28/ 8 - 14 /
sobota, 06 kwietnia 2024 r.
14:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - BSMS Bartoszyce 25:36/ 14 - 21 /
piątek, 15 marca 2024 r.
19:00 MKS Handball Czersk - SPR Wybrzeże II Gdańsk 31:31/ 9 - 15 /
środa, 06 marca 2024 r.
17:30 SPR Wybrzeże II Gdańsk - SMS ZPRP II Kwidzyn 23:49/ 11 - 26 /
poniedziałek, 26 lutego 2024 r.
17:30 SPR Wybrzeże I Gdańsk - SPR Wybrzeże II Gdańsk 39:29/ 21 - 13 /
środa, 21 lutego 2024 r.
17:30 SPR Wybrzeże II Gdańsk - SMS ZPRP III Kwidzyn 27:25/ 16 - 12 /
środa, 07 lutego 2024 r.
19:30 UKS Silvant Elbląg - SPR Wybrzeże II Gdańsk 33:19/ 18 - 6 /
sobota, 16 grudnia 2023 r.
15:00 MKS Krajna Nakło - SPR Wybrzeże II Gdańsk 34:34/ 14 - 17 /
sobota, 09 grudnia 2023 r.
16:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - MLKS Czarni Olecko 37:32/ 15 - 18 /
niedziela, 03 grudnia 2023 r.
16:00 BSMS Bartoszyce - SPR Wybrzeże II Gdańsk 27:32/ 13 - 15 /
niedziela, 26 listopada 2023 r.
15:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - MKS Handball Czersk 32:32/ 13 - 14 /
czwartek, 26 października 2023 r.
16:30 SMS ZPRP II Kwidzyn - SPR Wybrzeże II Gdańsk 43:30/ 24 - 14 /
środa, 18 października 2023 r.
15:30 SPR Wybrzeże II Gdańsk - SPR Wybrzeże I Gdańsk 29:40/ 16 - 18 /
sobota, 07 października 2023 r.
14:00 SMS ZPRP III Kwidzyn - SPR Wybrzeże II Gdańsk 47:17/ 21 - 8 /
sobota, 30 września 2023 r.
12:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - UKS Silvant Elbląg 22:44/10 - 21/
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Grabowski Antoni5510
Linda Michał469
Kulik Adam2710
Brauer Igor2210
Tabarkiewicz Wiktor209
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Malczewski JakubTRENER
Badziński Tymoteusz b.d. b.d. 3 10 0.3
Bartnicki Adam b.d. b.d. 1 1 1
Bałachowski Adrian b.d. b.d. 2 2 1
Brauer Igor b.d. b.d. 22 10 2.2
Budrevich Daryush b.d. b.d. 11 4 2.8
Burandt Tymoteusz b.d. b.d. 2 1 2
Ciesielski Bartosz b.d. b.d. 5 2 2.5
Domachowski Szymon b.d. b.d. 3 2 1.5
Filipczuk Jan b.d. b.d. 2 2 1
Gawin Michał b.d. b.d. 4 2 2
Grabowski Antoni b.d. b.d. 55 10 5.5
Gruchała Patryk b.d. b.d. - 4 0
Heldt Igor b.d. b.d. - 5 0
Idżkowski Miłosz b.d. b.d. - 9 0
Imianowski Aleks b.d. b.d. - 1 0
Imianowski Emil b.d. b.d. 4 3 1.3
Iwanowski Wiktor b.d. b.d. 14 7 2
Jednacz Szymon b.d. b.d. 2 3 0.7
Kociński Jakub b.d. b.d. 12 10 1.2
Kowalewski Piotr b.d. b.d. 4 4 1
Kula Tymon b.d. b.d. 9 4 2.3
Kulik Adam b.d. b.d. 27 10 2.7
Kwiatkowski Ksawery b.d. b.d. - 2 0
Laszewski Tymon b.d. b.d. 2 2 1
Linda Błażej b.d. b.d. 2 5 0.4
Linda Michał b.d. b.d. 46 9 5.1
Mach Oskar b.d. b.d. - 1 0
Maruszak Franciszek b.d. b.d. 14 2 7
Mrozkowiak Franciszek b.d. b.d. 11 11 1
Mąka Michał b.d. b.d. 13 7 1.9
Nieżurawski Hubert b.d. b.d. 6 4 1.5
Piekarski Nikodem b.d. b.d. 2 9 0.2
Przystawko Aleksander b.d. b.d. - 1 0
Płotka Borys b.d. b.d. 2 4 0.5
Reichel Bartłomiej b.d. b.d. 45 7 6.4
Sarnowski Olivier b.d. b.d. 7 7 1
Schabowski Mariusz b.d. b.d. - 2 0
Smierzchalski Eryk b.d. b.d. 9 6 1.5
Stecura Bartosz b.d. b.d. 21 11 1.9
Stolz Karol b.d. b.d. - 1 0
Stosik Antoni b.d. b.d. 6 2 3
Strzelecki Paweł b.d. b.d. 4 2 2
Szykowski Jonatan b.d. b.d. - 1 0
Tabarkiewicz Wiktor b.d. b.d. 20 9 2.2
Turzyński Lucjan b.d. b.d. - 2 0
Winklas Adam b.d. b.d. 1 1 1
Witkowski Jan b.d. b.d. - 6 0
Wykrzykowski Henryk b.d. b.d. 1 4 0.3
Zaborowski Mateusz b.d. b.d. 1 1 1
Zakrzewski Michał b.d. b.d. 1 2 0.5
Łaszewski Tymon b.d. b.d. 19 10 1.9
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl