Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn 2023/2024 / UKS Silvant Elbląg
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
sobota, 13 kwietnia 2024 r.
17:00 UKS Silvant Elbląg - SPR Wybrzeże I Gdańsk Elbląg - Hala MOS, ul. Kościuszki 77a  
ROZEGRANE MECZE
niedziela, 07 kwietnia 2024 r.
16:00 SMS ZPRP III Kwidzyn - UKS Silvant Elbląg 19:32/ 6 - 17 /
sobota, 09 marca 2024 r.
15:00 MKS Krajna Nakło - UKS Silvant Elbląg 22:28/ 9 - 14 /
sobota, 02 marca 2024 r.
15:00 MLKS Czarni Olecko - UKS Silvant Elbląg 27:44/ 14 - 23 /
wtorek, 27 lutego 2024 r.
19:30 UKS Silvant Elbląg - BSMS Bartoszyce 37:24/ 21 - 10 /
sobota, 17 lutego 2024 r.
17:00 MKS Handball Czersk - UKS Silvant Elbląg 24:26/ 16 - 14 /
środa, 07 lutego 2024 r.
19:30 UKS Silvant Elbląg - SPR Wybrzeże II Gdańsk 33:19/ 18 - 6 /
sobota, 16 grudnia 2023 r.
17:00 UKS Silvant Elbląg - SMS ZPRP II Kwidzyn 30:35/ 15 - 19 /
sobota, 09 grudnia 2023 r.
14:00 SPR Wybrzeże I Gdańsk - UKS Silvant Elbląg 36:30/ 18 - 14 /
sobota, 02 grudnia 2023 r.
17:00 UKS Silvant Elbląg - SMS ZPRP III Kwidzyn 27:26/ 14 - 13 /
sobota, 18 listopada 2023 r.
17:00 UKS Silvant Elbląg - MKS Krajna Nakło 39:20/ 16 - 8 /
sobota, 21 października 2023 r.
17:00 UKS Silvant Elbląg - MLKS Czarni Olecko 40:22/ 23 - 12 /
czwartek, 12 października 2023 r.
19:30 BSMS Bartoszyce - UKS Silvant Elbląg 21:37/ 11 - 21 /
sobota, 07 października 2023 r.
17:00 UKS Silvant Elbląg - MKS Handball Czersk 29:15/ 12 - 9 /
sobota, 30 września 2023 r.
12:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - UKS Silvant Elbląg 22:44/10 - 21/
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Ściesiński Michał6912
Nowakowski Adam6713
Sparzak Kacper5914
Spicha Dariusz269
Solecki Mikołaj3814
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Malandy DamianTRENER
Bąkowski Mateusz b.d. b.d. 22 12 1.8
Błaszkiewicz Michał b.d. b.d. 10 7 1.4
Heyda Szymon b.d. b.d. 27 14 1.9
Krawczyk Jacek b.d. b.d. - 5 0
Kupiec Mikołaj b.d. b.d. 3 3 1
Kurowski Damian b.d. b.d. 20 11 1.8
Laskowski Kajetan b.d. b.d. 36 14 2.6
Lewandowski Emil b.d. b.d. 20 12 1.7
Nowakowski Adam b.d. b.d. 67 13 5.2
Peret Mateusz b.d. b.d. - 3 0
Plak Mateusz b.d. b.d. - 9 0
Plak Patryk b.d. b.d. 9 6 1.5
Robak Norman b.d. b.d. 17 13 1.3
Solecki Mikołaj b.d. b.d. 38 14 2.7
Sparzak Kacper b.d. b.d. 59 14 4.2
Spicha Dariusz b.d. b.d. 26 9 2.9
Stańczuk Adam b.d. b.d. 14 8 1.8
Sucharski Michał b.d. b.d. 11 8 1.4
Szaro Konrad b.d. b.d. - 12 0
Załuski Adam b.d. b.d. 28 13 2.2
Ściesiński Michał b.d. b.d. 69 12 5.8
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl