Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn 2023/2024 / BSMS Bartoszyce
« powrót
ROZEGRANE MECZE
niedziela, 14 kwietnia 2024 r.
15:00 BSMS Bartoszyce - MKS Handball Czersk 26:30/ 12 - 14 /
czwartek, 11 kwietnia 2024 r.
18:00 BSMS Bartoszyce - SMS ZPRP II Kwidzyn 32:43/ 17 - 16 /
sobota, 06 kwietnia 2024 r.
14:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - BSMS Bartoszyce 25:36/ 14 - 21 /
sobota, 16 marca 2024 r.
14:00 SPR Wybrzeże I Gdańsk - BSMS Bartoszyce 48:32/ 24 - 18 /
niedziela, 03 marca 2024 r.
13:00 BSMS Bartoszyce - SMS ZPRP III Kwidzyn 28:34/ 19 - 16 /
wtorek, 27 lutego 2024 r.
19:30 UKS Silvant Elbląg - BSMS Bartoszyce 37:24/ 21 - 10 /
niedziela, 18 lutego 2024 r.
15:00 BSMS Bartoszyce - MKS Krajna Nakło 26:21/ 13 - 12 /
niedziela, 11 lutego 2024 r.
15:00 MLKS Czarni Olecko - BSMS Bartoszyce 31:31/ 12 - 13 /
niedziela, 10 grudnia 2023 r.
15:00 MKS Handball Czersk - BSMS Bartoszyce 42:28/ 19 - 11 /
niedziela, 03 grudnia 2023 r.
16:00 BSMS Bartoszyce - SPR Wybrzeże II Gdańsk 27:32/ 13 - 15 /
środa, 22 listopada 2023 r.
20:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - BSMS Bartoszyce 33:27/ 17 - 14 /
czwartek, 16 listopada 2023 r.
19:00 BSMS Bartoszyce - SPR Wybrzeże I Gdańsk 36:41/ 18 - 19 /
sobota, 21 października 2023 r.
15:00 SMS ZPRP III Kwidzyn - BSMS Bartoszyce 27:25/ 9 - 10 /
czwartek, 12 października 2023 r.
19:30 BSMS Bartoszyce - UKS Silvant Elbląg 21:37/ 11 - 21 /
sobota, 07 października 2023 r.
17:00 MKS Krajna Nakło - BSMS Bartoszyce 37:23/ 18 - 12 /
niedziela, 01 października 2023 r.
15:00 BSMS Bartoszyce - MLKS Czarni Olecko 39:23/21 - 9 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Możejko Szymon13515
Jurewicz Marcel499
Lasota Cezary2810
Łuczkowski Jakub259
Sokólski Kamil3915
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Klimko JarosławTRENER
Borys Szymon b.d. b.d. 18 5 3.6
Borysiuk Tymoteusz b.d. b.d. 19 13 1.5
Broniek Artur b.d. b.d. 6 12 0.5
Drews Michał b.d. b.d. - 1 0
Dziakiewicz Paweł b.d. b.d. 1 2 0.5
Janowicz Szymon b.d. b.d. 35 15 2.3
Jurewicz Marcel b.d. b.d. 49 9 5.4
Jurewicz Łukasz b.d. b.d. 31 14 2.2
Kadziewicz Kacper b.d. b.d. - 2 0
Kwiatkowski Maciej b.d. b.d. 7 4 1.8
Lasota Cezary b.d. b.d. 28 10 2.8
Możejko Andrzej b.d. b.d. 8 10 0.8
Możejko Igor b.d. b.d. 12 11 1.1
Możejko Szymon b.d. b.d. 135 15 9
Petrykowski Piotr b.d. b.d. - 4 0
Sokólski Kamil b.d. b.d. 39 15 2.6
Stankiewicz Tomasz b.d. b.d. 1 15 0.1
Szanciło Michał b.d. b.d. 13 8 1.6
Wojtkiewicz Filip b.d. b.d. 8 7 1.1
Łonczyński Ireneusz b.d. b.d. - 9 0
Łuczkowski Jakub b.d. b.d. 25 9 2.8
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl