Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn 2023/2024 / MLKS Czarni Olecko
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
środa, 17 kwietnia 2024 r.
00:00 SMS ZPRP II Kwidzyn - MLKS Czarni Olecko  
ROZEGRANE MECZE
sobota, 13 kwietnia 2024 r.
15:00 MLKS Czarni Olecko - SPR Wybrzeże II Gdańsk 19:28/ 8 - 14 /
wtorek, 26 marca 2024 r.
19:00 MLKS Czarni Olecko - SPR Wybrzeże I Gdańsk 21:50/ 10 - 26 /
niedziela, 10 marca 2024 r.
16:00 SMS ZPRP III Kwidzyn - MLKS Czarni Olecko 38:36/ 22 - 13 /
sobota, 02 marca 2024 r.
15:00 MLKS Czarni Olecko - UKS Silvant Elbląg 27:44/ 14 - 23 /
niedziela, 25 lutego 2024 r.
15:00 MKS Krajna Nakło - MLKS Czarni Olecko 31:38/ 13 - 17 /
niedziela, 11 lutego 2024 r.
15:00 MLKS Czarni Olecko - BSMS Bartoszyce 31:31/ 12 - 13 /
niedziela, 17 grudnia 2023 r.
14:00 MKS Handball Czersk - MLKS Czarni Olecko 33:19/ 15 - 9 /
sobota, 09 grudnia 2023 r.
16:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - MLKS Czarni Olecko 37:32/ 15 - 18 /
niedziela, 03 grudnia 2023 r.
16:00 MLKS Czarni Olecko - SMS ZPRP II Kwidzyn 35:43/ 16 - 17 /
sobota, 25 listopada 2023 r.
14:00 SPR Wybrzeże I Gdańsk - MLKS Czarni Olecko 43:33/ 21 - 19 /
piątek, 17 listopada 2023 r.
19:00 MLKS Czarni Olecko - SMS ZPRP III Kwidzyn 35:40/ 16 - 21 /
sobota, 21 października 2023 r.
17:00 UKS Silvant Elbląg - MLKS Czarni Olecko 40:22/ 23 - 12 /
niedziela, 15 października 2023 r.
15:00 MLKS Czarni Olecko - MKS Krajna Nakło 40:50/ 18 - 26 /
niedziela, 01 października 2023 r.
15:00 BSMS Bartoszyce - MLKS Czarni Olecko 39:23/21 - 9 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Osiecki Piotr609
Łapiński Alan7011
Romotowski Kornel5011
Muszyński Szymon4110
Tyczkowski Michał3512
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Strzyżewski MarekTRENER
Chajęcki Szymon b.d. b.d. 2 5 0.4
Chodukiewicz Maksymilian b.d. b.d. 1 10 0.1
Dorochowicz Bartosz b.d. b.d. 33 13 2.5
Dowejko Mikołaj b.d. b.d. 10 9 1.1
Jankowski Dominik b.d. b.d. 14 3 4.7
Jastrząb Dominik b.d. b.d. 30 13 2.3
Kajat Hubert b.d. b.d. 1 12 0.1
Muszyński Szymon b.d. b.d. 41 10 4.1
Osiecki Piotr b.d. b.d. 60 9 6.7
Romotowski Kornel b.d. b.d. 50 11 4.5
Rynkiewicz Piotr b.d. b.d. - 4 0
Tyczkowski Michał b.d. b.d. 35 12 2.9
Tylman Kacper b.d. b.d. 22 13 1.7
Wołodko Krzysztof b.d. b.d. 8 8 1
Zamojski Wiktor b.d. b.d. 15 4 3.8
Łapiński Alan b.d. b.d. 70 11 6.4
Łazarski Mateusz b.d. b.d. - 3 0
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl