Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Bara瞠 - Komunikat nr 25/ 2010-11 m這dziczki rocznik 1998-99

2011-03-22 16:14:20 - admin
 KOMUNIKAT   nr   25 / 2010-11
 
Komisji Gier i Dyscypliny Pomorskiego W Z P R w Gda雟ku z dnia 19.01.2011 r.
 
Komunikat   zawiera :
 
  1. Terminarz turnieju bara穎wego m這dziczek – dziewcz皻a rocznik 1998-99 o awans do fina堯w wojew鏚zkich o miejsca 1- 4.
     
    Uczestnicz :
     
    A – II   MTS I                             Kwidzyn
    B – II   UKS     CISOWA            Gdynia
    C – II   GUKS  BELLATOR      Ryjewo
     
    Organizator  :   A – II   -   MTS I Kwidzyn
    Termin          :    1.04 . 2011 r. / ostateczna zmiana terminu/
    Klucz gier     :    2 - 3 , 1 – 2 , 3 – 1 . / Losowanie przed turniejem /.
     
    Awans do fina逝  wojew鏚zkiego   o miejsca 1 – 4  uzyska  zesp馧 kt鏎y ,
    zdob璠zie najwi瘯sz ilo嗆 punkt闚 .
     
    Czas gier  ustala si na :  2 x 15 min + 10 min . przerwy.
                
    Obsad s璠ziowsk dokona K S P WZPR w Gda雟ku po otrzymaniu    
    zawiadomienia od organizatora turnieju na 10 dni przed zawodami.
                 
    Organizatorzy dodatkowo poinformuj referenta obsad KS  PWZPR 
    w Gda雟ku.
     
    W rozgrywkach obowi您uj :

  1. Statut ZPRP .
  2. Przepisy gry w pi趾 r璚zn .
  3. Regulamin szczebla centralnego .
  4. Regulamin szczebla wojew鏚zkiego.
  5. Wytyczne KRM ZPRP dotycz帷e za這瞠 do gry w poszczeg鏊nych kategoriach wiekowych.
  6. Interpretacja nieuj皻ych w regulaminie przepis闚 nale篡 do K G i D Pomorskiego WZPR w Gda雟ku.
 
Komisja Gier i Dyscypliny Pomorskiego WZPR w Gda雟ku podaje terminy
fina堯w wojew鏚zkich o miejsca 1 -  4 .
 
I    turniej :   16.03.2011 r.    Organizator  :   I z bara篡
II  turniej  :  27.03.2011 r.    Organizator  :    I z p馧fina逝  grupy  A
III turniej :   17.04.2011 r.    Organizator  :   I z p馧fina逝  grupy   B
IV turniej :   15.05.2011 r.    Organizator  :   I z p馧fina逝  grupy   C
                               
                      
                                    Tabela najlepszych strzelczy po III turniejach
 
  Imi i Nazwisko Zesp馧 Ilo嗆 rzuconych bramek
1. Joanna Ged貫k UKS WEST Gardeja 49
2. Sylwia Kowalska UKS West Gardeja 41
3. Agnieszka Pinkowska GUKS Bellator Ryjewo 33
4. Dominika Krykowska MKS Sambor Tczew 31
  Oliwia Osasiuk UKS PTF Gda雟k 31
5. Justyna Borzyszkowska LUKS Pol Czersk 30
6. Natalia Mering UKS Nowa Karczma 29
7. Karolina Brzezi雟ka UKS Cisowa Gdynia 28
  Alicja P瘯ala MTS I Kwidzyn 28
8. Justyna Marsza貫k UKS Cisowa Gdynia 27
9. Nikola Lubi雟ka MKS Sambor Tczew 26
  Natalia Rajczyk UKS PTF Gda雟k 25
10. Patrycja Winiarska UKS Pasja Sadlinki 24
11. Dorota Szewczyk GUKS Bellator Ryjewo 23
12. Patrycja Bie鎥owska MKS Vistal ㄠczpol Gdynia 22
13. Wiktoria Kozian MKS Sambor Tczew 21
14. Agata Palaczyk UKS Cisowa Gdynia 19
15. Adriana Czapiewska LUKS Pol Czersk 18
16. Justyna Szotkowska UKS Cisowa Gdynia 17
  Paulina Przekopowicz GUKS Bellator Ryjewo 17
17. Marieta Smuczy雟ka UKS Nowa Karczma 13
  Dominika Przekopowicz GUKS Bellator Ryjewo 13
18. Natalia Stefa雟ka UKS Conrad Gda雟k 12
  Sandra Halbecka UKS PTF Gda雟k 12
 
 
Decyzje K G i D   Pomorskiego WZPR w Gda雟ku z dnia 19.01.2011 r.
 
V-ce Prezes Pomorskiego WZPR w Gda雟ku
Mieczys豉w Grzybowski
 
    © Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl