Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Weryfikacja II półfinałów i turniejów o miejsca 9 - 14 w ramach ligi wojewódzkiej Młodziczek rocznik 1996-97

2011-02-14 18:41:07 - nowotny

KOMUNIKAT nr 27 / 2010-11

Komisji Gier i Dyscypliny Pomorskiego W Z P R w Gdańsku z dnia 14.02.2011 r.

Komunikat zawiera:

  1. Zarządzenia i informacje,
  2. Weryfikacja II półfinałów i turniejów o miejsca 9 - 14 w ramach ligi wojewódzkiej Młodziczek rocznik 1996-97.
  3. Terminarz rozgrywek finałowych o miejsca: 1 - 4,5 - 8

Ad. I. Zarządzenia i informacje:

Komisja Gier i Dyscypliny Pomorskiego WZPR w Gdańsku uprzejmie informuje, że minął termin wpłat składki rocznej i wpisowego do rozgrywek.

Ad. II. Weryfikacja II turniejów półfinałowych - ligi wojewódzkiej młodziczek rocznik 1996-97:

GRUPA E

Uczestniczą:
A - I MTS I Kwidzyn
B - I GUKS I Bellator Ryjewo
C - II UKS Cisowa Gdynia
D - II UKS P T F Gdańsk

II Turniej:
Organizator: B - I GUKS Bellator Ryjewo
Termin: 10.02.2011 r. / niedziela / Godz. 15,00
Miejsce: Hala sportowa Z S w Ryjewie ul. Grunwaldzka 63

WYNIKI SPOTKAŃ

MTS I

Bellator

28 - 13

11 - 7

UKS P T F

Cisowa

10 - 14

4 - 6

Bellator

Cisowa

24 - 15

14 - 9

MTS I

UKS P T F

21 - 9

13 - 4

UKS P T F

Bellator

13 - 29

5 - 18

Cisowa

MTS I

9 - 21

4 - 12

Tabela II - go turnieju

1.

MTS I

Kwidzyn

3

60 - 31

6 - 0

2.

GUKS Bellator I

Ryjewo

3

66 - 46

4 - 2

3.

UKS Cisowa

Gdynia

3

38 - 55

2 - 4

4.

UKS PTF

Gdańsk

3

32 - 64

0 - 6

TABELA KOŃCOWA PO II - óch Turniejach

1.

MTS I

Kwidzyn

6

125 - 65

12 - 0

2.

Bellator I

Ryjewo

6

133 - 84

8 - 4

3.

Cisowa

Gdynia

6

85 - 116

4 - 8

4.

UKS PTF

Gdańsk

6

60 - 138

0 - 12

Awans do finałów wojewódzkich o miejsca 1 - 4 uzyskały zespoły:

E - I MTS I Kwidzyn
E - II GUKS Bellator I Ryjewo

Awans do finałów wojewódzkich o miejsca 5 - 8 uzyskały zespoły:

E - III UKS Cisowa Gdynia
E - IV UKS P T F Gdańsk

GRUPA F

Uczestniczą:
C - I UKS Conrad Gdańsk
D - I MKS Słupia I Słupsk
A - II GUKS Bellator Ryjewo II
B - II MKS Vistal - Łączpol Gdynia

II Turniej:
Organizator: D - I UKS MKS Słupia Słupsk
Termin: 06.02.2011 r. godz. 10,00
Miejsce: Sala sportowa SP - 5 Słupsk ul. Hubalczyków 7.

WYNIKI SPOTKAŃ

Bellator

Conrad

15 - 12

6 - 6

Vistal - Łączpol

Słupia

14 - 14

6 - 6

Conrad

Słupia

14 - 18

7 - 6

Bellator

Vistal - Łączpol

6 - 9

3 - 4

Vistal - Łączpol

Conrad

10 - 13

5 - 10

Słupia

Bellator

25 - 14

10 - 8

Tabela II - go turnieju

1.

MKS Słupia

Słupsk

3

57 - 42

5 - 1

2.

MKS Vistal - Łączpol

Gdynia

3

33 - 33

3 - 3

3.

UKS Conrad

Gdańsk

3

39 - 43

2 - 4

4.

GUKS Bellator

Ryjewo

3

35 - 46

2 - 4

Tabela końcowa po II - óch turniejach

1.

MKS Słupia I

Słupsk

6

116 - 76

11 - 1

2.

UKS Conrad

Gdańsk

6

86 - 80

6 - 6

3.

MKS Vistal-Łączpol

Gdynia

6

60 - 75

5 - 7

4.

GUKS Bellator

Ryjewo

6

57 - 88

2 - 10

Awans do finałów wojewódzkich o miejsca 1 - 4 uzyskały zespoły:

F - I MKS Słupia I Słupsk
F - II UKS Conrad Gdańsk

Awans do finałów wojewódzkich o miejsca 5 - 8 uzyskały zespoły:

F - III MKS Vistal - Łączpol Gdynia
F - I V GUKS Bellator II Ryjewo

TERMINARZ FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO O MIEJSCA 1 - 4

Uczestniczą:
Nr 1 E - I MTS Kwidzyn I
Nr 2 F - II UKS Conrad Gdańsk
Nr 3 E - II GUKS Bellator I Ryjewo
Nr 4 F - I MKS Słupia I Słupsk

Dnia: 06.03.2011
1 - 4 MTS I - MKS Słupia I
2 - 3 UKS Conrad - GUKS Bellator I

Dnia: 13.03.2011
4 - 3 MKS Słupia I - GUKS Bellator I
1 - 2 MTS I - UKS Conrad

Dnia: 10.04.2011
2 - 4 UKS Conrad - MKS Słupia I
3 - 1 GUKS Bellator I - MTS Kwidzyn I

RUNDA REWANŻOWA

Dnia: 17.04.2011
4 - 1 MKS Słupia I - MTS Kwidzyn I
3 - 2 GUKS Bellator I - UKS Conrad

Dnia: 15.05.2011
3 - 4 GUKS Bellator I - MKS Słupia I
2 - 1 UKS Conrad - MTS Kwidzyn I

Dnia: 22.05.2011
4 - 2 MKS Słupia I - UKS Conrad
1 - 3 MTS Kwidzyn I - GUKS Bellator I

TERMINARZ FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO O MIEJSCA: 5 - 8

Uczestniczą:
E - III UKS Cisowa Gdynia
F - III MKS Vistal - Łączpol Gdynia
E - IV UKS P T F Gdańsk
F - IV GUKS Bellator II Ryjewo

I TURNIEJ:
Dnia:
13.03.2011 r.
Organizator: E - III UKS Cisowa Gdynia

II TURNIEJ:
Dnia:
17.04.2011 r.
Organizator: F - III MKS Vistal - Łączpol Gdynia

TERMINARZ GIER O MIEJSCA 9 - 14

Uczestniczą:
A - III UKS Nowa Karczma
B - III MTS Kwidzyn II
B - IV MKS Sambor Tczew
C - III SSPR Szczypiorniak Ustka
D - III MKS Słupia II Słupsk
D - IV UKS Siódemka Gdańsk - Osowa

I Turniej:
Organizator: B - III MTS Kwidzyn II
Termin: 05.02.2011 r. / sobota / Godz. 10,00
Miejsce: Sala sportowa K C S i R - Kwidzyn ul. Żeromskiego 80.

WYNIKI SPOTKAŃ

W / G LOSOWANIA:

Podgrupa A

MTS II Kwidzyn

UKS Nowa Karczma

21 - 4

11 - 1

Szczypiorniak Ustka

UKS Nowa Karczma

21 - 6

9 - 3

MTS II Kwidzyn

Szczypiorniak Ustka

10 - 13

6 - 7

Tabela podgrupy A

1.

Szczypiorniak

Ustka

2

34 - 16

4 - 0

2.

MTS II

Kwidzyn

2

31 - 17

2 - 2

3.

UKS

Nowa Karczma

2

10 - 42

0 - 4

Podgrupa B

MKS Sambor

MKS Słupia II

13 - 12

3 - 8

UKS Siódemka

MKS Słupia II

13 - 21

8 - 10

MKS Sambor

UKS Siódemka

13 - 18

9 - 8

Tabela podgrupy B

1.

MKS Słupia II

Słupsk

2

33 - 26

2 - 2

2.

UKS Szczypiorniak

Ustka

2

31 - 34

2 - 2

3.

MKS Sambor

Tczew

2

26 - 30

2 - 2

Wyniki spotkań finałowych

Finał o 5 - 6 miejsce:

UKS Nowa Karczma

MKS Sambor Tczew

7 - 16

2 - 11

Finał o 3 - 4 miejsce:

MTS II Kwidzyn

Siódemka Gd - Osowa

17 - 8

11 - 3

Finał o 1 - 2 miejsce:

Szczypiorniak Ustka

MKS Słupia II Słupsk

17 - 8

9 - 5

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ I TURNIEJU

1.

UKS Szczypiorniak

Ustka

6 pkt

2.

MKS Słupia II

Słupsk

5 pkt

3.

MTS II

Kwidzyn

4 pkt

4.

UKS Siódemka

Gdańsk - Osowa

3 pkt

5.

MKS Sambor

Tczew

2 pkt

6.

UKS

Nowa Karczma

1 pkt

II Turniej:
Organizator: C - III SSPR Szczypiorniak Ustka
Termin: 12.03.2011 r. / sobota /

Tabela najlepszych strzelczyń

1.

Balsam

Magda

Bellator Ryjewo

81 bramek

1.

Lisiecka

Aleksandra

Słupia I Słupsk

81

3.

Kosior

Adrianna

Siódemka Osowa

72

4.

Neumeller

Marta

Cisowa Gdynia

71

5.

Dominiak

Joanna

Słupia I Słupsk

63

6.

Przykłota

Paulina

Conrad Gdańsk

60

7.

Zwolak

Karolina

Bellator Ryjewo

58

8.

Górna

Ada

MTS Kwidzyn

51

9.

Kuszyńska

Sandra

Bellator I Ryjewo

49

10.

Rogowska

Agnieszka

UKS PTF Gdańsk

46

    © Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl