Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Weryfikacja II turniej闚 ligi wojew鏚zkiej m這dziczek rocznik 1998-99

2011-04-07 19:53:33 - admin
 KOMUNIKAT   nr   13 – 2010-11
 
Komisji Gier i Dyscypliny Pomorskiego W Z P R w Gda雟ku z dnia 22.11.2010 r.
 
Komunikat   zawiera :
  • Zarz康zenia i informacje,
  • Weryfikacj II  turniej闚 w ramach wojew鏚zkiej ligi m這dziczek rocznik 1998-99,
  • Tabele po II  turniejach.
  • Tabele najlepszych strzelczy po II turniejach.
 
Ad. I .  Zarz康zenia i  informacje :
Komisja Gier i Dyscypliny Pomorskiego WZPR w Gda雟ku uprzejmie
informuje, 瞠 min掖 termin  wp豉t  sk豉dki rocznej i wpisowego do rozgrywek.
 
Ad. II .  Weryfikacja II turniej闚 ligi wojew鏚zkiej m這dziczek  rocznik1998-99:
                      
GRUPA      A 
 
Organizator  :UKS WEST GARDEJA
Termin          :07.11.2010 r. godz. 10.00
Miejsce          :Sala gimnastyczna ZS w GARDEI
Uczestnicz   :MTS I Kwidzyn
                        MTS II Kwidzyn
                        UKS Pasja Sadlinki
                        UKS West Gardeja
                                                 
WYNIKI  SPOTKA
 
1 UKS PASJA Sadlinki MTS II Kwidzyn 17 -  5 5 - 4
2 UKS WEST Gardeja MTS I Kwidzyn 14 - 11 7 - 8
3 MTS II Kwidzyn MTS I Kwidzyn 5 - 23 4 - 11
4 UKS WEST Gardeja UKS PASJA Sadlinki 15 - 15 8 - 7
5 MTS II Kwidzyn UKS WEST Gardeja 14 - 24 9 - 13
6 UKS PASJA Sadlinki MTS I Kwidzyn 11 - 14 5 - 8
 
 
 
 
 
TABELA   I I  TURNIEJU
 
1. UKS WEST Gardeja 3 53  -  40 5  -  1
2. MTS I Kwidzyn 3 48  -  30 4  -  2
3. UKS PASJA Sadlinki 3 43  -  34 3  -  3
4. MTS II Kwidzyn 3 24  -  64 0  -  6
 
TABELA po  II TURNIEJACH
 
1. UKS PASJA Sadlinki 6 80 – 56 9 – 3
2. MTS I Kwidzyn 6 87 – 57 8 – 4
3. UKS WEST Gardeja 6 84 – 70 7 – 5
4. MTS II Kwidzyn 6 45 – 113 0 – 12
 
III TURNIEJ MTS I Kwidzyn        12.12.2010 r
 
GRUPA   B
                    
Organizator  :MKS SAMBOR TCZEW
Termin          :07.11.2010 r. godz. 10.00
Miejsce          :Hala sportowa SP nr12 w Tczewie
Uczestnicz   :UKS CONRAD Gda雟k
                        UKS CISOWA Gdynia
                        MKS SAMBOR Tczew
                        UKS Nowa Karczma
                        LUKS POL Czersk
 
WYNIKI   SPOTKA
 
1 MKS Sambor Tczew UKS Nowa Karczma 17 – 3 7 – 2
2 LUKS Pol Czersk UKS Cisowa Gdynia 5 – 14 5 – 8
3 UKS Conrad Gda雟k UKS Nowa Karczma 7 – 10 7 – 4
4 MKS Sambor Tczew LUKS Pol Czersk 15 – 7 8 – 5
5 UKS Conrad Gda雟k UKS Cisowa Gdynia 6 – 14 4 – 7
6 UKS Nowa Karczma LUKS Pol Czersk 11 – 11 5 – 5
7 UKS Cisowa Gdynia MKS Sambor Tczew 7 – 13 4 – 9
8 UKS Conrad Gda雟k LUKS Pol Czersk 7 – 9 4 – 5
9 UKS Cisowa Gdynia UKS Nowa Karczma 10 – 4 7 – 4
10 UKS Conrad Gda雟k MKS Sambor Tczew 5 – 18 4 – 12
 
TABELA  II   TURNIEJU
 
1. MKS SAMBOR Tczew 4 63 – 22 8 – 0
2. UKS CISOWA Gdynia 4 45 – 28 6 – 2
3. LUKS POL Czersk 4 32 – 47 3 – 5
4. UKS Nowa Karczma 4 28 – 45 3 – 5
5. UKS CONRAD Gda雟k 4 25 – 51 0 – 8
 
 
 
 
 
TABELA po II  TURNIEJACH
 
1. MKS SAMBOR Tczew 8 120 – 50 16 – 0
2. UKS CISOWA Gdynia 8 94 – 60 12 – 4
3. LUKS POL Czersk 8 71 – 91 7 – 9
4. UKS Nowa Karczma 8 54 – 88 5 – 11
5. UKS CONRAD Gda雟k 8 54 – 104 0 – 16
 
III TURNIEJ UKS CISOWA Gdynia 12.12.2010 r
                                           
GRUPA   C 
 
Organizator  :UKS PTF Gda雟k
Termin          :19.11.2010 r. godz. 12.00
Miejsce          :Hala sportowa ZKPiG nr 17 ul. W御owicza 30
Uczestnicz   :GUKS BELLATOR Ryjewo
UKS Nowa Karczma
                        UKS PTF Gda雟k
                        MKS VISTAL ㄐCZPOL Gdynia
                        
WYNIKI   SPOTKA
 
1 UKS Nowa Karczma UKS PTF Gda騅k 4 – 19 2 – 15
2 GUKS Bellator Ryjewo MKS Vistal ㄠczpol Gdynia 13 – 7 7 – 4
3 UKS Nowa Karczma MKS Vistal ㄠczpol Gdynia 10 – 12 5 – 6
4 GUKS Bellator Ryjewo UKS PTF Gda雟k 7 – 5 2 – 1
5 UKS Nowa Karczma GUKS Bellator Ryjewo 5 – 16 3 – 6
6 UKS PTF Gda騅k MKS Vistal ㄠczpol Gdynia 15 – 6 8 – 2
 
TABELA  II  TURNIEJU
 
1. GUKS BELLATOR Ryjewo 3 36 – 17 6 – 0
2. UKS PTF Gda雟k 3 39 – 17 4 – 2
3. MKS VISTAL ㄐCZPOL Gdynia 3 25 – 38 2 – 4
4. UKS Nowa Karczma 3 19 – 47 0 – 6
 
TABELA po II TURNIEJACH
 
1. UKS PTF Gda雟k 6 108 – 47 10 – 2
2. GUKS BELLATOR Ryjewo 6 90 – 48 10 – 2
3. MKS VISTAL ㄐCZPOL Gdynia 6 53 – 92 3 – 9
4. UKS Nowa Karczma 6 49 – 113 1 – 11
 
III TURNIEJ GUKS BELLATOR Ryjewo 11.12.2010 r                  
                      
                                    Tabela najlepszych strzelczy po II turniejach
  Imi i Nazwisko Zesp馧 Ilo嗆 rzuconych bramek
1. Joanna Ged貫k UKS WEST Gardeja 35
1. Agnieszka Pinkowska GUKS Bellator Ryjewo 33
2. Dominika Krykowska MKS Sambor Tczew 31
  Oliwia Osasiuk UKS PTF Gda雟k 31
3. Justyna Borzyszkowska LUKS Pol Czersk 30
4. Natalia Mering UKS Nowa Karczma 29
5. Karolina Brzezi雟ka UKS Cisowa Gdynia 28
  Alicja P瘯ala MTS I Kwidzyn 28
6. Justyna Marsza貫k UKS Cisowa Gdynia 27
7. Nikola Lubi雟ka MKS Sambor Tczew 26
8. Sylwia Kowalska UKS West Gardeja 25
  Natalia Rajczyk UKS PTF Gda雟k 25
9. Patrycja Winiarska UKS Pasja Sadlinki 24
10. Dorota Szewczyk GUKS Bellator Ryjewo 23
11. Patrycja Bie鎥owska MKS Vistal ㄠczpol Gdynia 22
12. Wiktoria Kozian MKS Sambor Tczew 21
13. Agata Palaczyk UKS Cisowa Gdynia 19
14. Adriana Czapiewska LUKS Pol Czersk 18
15. Justyna Szotkowska UKS Cisowa Gdynia 17
  Paulina Przekopowicz GUKS Bellator Ryjewo 17
16. Marieta Smuczy雟ka UKS Nowa Karczma 13
  Dominika Przekopowicz GUKS Bellator Ryjewo 13
17. Natalia Stefa雟ka UKS Conrad Gda雟k 12
  Sandra Halbecka UKS PTF Gda雟k 12
 
 
Decyzje K G i D   Pomorskiego WZPR w Gda雟ku z dnia 22.11.2010 r.

Sekretarz PWZPR w gda雟ku
Anna Linde

 
    © Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl