Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Weryfikacja II turniej闚 ligi wojew鏚zkiej m這dzik闚 rocznik 1998-99

2011-04-07 19:47:32 - admin
 KOMUNIKAT   nr  14 / 2010-11
 
Komisji Gier i Dyscypliny Pomorskiego W Z P R w Gda雟ku z dnia 24.11.2010 r.
 
Komunikat   zawiera :
 
  • Zarz康zenia i informacje,
  • Weryfikacj II turniej闚 w ramach wojew鏚zkiej ligi m這dzik闚 rocznik 1998-99,
  • Tabele po II turniejach
  • Tabela najlepszych strzelc闚
 
Ad. I .  Zarz康zenia i informacje :
 
Komisja Gier i Dyscypliny Pomorskiego WZPR w Gda雟ku uprzejmie informuje,
瞠 min掖  termin wp豉t sk豉dki rocznej i wpisowego do rozgrywek.
 
Ad. II .  Weryfikacja II turniej闚 ligi wojew鏚zkiej m這dzik闚 rocznik 1998-99:
     
                
GRUPA      A
 
Organizator: MLKS BOROWIAK Czersk
Termin:          18.11.2010 r.
Miejsce:         Hala sportowa ul. St. Urz璠u Czersk
Uczestnicz:   MLKS Borowiak Czersk
                        ZSP1 Sok馧 Ko軼ierzyna
                        MKS Trops Kartuzy
                        GKS 真kowo
 
WYNIKI   SPOTKA
 
1 Sok馧 Ko軼ierzyna GKS 真kowo 10 – 0 V – 0
2 Borowiak Czersk UKS Trops Kartuzy 12 – 9 6 – 6
3 Sok馧 Ko軼ierzyna Borowiak Czersk 16 – 11 9 – 7
4 UKS Trops Kartuzy GKS 真kowo 10 – 0 V – 0
5 Sok馧 Ko軼ierzyna UKS Trops Kartuzy 15 – 10 9 – 7
6 GKS 真kowo Borowiak Czersk 0 – 10 0 – V
 
 
TABELA II  TURNIEJU
 
1. Sok馧 Ko軼ierzyna 3 41 – 21 6 – 0
2. MLKS Borowiak Czersk 3 33 – 25 4 – 2
3. UKS Trops Kartuzy 3 29 – 27 2 – 4
4. GKS 真kowo 3 0 – 30 0 – 6
 
TABELA po II  TURNIEJACH
 
1. Sok馧 Ko軼ierzyna 6 94 – 46 12 – 0
2. MLKS Borowiak Czersk 6 65 – 57 8 – 4
3. UKS Trops Kartuzy 6 67 – 64 4 – 8
4. GKS 真kowo 6 20 – 79 0 – 12
Zesp馧 GKS 真kowo nie stawi si na turnieju.(zwolnienie lekarskie Trenera)
 
III Turniej GKS 真kowo                           11.12.2010 r
 
GRUPA   B
 
Organizator  :MKS SAMBOR Tczew
Termin          :14.11.2010 r. godz. 10,00
Miejsce          :Hala sportowa SP nr 12 w Tczewie
Uczestnicz   :UKS  Pasja Sadlinki
                        MKS Sambor Tczew
                        UKS Nowa Karczma
                        MTS Kwidzyn
           
                                        WYNIKI   SPOTKA
 
1 UKS Pasja Sadlinki MKS Sambor Tczew 6 – 16 3 – 11
2 MTS Kwidzyn UKS Nowa Karczma 15 – 4 7 – 3
3 MKS Sambor Tczew UKS Nowa Karczma 17 – 5 9 – 2
4 UKS Pasja Sadlinki MTS Kwidzyn 7 – 12 4 – 9
5 MTS Kwidzyn MKS Sambor Tczew 6 – 10 4 – 6
6 UKS Nowa Karczma UKS Pasja Sadlinki 15 – 7 12 – 5
 
 
TABELA II  TURNIEJU
 
1. MKS SAMBOR Tczew 3 43 – 17 6 – 0
2. MTS Kwidzyn 3 33 – 21 4 – 2
3. UKS Nowa Karczma 3 24 – 39 2 – 4
4. UKS Pasja Sadlinki 3 20 – 43 0 – 6
 
 
 
TABELA po II  TURNIEJACH
 
1. MKS SAMBOR Tczew 6 69 – 34 11 – 1
2. MTS Kwidzyn 6 62 – 38 8 – 4
3. UKS Nowa Karczma 6 47 – 60 5 – 7
4. UKS Pasja Sadlinki 6 32 – 78 0 – 12
 
III Turniej UKS PASJA Sadlinki    listopad 2010 r   
 
GRUPA   C 
                       
Organizator :GUKS BELLATOR Ryjewo
Termin         :13.11.2010 r. godz. 9,30
Miejsce         :Sala sportowa Ryjewo  ul. Grunwaldzka 63
Uczestnictwo :UKS Conrad Gda雟k
GUKS Bellator Ryjewo
UKS Si鏚emka Gda雟k
MUKS Jantar L瑿ork
                                                 
WYNIKI   SPOTKA
 
1 GUKS Bellator Ryjewo UKS Si鏚emka Gda雟k 15 – 11 8 – 2
2 MUKS Jantar L瑿ork UKS Conrad Gda雟k 14 – 23 5 – 13
3 UKS Si鏚emka Gda雟k UKS Conrad Gda雟k 17 – 21 11 – 11
4 GUKS Bellator Ryjewo MUKS Jantar Gda雟k 16 – 13 6 – 4
5 MUKS Jantar Gda雟k UKS Si鏚emka Gda雟k 16 – 18 7 – 10
6 UKS Conrad Gda雟k GUKS Bellator Ryjewo 9 – 15 6 – 9
 
TABELA II  TURNIEJU
 
1. GUKS BELLATOR Ryjewo 3 46 – 33 6 – 0
2. UKS CONRAD Gda雟k 3 53 – 46 4 – 2
3. UKS SI笈EMKA Gda雟k 3 46 – 52 2 – 4
4. MUKS JANTAR L瑿ork 3 43 – 57 0 – 6
 
TABELA po II TURNIEJACH
 
1. UKS CONRAD Gda雟k 6 113 – 79 10 – 2
2. GUKS BELLATOR Ryjewo 6 86 – 73 9 – 3
3. UKS SI笈EMKA Gda雟k 6 80 – 103 5 – 7
4. MUKS JANTAR L瑿ork 6 84 – 108 0 – 12
 
III Turniej UKS SI笈EMKA Gda雟k   11.12.2010 r
                        
TABELA NAJLEPSZYCH   STRZELC紟
 
  Imi i Nazwisko Zesp馧 Ilo嗆 rzuconych bramek
1. Pawe Rynk GUKS Bellator Ryjewo  37
  Tomasz Cykman MUKS Jantar L瑿ork  37
  Miko豉j Miszczak KS Sok馧 Ko軼ierzyna  32
2. Maciej Myszk UKS Si鏚emka Gda雟k  26
  Tymoteusz Zimmerman KS Sok馧 Ko軼ierzyna  26
  Robert Wro雟ki MUKS Jantar L瑿ork  26
  Sebastian Krzy瘸nowski UKS Conrad Gda雟k  26
3. Leszek Szkudlarek UKS Conrad Gda雟k  23
  Aleksander Kowalczyk UKS Si鏚emka Gda騅k  23
4. Pawe Wo幡iak MKS Sambor Tczew  22
  Przemys豉w Formela UKS Trops Kartuzy  22
5. Tomasz Paw這wski GUKS Bellator Ryjewo  20
6. Maciej 鑿ik UKS Conrad Gda雟k  19
  Micha Hinc MLKS Borowiak Czersk  19
  ㄆkasz Rudnicki MTS Kwidzyn  19
7. Kacper Sadowski MKS Sambor Tczew 13
8. Sebastian Kosznik MKS Sambor Tczew 10
 
 
Decyzje K G i D Pomorskiego WZPR w Gda雟ku z dnia 24.11.2010 r.

Sekretarz PWZPR w Gda雟ku
Anna Linde

 
    © Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl