Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Weryfikacja III turniej闚 ligi wojew鏚zkiej m這dzik闚 rocznik 1998-99

2011-04-07 19:46:50 - admin
 KOMUNIKAT   nr  15 / 2010-11
 
Komisji Gier i Dyscypliny Pomorskiego W Z P R w Gda雟ku z dnia 17.12.2010 r.
 
Komunikat   zawiera :
 
  • Zarz康zenia i informacje,
  • Weryfikacj III turniej闚 w ramach wojew鏚zkiej ligi m這dzik闚 rocznik 1998-99,
  • Tabele po III turniejach
  • Tabela najlepszych strzelc闚.
 
Ad. I .  Zarz康zenia i informacje :
 
Komisja Gier i Dyscypliny Pomorskiego WZPR w Gda雟ku uprzejmie informuje,
瞠 min掖  termin wp豉t sk豉dki rocznej i wpisowego do rozgrywek.
 
Ad. II .  Weryfikacja III turniej闚 ligi wojew鏚zkiej m這dzik闚 rocznik 1998-99:
 
            
GRUPA      A
 
Organizator: GKS 真kowo
Termin:          13.12.2010 r.
Miejsce:         Hala sportowa w 真kowie ul. A.Krajowej 2 E
Uczestnicz:   MLKS Borowiak Czersk
                        ZSP1 Sok馧 Ko軼ierzyna
                        MKS Trops Kartuzy
                        GKS 真kowo
 
WYNIKI   SPOTKA
 
1 Borowiak Czersk GKS 真kowo 7 – 8 4 – 5
2 Trops Kartuzy Sok馧 Ko軼ierzyna 12 – 16 6 – 10
3 Borowiak Czersk Trops Kartuzy 12 – 9 5 – 4
4 Sok馧 Ko軼ierzyna GKS 真kowo 14 – 9 8 – 5
5 Sok馧 Ko軼ierzyna Borowiak Czersk 15 – 8 5 – 5
6 Trops Kartuzy GKS 真kowo 16 – 3 12 – 2
 
 
TABELA III TURNIEJU
 
1. Sok馧 Ko軼ierzyna 3 45 – 29 6 – 0
2. UKS Trops Kartuzy 3 37 – 31 2 – 4
3. MLKS Borowiak Czersk 3 27 – 32 2 – 4
4. GKS 真kowo 3 20 – 37 2 – 4
 
TABELA po III  TURNIEJACH
 
1. Sok馧 Ko軼ierzyna 9 139 – 75 18 – 0
2. MLKS Borowiak Czersk 9 92 – 89 10 – 8
3. UKS Trops Kartuzy 9 104 – 95 6 – 12
4. GKS 真kowo 9 40 – 116 2 – 16
 
GRUPA   B
 
Organizator  : UKS  Pasja Sadlinki
Termin          :27.11.2010 r. godz. 09,00
Miejsce          :Hala sportowa ZS w Sadlinkach ul. Grudzi康zka 14a
Uczestnicz   :UKS  Pasja Sadlinki
                        MKS Sambor Tczew
                        UKS Nowa Karczma
                        MTS Kwidzyn
           
                                        WYNIKI   SPOTKA
 
1 UKS PASJA Sadlinki UKS Nowa Karczma 5 – 7 1 – 4
2 MTS Kwidzyn MKS SAMBOR Tczew 15 – 9 7 – 6
3 UKS Nowa Karczma MKS SAMBOR Tczew 13 – 14 6 – 5
4 UKS PASJA Sadlinki MTS Kwidzyn 4 – 13 1 – 6
5 MTS Kwidzyn UKS Nowa Karczma 9 – 9 2 – 5
6 MKS SAMBOR Tczew UKS PASJA Sadlinki 19 – 8 9 – 3
 
TABELA III  TURNIEJU
 
1. MTS Kwidzyn 3 37 – 22 5 – 1
2. MKS SAMBOR Tczew 3 42 – 36 4 – 2
3. UKS Nowa Karczma 3 29 – 28 3 – 3
4. UKS Pasja Sadlinki 3 17 – 39 0 – 6
 
 
TABELA po III  TURNIEJACH
 
1. MKS SAMBOR Tczew 9 111 – 70 15 – 3
2. MTS Kwidzyn 9 99 – 60 13 – 5
3. UKS Nowa Karczma 9 76 – 88 8 – 10
4. UKS Pasja Sadlinki 9 49 – 117 0 – 18
 
 
GRUPA   C 
                        
Organizator : UKS Si鏚emka Osowa Gda雟k
Termin         :11.12.2010 r. godz. 16.30
Miejsce         :Hala sportowa przy  ul. Wodnika 57, ZSO nr 2
Uczestnictwo :UKS Conrad Gda雟k
GUKS Bellator Ryjewo
UKS Si鏚emka Gda雟k
MUKS Jantar L瑿ork
                                                  
WYNIKI   SPOTKA
 
1 GUKS Bellator Ryjewo UKS Si鏚emka Gda雟k 19 – 9 10 – 5
2 MUKS Jantar L瑿ork GUKS Bellator Ryjewo 13 – 12 9 – 9
3 MUKS Jantar L瑿ork UKS Conrad Gda雟k 7 – 17 2 – 9
4 GUKS Bellator Ryjewo UKS Conrad Gda雟k 10 – 13 2 – 9
5 UKS Si鏚emka Gda雟k MUKS Jantar L瑿ork 10 – 23 5 – 14
6 UKS Conrad Gda雟k UKS Si鏚emka Gda雟k 19 – 2 13 – 1
 
TABELA III TURNIEJU
 
1. UKS CONRAD Gda雟k 3 49 – 19 6 – 0
2. MUKS JANTAR L瑿ork 3 43 – 39 4 – 2
3. GUKS BELLATOR Ryjewo 3 41 – 35 2 – 4
4. UKS SI笈EMKA Gda雟k 3 21 – 61 0 – 6
 
TABELA po III TURNIEJACH
 
1. UKS CONRAD Gda雟k 9 162 – 98 16 – 2
2. GUKS BELLATOR Ryjewo 9 127 – 108 11 – 7
3. UKS SI笈EMKA Gda雟k 9 101 – 164 5 – 13
4. MUKS JANTAR L瑿ork 9 127 – 147 4 – 14
 
 
TABELA NAJLEPSZYCH   STRZELC紟
 
  Imi i Nazwisko Zesp馧 Ilo嗆 rzuconych bramek
1 Pawe Rynk GUKS Bellator Ryjewo  58
2 Tomasz Cykman MUKS Jantar L瑿ork  57
3 Robert Wro雟ki MUKS Jantar L瑿ork  41
4 Sebastian Krzy瘸nowski UKS Conrad Gda雟k  39
5 Miko豉j Miszczak KS Sok馧 Ko軼ierzyna  32
6 Maciej Myszk UKS Si鏚emka Gda雟k  26
  Tymoteusz Zimmerman KS Sok馧 Ko軼ierzyna  26
7 Leszek Szkudlarek UKS Conrad Gda雟k  23
  Aleksander Kowalczyk UKS Si鏚emka Gda騅k  23
8 Pawe Wo幡iak MKS Sambor Tczew  22
  Przemys豉w Formela UKS Trops Kartuzy  22
9 Tomasz Paw這wski GUKS Bellator Ryjewo  20
10 Maciej 鑿ik UKS Conrad Gda雟k  19
  Micha Hinc MLKS Borowiak Czersk  19
  ㄆkasz Rudnicki MTS Kwidzyn  19
  Sebastian Kosznik MKS Sambor Tczew 19
 
 
Decyzje K G i D Pomorskiego WZPR w Gda雟ku z dnia 17.12.2010 r.

Sekretarz PWZPR w Gda雟ku
Anna Linde

    © Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl