Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Terminarz turnieju bara穎wego Dzieci – ch這pcy rocznik 1998-99

2011-04-06 14:31:36 - admin
 KOMUNIKAT   nr  18 / 2010-11
 
Komisji Gier i Dyscypliny Pomorskiego W Z P R w Gda雟ku z dnia 16.12.2010 r.
 
Komunikat   zawiera:
 
  1. Terminarz turnieju bara穎wego Dzieci – ch這pcy rocznik 1998-99
o awans do fina堯w wojew鏚zkich o miejsca 1- 4.
 
Uczestnicz:
 
A – II  MLKS   Borowiak  Czersk
B – II   MTS     Kwidzyn
C – II   GUKS  Bellator     Ryjewo
 
Organizator:  B – II    MTS  Kwidzyn
Termin:          8 lub 9 Stycze  2011 r.
Klucz gier:     2-3 , 1 – 2 , 3 – 1 . / Losowanie przed turniejem /.
 
             Awans do fina逝  wojew鏚zkiego   o miejsca 1 – 4  uzyska  zesp馧 kt鏎y,
             zdob璠zie najwi瘯sz ilo嗆 punkt闚.
 
              Czas gier  ustala si na:  2 x 15 min + 10 min przerwy.
            
              Obsad s璠ziowsk dokona K S P WZPR w Gda雟ku po otrzymaniu   
              zawiadomienia od organizatora turnieju na 10 dni przed zawodami.
             
              Organizatorzy dodatkowo poinformuj referenta obsad KS  PWZPR
              w Gda雟ku.
 
              W rozgrywkach obowi您uj :
 
  1. Statut ZPRP .
  2. Przepisy gry w pi趾 r璚zn .
  3. Regulamin szczebla centralnego .
  4. Regulamin szczebla wojew鏚zkiego.
  5. Wytyczne KRM ZPRP dotycz帷e za這瞠 do gry w poszczeg鏊nych kategoriach wiekowych.
  6. Interpretacja nieuj皻ych w regulaminie przepis闚 nale篡 do K G i D Pomorskiego
WZPR w Gda雟ku.
 
Komisja Gier i Dyscypliny Pomorskiego WZPR w Gda雟ku podaje terminy
fina堯w wojew鏚zkich o miejsca 1 -  4 .
 
I    turniej:          13.02.2011 r.    Organizator:I z bara篡
II  turniej:          26.03.2011 r.    Organizator:I z p馧fina逝  grupy      A
III turniej:          16.04.2011 r.    Organizator:I z p馧fina逝  grupy   B
IV turniej:          14.05.2011 r.    Organizator:I z p馧fina逝  grupy   C
                               
 NAJLEPSI  STRZELCY
 
  Imi i Nazwisko Zesp馧 Ilo嗆 rzuconych bramek
1. Pawe Rynk GUKS Bellator Ryjewo  37
  Tomasz Cykman MUKS Jantar L瑿ork  37
2. Miko豉j Miszczak KS Sok馧 Ko軼ierzyna  32
3. Maciej Myszk UKS Si鏚emka Gda雟k  26
  Tymoteusz Zimmerman KS Sok馧 Ko軼ierzyna  26
  Robert Wro雟ki MUKS Jantar L瑿ork  26
  Sebastian Krzy瘸nowski UKS Conrad Gda雟k  26
4. Leszek Szkudlarek UKS Conrad Gda雟k  23
  Aleksander Kowalczyk UKS Si鏚emka Gda騅k  23
5. Pawe Wo幡iak MKS Sambor Tczew  22
  Przemys豉w Formela UKS Trops Kartuzy  22
6. Tomasz Paw這wski GUKS Bellator Ryjewo  20
7. Maciej 鑿ik UKS Conrad Gda雟k  19
  Micha Hinc MLKS Borowiak Czersk  19
  ㄆkasz Rudnicki MTS Kwidzyn  19
8. Kacper Sadowski MKS Sambor Tczew  13
9. Sebastian Kosznik MKS Sambor Tczew  10
 
 
Decyzje K G i D Pomorskiego WZPR w Gda雟ku z dnia 16.12.2010 r.
 
    © Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl