Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Weryfikacja spotka fina這wych turnieju 10-12 i II turnieju 1-4,5-9 m這dzik闚 rocznik 1998-99

2011-04-13 12:13:21 - admin
 KOMUNIKAT   nr  34 / 2010-11
 
Komisji Gier i Dyscypliny Pomorskiego W Z P R w Gda雟ku z dnia 08.04.2011 r.
 
Komunikat   zawiera :
 
  • Zarz康zenia i informacje,
  • Weryfikacj spotka fina這wych wojew鏚zkiej ligi m這dzik闚 rocznik 1998-99,  
  • Tabele po II turniejach 1- 4 , 5 – 9 ,  turnieju 10 – 12 .
  • Tabela najlepszych strzelc闚.
 
Ad. I .  Zarz康zenia i informacje :
 
Komisja Gier i Dyscypliny Pomorskiego WZPR w Gda雟ku uprzejmie informuje,
瞠 min掖  termin wp豉ty sk豉dki cz這nkowskiej rocznej za 2011 r.
 
Ad. II .  Weryfikacja spotka fina這wych  turnieju o miejsce 10-12 i II turnieju o miejsca 1-4,5-9  w  ramach  wojew鏚zkiej ligi m這dzik闚 rocznik 1998-99:
 
O MIEJSCA : 1 – 4              
 
Organizator:  ZSP 1 SOK茛 Ko軼ierzyna
Termin:          02.04.2011 r.
Miejsce:         Hala sportowa  ul. MC Sk這dowskiej 19
Uczestnicz:   ZSP 1 SOK茛 Ko軼ierzyna
                        MKS SAMBOR Tczew
                        UKS CONRAD Gda雟k
                        MTS Kwidzyn
 
WYNIKI   SPOTKA
 
1 SOK茛 Ko軼ierzyna MKS SAMBOR Tczew 11 – 10 10 – 7
2 UKS CONRAD Gda雟k MTS Kwidzyn 5 – 9 4 – 5
3 MKS SAMBOR Tczew UKS CONRAD Gda雟k 6 – 13 3 – 10
4 SOK茛 Ko軼ierzyna MTS Kwidzyn 6 – 9 4 – 7
5 MTS Kwidzyn MKS SAMBOR Tczew 14 – 8 8 – 7
6 UKS CONRAD Gda雟k SOK茛 Ko軼ierzyna 6 – 12 4 – 8
 
 
 
 
TABELA II  TURNIEJU
 
1. MTS Kwidzyn 3 32 – 19 6 – 0
2. SOK茛 Ko軼ierzyna 3 29 – 25 4 – 2
3. UKS CONRAD Gda雟k 3 24 – 27 2 – 4
4. MKS SAMBOR Tczew 3 24 – 38 0 – 6
 
TABELA po II  TURNIEJACH
 
1. MTS Kwidzyn 6 75 – 61 9 – 3
2. UKS CONRAD Gda雟k 6 67 – 62 7 – 5
3. SOK茛 Ko軼ierzyna 6 68 – 72 6 – 6
4. MKS SAMBOR Tczew 6 69 – 84 2 – 10
 
III       Turniej: Dnia 16.04.2011 r.Organizator: MKS SAMBOR Tczew
IV        Turniej: Dnia 14.05.2011 r.              Organizator: UKS CONRAD Gda雟k   
 
O MIEJSCA : 5 – 9              
 
Organizator:  GUKS BELLATOR Ryjewo
Termin:          26.03.2011 r.
Miejsce:         Hala sportowa ZS ul. Grunwaldzka 63 Ryjewo
Uczestnicz: UKS SI笈EMKA Osowa
                        UKS Nowa Karczma
                        GUKS BELLATOR Ryjewo
                        UKS TROPS Kartuzy
                        MLKS BOROWIAK Czersk
                       
WYNIKI   SPOTKA
 
1 Bellator Ryjewo Si鏚emka Gda雟k 18 – 11 8 – 7
2 Borowiak Czersk UKS Nowa Karczma 3 – 21 2 – 10
3 Trops Kartuzy Si鏚emka Gda雟k 17 – 17 11 – 8
4 Bellator Ryjewo Borowiak Czersk 14 – 11 5 – 6
5 Trops Kartuzy UKS Nowa Karczma 15 – 18 9 – 9
6 Si鏚emka Gda雟k Borowiak Czersk 14 – 9 6 – 5
7 Bellator Ryjewo UKS Nowa Karczma 10 – 12 6 – 7
8 Trops Kartuzy Borowiak Czersk 21 – 10    11 – 7
9 UKS Nowa Karczma Si鏚emka Gda雟k 10 – 12 3 – 3
1 Trops Kartuzy Bellator Ryjewo 17 – 19 9 – 9
 
TABELA II  TURNIEJU
 
1. UKS Nowa Karczma 4 61 – 40 6 – 2
2. GUKS Bellator Ryjewo 4 61 – 51 6 – 2
3. UKS Si鏚emka Osowa Gda雟k 4 54 – 54 5 – 3
4. UKS Trops Kartuzy 4 70 – 64 3 – 5
5. MLKS Borowiak Czersk 4 33 – 70 0 – 8
 
TABELA po II  TURNIEJACH
 
1. UKS Nowa Karczma 8 109 – 83 11 – 5
2. GUKS Bellator Ryjewo 8 107 – 88 11 – 5
3. UKS Si鏚emka Osowa Gda雟k 8 106 – 108 11 – 5
4. UKS Trops Kartuzy 8 120 – 114 6 – 10
5. MLKS Borowiak Czersk 8 66 – 115 1 – 15
 
 
O MIEJSCA  : 10 -12
 
Organizator: MUKS  JANTAR   
Termin:          26.03.2011 r.
Miejsce:         Hala sportowa SP nr 8 L瑿ork
Uczestnicz:  GKS   狹KOWO
                        UKS   PASJA         Sadlinki
                        MUKS JANTAR    L瑿ork
 
           
WYNIKI   SPOTKA
 
1 JANTAR L瑿ork GKS 真kowo 11 – 16 6 – 10
2 PASJA Sadlinki GKS 真kowo 10 – 11 5 – 5
3 PASJA Sadlinki JANTAR L瑿ork 11 – 11 8 – 7
 
TABELA I  TURNIEJU
 
1. GKS 真kowo 3 27 – 21 4 – 0
2. UKS PASJA Sadlinki 3 21 – 22 1 – 3
3. MUKS JANTAR L瑿ork 3 22 – 27 1 – 3
 
 
TABELA NAJLEPSZYCH   STRZELC紟
 
  Imi i Nazwisko Zesp馧 Ilo嗆 rzuconych bramek
1 Formela Przemys豉w UKS Trops Kartuzy  58
2 Guze Mi這sz UKS Nowa Karczma  36
3 Miszczak Miko豉j KS Sok馧 Ko軼ierzyna  35
4 Myszk Maciej UKS Si鏚emka Gda雟k  34
5 Rynk Pawe GUKS Bellator Ryjewo  32
6 Labuda Karol UKS Trops Kartuzy  31
7 M璚zykowski Oskar UKS Nowa Karczma  27
8 Lewandowski Tomasz UKS Si鏚emka Gda騅k  24
8 Jaworski Karol MTS Kwidzyn  24
9 Aleksander Kowalczyk UKS Si鏚emka Gda騅k  22
9 Podg鏎ski Damian GUKS Bellator Ryjewo  22
10 Konwalski Oskar MLKS Borowiak Czersk  21
11 Wo幡iak Pawe MKS Sambor Tczew  15
12 Cykman Tomasz MUKS Jantar L瑿ork 11
13 Stromecki B豉瞠j UKS Pasja Sadlinki 8
13 Pohnke Konrad GKS 真kowo 8
 
Decyzje K G i D Pomorskiego WZPR w Gda雟ku z dnia 08.04.2011 r.
 
Sekretarz PWZPR w Gda雟ku
Anna Linde
 
    © Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl