Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Weryfikacja IV turnieju fina這wego m這dziczek 1998 i m o miejsce 1-4, I turnieju o miejsce 5-9

2011-05-20 14:36:18 - admin
 KOMUNIKAT   nr  45 / 2010-11
 
Komisji Gier i Dyscypliny Pomorskiego W Z P R w Gda雟ku z dnia 20.05.2011 r.
 
Komunikat   zawiera:
 
  • Zarz康zenia i informacje,
  • Weryfikacj spotka fina這wych w ramach wojew鏚zkiej ligi m這dziczek rocznik 1998-99,  o miejsce 1- 4,5-9.
  • Tabela najlepszych strzelc闚.
 
Ad. I .  Zarz康zenia i informacje:
 
Z uwagi na kr鏒ki termin rozegrania turniej闚 fina這wych o miejsce 5-9 i 10-13,
Komisja Gier i Dyscypliny PWZPR w Gda雟ku postanawia, 瞠 zostan rozegrane:
jeden fina這wy turniej o miejsce 5-9        Organizator: GUKS Bellator Ryjewo, -15.05.11 r.
jeden fina這wy turniej o miejsce 10-13Organizator: UKS Conrad Gda雟k.-24.05.11 r. godz.11.00
 
Komisja Gier i Dyscypliny Pomorskiego WZPR w Gda雟ku uprzejmie informuje,
瞠 min掖  termin wp豉ty sk豉dki rocznej za 2011 r.
 
Ad. II .  Weryfikacja IV turnieju fina這wego w ramach  ligi wojew鏚zkiej m這dziczek rocznik 1998-99 o miejsce 1-4:
              
O MIEJSCA : 1 – 4              
 
Organizator:     UKS PTF Gda雟k
Termin:16.05.2011 r. godz. 12.00
Miejsce:           Hala sportowa ZKPiG nr 17 w Gda雟ku
Uczestnicz:   UKS Pasja Sadlinki
 MKS Sambor Tczew
 UKS PTF Gda雟k
  MTS I Kwidzyn          
 
 WYNIKI  SPOTKA
 
1 MTS I Kwidzyn UKS PTF Gda雟k 18 – 8 9 – 4
2 MKS SAMBOR Tczew UKS PASJA Sadlinki 12 – 11 8 – 8
3 UKS PTF Gda雟k UKS PASJA Sadlinki 11 – 14 6 – 7
4 MTS I Kwidzyn MKS SAMBOR Tczew 12 – 13 8 – 8
5 MKS SAMBOR Tczew UKS PTF Gda雟k 15 – 11 9 – 6
6 UKS PASJA Sadlinki MTS I Kwidzyn 10 – 10 7 – 6
 
TABELA IV  TURNIEJU
 
1. MKS SAMBOR Tczew 3  40 – 34 6 – 0
2. MTS I Kwidzyn 3 40 – 31 3 – 3
3. UKS PASJA Sadlinki 3 35 – 33 3 – 3
4. UKS PTF Gda雟k 3 30 – 47 0 – 6
 
TABELA po IV  TURNIEJACH
 
1. MKS SAMBOR Tczew 12 207 – 122 24 – 0
2. MTS I Kwidzyn 12 166 – 149 14 – 10
3. UKS PASJA Sadlinki 12 151 – 168 10 – 14
4. UKS PTF Gda雟k 12 115 – 200 0 – 24
 
O MIEJSCA : 5 – 9
 
Organizator: GUKS BELLATOR Ryjewo 
Termin:15.05.2011 r. godz. 11.30
Uczestnicz:     UKS Cisowa  Gdynia
GUKS Bellator            Ryjewo
UKS  West                 Gardeja
UKS I             Nowa Karczma
MKS Vistal ㄠczpol    Gdynia
 
WYNIKI  SPOTKA
  
1 UKS  NOWA KARCZMA UKS CISOWA Gdynia   6 - 6 3 - 3
2 MKS VISTAL ㄐCZPOL Gdynia GUKS BELLATOR  Ryjewo   6 - 7 0 - 3
3 UKS  WEST Gardeja UKS  CISOWA  Gdynia 17 - 6 8 - 2
4 UKS Nowa  Karczma MKS VISTAL ㄐCZPOL Gdynia  9 - 5 4 - 4
5 UKS  WEST  Gardeja GUKS  BELLATOR  Ryjewo  9 - 11 5 - 5
6 UKS  CISOWA  Gdynia MKS VISTAL ㄐCZPOL  Gdynia 15 - 5 8 - 2
7 GUKS  BELLATOR  Ryjewo UKS  Nowa  Karczma   5 - 7 2 - 4
8 UKS  WEST  Gardeja MKS  VISTAL  ㄐCZPOL  Gdynia 16 - 4 10-3
9 GUKS  BELLATOR  Ryjewo UKS  CISOWA  Gdynia   9 - 9 4 - 6
10 UKS  WEST  Gardeja UKS   Nowa   Karczma  7 - 11 3 - 7
 
  
TABELA  TURNIEJU
 
1. UKS Nowa Karczma 4 33 – 23 7 – 1
2. GUKS Bellator Ryjewo 4 32 – 31 5 – 3
3. UKS West Gardeja 4 49 – 32 4 – 4
4. UKS Cisowa Gdynia 4 36 – 37 4 – 4
5. MKS Vistal ㄠczpol Gdynia 4 20 – 47 0 – 8
 
 
O MIEJSCA  : 10 -13
 
I Turniej : Dnia 24.05.2011 r.  Organizator :  UKS  CONRAD Gda雟k godz. 11.00
 
Organizator:  UKS   CONRAD Gda雟k
Termin:  24.05.2011 r. godz 11.00.
Miejsce:Sala sportowa ul. Startowa Gda雟k
Uczestnicz:         MTS  II  Kwidzyn
LUKS POL            Czersk
UKS Conrad         Gda雟k
UKS II    Nowa Karczma
 
TABELA NAJLEPSZYCH   STRZELCZYpo IV turnieju o miejsce 1-4, I turnieju o miejsce 5-9
 
  Imi i Nazwisko Zesp馧 Ilo嗆 rzuconych bramek
1. Krykowska Dominika MKS Sambor Tczew 74
2. Osasiuk Oliwia UKS PTF Gda雟k 72
3. P瘯ala Alicja MTS I Kwidzyn 71
3. Ged貫k Joanna UKS West Gardeja 71
4. Kozian Wiktoria MKS Sambor Tczew 64
5. Lubi雟ka Nikola MKS Sambor Tczew 56
6. Kowalska Sylwia UKS West Gardeja 55
7. Szewczyk Dorota GUKS Bellator Ryjewo 51
8. Marsza貫k Justyna UKS Cisowa Gdynia 49
8. 安ierczek Justyna UKS Pasja Sadlinki 49
9. Rajczyk Natalia UKS PTF Gda雟k 48
10. Szyca Paulina MTS I Kwidzyn 43
11. Pinkowska Agnieszka GUKS Bellator Ryjewo 39
12. Brzezi雟ka Karolina UKS Cisowa Gdynia 38
13. Winiarska Patrycja UKS Pasja Sadlinki 37
14. Pawlaczyk Agata UKS Cisowa Gdynia 33
15. Mering Natalia UKS Nowa Karczma 32
16. B豉szkowska Jagoda MKS Sambor Tczew 30
16. Borzyszkowska Justyna LUKS Pol Czersk 30
17. Bie鎥owska Patrycja MKS Vistal ㄠczpol Gdynia 27
18. Smuczy雟ka Marieta UKS Nowa Karczma 23
19. Czapiewska Adriana LUKS Pol Czersk 18
20. Szotkowska Justyna UKS Cisowa Gdynia 17
20. Przekopowicz Paulina GUKS Bellator Ryjewo 17
22. Stefa雟ka Natalia UKS Conrad Gda雟k 12
 
Decyzje K G i D Pomorskiego WZPR w Gda雟ku z dnia 20.05.2011 r.
 
Sekretarz PWZPR w Gda雟ku
Anna Linde
 
    © Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl