Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Weryfikacja turniej闚 fina這wych ligi wojew鏚zkiej m這dziczek rocznik 1998 i m

2011-06-03 12:46:34 - admin
 KOMUNIKAT   nr  47 / 2010-11
 
Komisji Gier i Dyscypliny Pomorskiego W Z P R w Gda雟ku z dnia 25.05.2011 r.
 
Komunikat zawiera:
 
  • Zarz康zenia i informacje,
  • Weryfikacj spotka fina這wych w ramach wojew鏚zkiej ligi m這dziczek rocznik 1998-99,  o miejsce 1- 4,
  • 5-9,10-13.
  • Tabela najlepszych strzelc闚.
 
Ad. I.  Zarz康zenia i informacje:
KGiD Pomorskiego WZPR w Gda雟ku uprzejmie informuje, 瞠 przyjmuje zg這szenia
zespo堯w do rozgrywek w sezonie 2011-12:
                      M這dziczki – rocznik 1997-98
                      M這dziczki – dzieci rocznik 1999, 2000 i 2001
                      
Ostateczny termin zg這sze up造wa z dniem 10.06.2011 r.
Decyduje data stempla pocztowego.
 
Komisja Gier i Dyscypliny Pomorskiego WZPR w Gda雟ku uprzejmie informuje,
瞠 min掖 termin wp豉ty sk豉dki rocznej za 2011 r.
 
Ad. II.  Weryfikacja IV turnieju fina這wego w ramach ligi wojew鏚zkiej m這dziczek rocznik 1998-99 o miejsce 1-4:
              
O MIEJSCA: 1 – 4              
 
Organizator:     UKS PTF Gda雟k
Termin:16.05.2011 r. godz. 12.00
Miejsce:           Hala sportowa ZKPiG nr 17 w Gda雟ku
Uczestnicz:     UKS Pasja Sadlinki
                        MKS Sambor Tczew
                        UKS PTF Gda雟k
                        MTS I Kwidzyn          
 
WYNIKI SPOTKA
 
1 MTS I Kwidzyn UKS PTF Gda雟k 18 – 8 9 – 4
2 MKS SAMBOR Tczew UKS PASJA Sadlinki 12 – 11 8 – 8
3 UKS PTF Gda雟k UKS PASJA Sadlinki 11 – 14 6 – 7
4 MTS I Kwidzyn MKS SAMBOR Tczew 12 – 13 8 – 8
5 MKS SAMBOR Tczew UKS PTF Gda雟k 15 – 11 9 – 6
6 UKS PASJA Sadlinki MTS I Kwidzyn 10 – 10 7 – 6
 
TABELA IV TURNIEJU
 
1. MKS SAMBOR Tczew 3  40 – 34 6 – 0
2. MTS I Kwidzyn 3 40 – 31 3 – 3
3. UKS PASJA Sadlinki 3 35 – 33 3 – 3
4. UKS PTF Gda雟k 3 30 – 47 0 – 6
 
TABELA po IV TURNIEJACH
 
1. MKS SAMBOR Tczew 12 207 – 122 24 – 0
2. MTS I Kwidzyn 12 166 – 149 14 – 10
3. UKS PASJA Sadlinki 12 151 – 168 10 – 14
4. UKS PTF Gda雟k 12 115 – 200 0 – 24
 
O MIEJSCA: 5 – 9
 
Organizator: GUKS BELLATOR Ryjewo 
Termin:15.05.2011 r. godz. 11.30
Miejsce:           Sala sportowa ul. Grunwaldzka 63 w Ryjewie
Uczestnicz:     UKS Cisowa               Gdynia
GUKS Bellator            Ryjewo
UKS  West                 Gardeja
UKS I             Nowa Karczma
MKS Vistal ㄠczpol    Gdynia
 
WYNIKI SPOTKA
 
 
1 UKS  NOWA KARCZMA UKS CISOWA Gdynia   6 - 6 3 - 3
2 MKS VISTAL ㄐCZPOL Gdynia GUKS BELLATOR  Ryjewo   6 - 7 0 - 3
3 UKS  WEST Gardeja UKS  CISOWA  Gdynia 17 - 6 8 - 2
4 UKS Nowa  Karczma MKS VISTAL ㄐCZPOL Gdynia  9 - 5 4 - 4
5 UKS  WEST  Gardeja GUKS  BELLATOR  Ryjewo  9 - 11 5 - 5
6 UKS  CISOWA  Gdynia MKS VISTAL ㄐCZPOL  Gdynia 15 - 5 8 - 2
7 GUKS  BELLATOR  Ryjewo UKS  Nowa  Karczma   5 - 7 2 - 4
8 UKS  WEST  Gardeja MKS  VISTAL  ㄐCZPOL  Gdynia 16 - 4 10-3
9 GUKS  BELLATOR  Ryjewo UKS  CISOWA  Gdynia   9 - 9 4 - 6
10 UKS  WEST  Gardeja UKS   Nowa   Karczma  7 - 11 3 - 7
 
TABELA I TURNIEJU
 
1. UKS Nowa Karczma 4 33 – 23 7 – 1
2. GUKS Bellator Ryjewo 4 32 – 31 5 – 3
3. UKS West Gardeja 4 49 – 32 4 – 4
4. UKS Cisowa Gdynia 4 36 – 37 4 – 4
5. MKS Vistal ㄠczpol Gdynia 4 20 – 47 0 – 8
 
 
 
O MIEJSCA: 10 -13
 
Organizator:  UKS   CONRAD Gda雟k
Termin:24.05.2011 r. godz 11.00.
Miejsce:           Sala sportowa ul. Startowa Gda雟k
Uczestnicz:     MTS  II           Kwidzyn
LUKS POL     Czersk
UKS Conrad   Gda雟k
UKS II            Nowa Karczma
 
WYNIKI SPOTKA
 
1. UKS II Nowa Karczma LUKS POL Czersk    0 - 0 V – 0
1 MTS II Kwidzyn UKS Conrad Gda雟k  13 - 27 9 - 12
2 LUKS POL Czersk UKS Conrad Gda雟k    0 - 10 V – 0
3 UKS II Nowa Karczma MTS II Kwidzyn    0 - 10 V – 0
4 MTS II Kwidzyn LUKS POL Czersk   10 - 0 V - 0
5 UKS  Conrad  Gda雟k UKS II Nowa Karczma   10 - 0 V - 0
 
TABELA I TURNIEJU
 
1. UKS  Conrad  Gda雟k 3 47 – 13 6 – 0
2. MTS II Kwidzyn 3 33 – 27 4 – 2
3. LUKS POL Czersk 2 0 – 0 0 – 4
4. UKS II Nowa Karczma 2 0 – 0 0 – 4
 
Zespo造 LUKS POL Czersk, UKS II Nowa Karczmanie nie stawi造 si na turnieju.
Kara regulaminowa dla zespo逝 LUKS POL Czersk 200,00 z
Kara regulaminowa dla zespo逝 UKS II Nowa karczma 200,00 z
 
 
OSTATECZNA KOLEJNO汎 SEZONU 2010 – 11
 
LP KLUB   TRENER
1. MKS SAMBOR Tczew Ewa Freza
2. MTS I Kwidzyn Mariusz Balawejder
3. UKS PASJA Sadlinki Mariusz Budy
4. UKS PTF Gda雟k Gra篡na Szudzi雟ka
5. UKS Nowa Karczma Bart這miej Kowalewski
6. GUKS Bellator Ryjewo Bo瞠na Biernat
7. UKS West Gardeja Jaros豉w Dubas
8. UKS Cisowa Gdynia Pawe Pa寮ziocha
9. MKS Vistal ㄠczpol Gdynia Monika Midura
10. UKS  CONRAD Gda雟k Krzysztof G鏎ski
11. MTS II Kwidzyn Karolina Guziewicz
12. LUKS POL Czersk Artur Jaster
13. UKS II Nowa Karczma Stanis豉w Freda
 
 
TABELA NAJLEPSZYCH   STRZELCZY
 
  Imi i Nazwisko Zesp馧 Ilo嗆 rzuconych bramek
1. Krykowska Dominika MKS Sambor Tczew 74
2. Osasiuk Oliwia UKS PTF Gda雟k 72
3. P瘯ala Alicja MTS I Kwidzyn 71
3. Ged貫k Joanna UKS West Gardeja 71
4. Kozian Wiktoria MKS Sambor Tczew 64
5. Lubi雟ka Nikola MKS Sambor Tczew 56
6. Kowalska Sylwia UKS West Gardeja 55
7. Szewczyk Dorota GUKS Bellator Ryjewo 51
8. Marsza貫k Justyna UKS Cisowa Gdynia 49
8. 安ierczek Justyna UKS Pasja Sadlinki 49
9. Rajczyk Natalia UKS PTF Gda雟k 48
10. Szyca Paulina MTS I Kwidzyn 43
11. Pinkowska Agnieszka GUKS Bellator Ryjewo 39
12. Brzezi雟ka Karolina UKS Cisowa Gdynia 38
13. Winiarska Patrycja UKS Pasja Sadlinki 37
14. Pawlaczyk Agata UKS Cisowa Gdynia 33
15. Mering Natalia UKS Nowa Karczma 32
16. B豉szkowska Jagoda MKS Sambor Tczew 30
16. Borzyszkowska Justyna LUKS Pol Czersk 30
17. Bie鎥owska Patrycja MKS Vistal ㄠczpol Gdynia 27
18. Smuczy雟ka Marieta UKS Nowa Karczma 23
18. Stefa雟ka Natalia UKS Conrad Gda雟k 23
19. Czapiewska Adriana LUKS Pol Czersk 18
20. Szotkowska Justyna UKS Cisowa Gdynia 17
20. Przekopowicz Paulina GUKS Bellator Ryjewo 17
 
W wyniku zako鎍zenia rozgrywek sezonu 2010-11 Komisja Gier  i  Dyscypliny Pomorskiego
W Z P R  w  Gda雟ku  sk豉da  serdeczne  podzi瘯owania  za  wsp馧prac  podczas  rozgrywek
Kierownictwu Klub闚 Sportowych  uczestnicz帷ych w rozgrywkach, zawodniczkom, trenerom,  mediom, sponsorom, rodzicom zawodniczek i opiece medycznej.

 
Komisja Gier  i  Dyscypliny Pomorskiego W Z P R  w  Gda雟ku  sk豉da szczeg鏊ne podzi瘯owania p. Andrzejowi ZWOLAKOWI  Dyrektorowi Zespo逝 Szk馧 w Ryjewie za zorganizowanie turnieju fina這wego o miejsce 5-9 oraz
p. Krzysztofowi G紑SKIEMU Trenerowi UKS Conrad Gda雟k za zorganizowanie turnieju fina這wego o miejsce 10-13. O
ba turnieje wg terminarza rozgrywek powinny zorganizowa inne Kluby.
 
Do zobaczenia w sezonie 2011-12.
 
Decyzje K G i D Pomorskiego WZPR w Gda雟ku z dnia 25.05.2011 r.
 
V-ce Prezes Pomorskiego WZPR w Gda雟ku    Sekretarz PWZPR w Gda雟ku
Mieczys豉w Grzybowski                                           Anna Linde
    © Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl