Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 1 382 320

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Kobiet 2021/2022 / KS Iskra przy AMW Gdynia
« powrót
ROZEGRANE MECZE
sobota, 30 kwietnia 2022 r.
17:00 KS Iskra przy AMW Gdynia - UKS Morski Sianów 0:10v : o
sobota, 23 kwietnia 2022 r.
17:00 KS Iskra przy AMW Gdynia - MSPR Junak Włocławek 46:15/ 20- 5/
sobota, 02 kwietnia 2022 r.
17:00 MKS Matbet Słupia Słupsk - KS Iskra przy AMW Gdynia 29:22/ 14 - 8 /
sobota, 19 marca 2022 r.
17:00 SPR GKS Żukowo - KS Iskra przy AMW Gdynia 29:20/ 8-7 /
niedziela, 06 marca 2022 r.
16:00 MKS Brodnica - KS Iskra przy AMW Gdynia 34:21/ 17-10 /
niedziela, 27 lutego 2022 r.
13:30 MKS Kusy Szczecin - KS Iskra przy AMW Gdynia 40:24/ 16-10 /
niedziela, 20 lutego 2022 r.
12:00 KS Iskra przy AMW Gdynia - AZS POL Koszalińska Koszalin 18:31/ 7-14 /
sobota, 20 listopada 2021 r.
15:30 UKS Morski Sianów - KS Iskra przy AMW Gdynia 0:10 v : o
sobota, 06 listopada 2021 r.
17:00 KS Iskra przy AMW Gdynia - MKS Matbet Słupia Słupsk 27:28/ 11-15 /
sobota, 23 października 2021 r.
13:30 MSPR Junak Włocławek - KS Iskra przy AMW Gdynia 21:33/ 14-16 /
sobota, 16 października 2021 r.
17:00 KS Iskra przy AMW Gdynia - SPR GKS Żukowo 22:28/ 11-14 /
sobota, 09 października 2021 r.
15:00 KS Iskra przy AMW Gdynia - MKS Kusy Szczecin 30:33/ 19-19 /
sobota, 02 października 2021 r.
12:00 AZS POL Koszalińska Koszalin - KS Iskra przy AMW Gdynia 20:24/ 14-13 /
sobota, 25 września 2021 r.
19:00 KS Iskra przy AMW Gdynia - MKS Brodnica 23:27/ 11-16 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Matyka Loredana11811
Zagrodzka Justyna359
Jankowska Patrycja3310
Gzik-Marcińska Klaudia137
Gerlach - Hejna Iwona1811
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Bystram AndrzejTRENER
Ciemnoczołowska Agata b.d. b.d. 14 10 1.4
Flis Elżbieta b.d. b.d. 13 9 1.4
Gaura Wiktoria b.d. b.d. 8 2 4
Gerlach - Hejna Iwona b.d. b.d. 18 11 1.6
Gosławska Nina b.d. b.d. - 10 0
Gzik-Marcińska Klaudia b.d. b.d. 13 7 1.9
Jankowska Patrycja b.d. b.d. 33 10 3.3
Koska Joanna b.d. b.d. - 6 0
Kurkowska Aleksandra b.d. b.d. - 10 0
Matyka Loredana b.d. b.d. 118 11 10.7
Puzdrowska Monika b.d. b.d. 7 12 0.6
Rintz Anna b.d. b.d. 5 5 1
Siwicka Marta b.d. b.d. 5 3 1.7
Sulima-Pliszka Magdalena b.d. b.d. 4 4 1
Szczęsna Magdalena b.d. b.d. 10 11 0.9
Słowikowska Klaudia b.d. b.d. 5 2 2.5
Tadajewska Honorata b.d. b.d. 16 6 2.7
Zagrodzka Justyna b.d. b.d. 35 9 3.9
Zagrodzka Justyna b.d. b.d. 6 2 3
Świniarska Sonia b.d. b.d. - 4 0
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl