Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 1 382 321

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior 2021/2021 / Port Service Wybrzeże II Gdańsk
« powrót
ROZEGRANE MECZE
wtorek, 14 grudnia 2021 r.
16:00 Port Service Wybrzeże III Gdańsk - Port Service Wybrzeże II Gdańsk 22:33/ 8-16 /
środa, 08 grudnia 2021 r.
15:30 Port Service Wybrzeże II Gdańsk - MTS I Kwidzyn 29:30/ 14-12 /
niedziela, 28 listopada 2021 r.
09:00 SMS ZPRP Kwidzyn - Port Service Wybrzeże II Gdańsk 19:19/ 10-10 /
środa, 24 listopada 2021 r.
15:30 Port Service Wybrzeże II Gdańsk - MTS II Kwidzyn 42:17/ 26-9 /
czwartek, 04 listopada 2021 r.
16:00 Port Service Wybrzeże II Gdańsk - Port Service Wybrzeże I Gdańsk 30:22/ 12-13 /
środa, 27 października 2021 r.
17:15 Port Service Wybrzeże II Gdańsk - Port Service Wybrzeże III Gdańsk 22:35/9-19 /
środa, 06 października 2021 r.
15:30 MTS I Kwidzyn - Port Service Wybrzeże II Gdańsk 34:31/ 13-15 /
niedziela, 03 października 2021 r.
11:00 Port Service Wybrzeże II Gdańsk - SMS ZPRP Kwidzyn 48:23/ 20-12 /
sobota, 25 września 2021 r.
14:00 MTS II Kwidzyn - Port Service Wybrzeże II Gdańsk 25:36/ 8-18 /
wtorek, 21 września 2021 r.
17:30 Port Service Wybrzeże I Gdańsk - Port Service Wybrzeże II Gdańsk 31:31/ 16 - 8 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Jagielski Krzysztof367
Łapucha Michał5010
Brzozowiec Wiktor205
Bury Tomasz328
Gajdziński Szymon175
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Biernacki SzymonTRENER
Malczewski JakubTRENER
Bednarski Błażej b.d. b.d. 3 1 3
Benkowski Igor b.d. b.d. 27 9 3
Brzozowiec Wiktor b.d. b.d. 20 5 4
Bury Tomasz b.d. b.d. 32 8 4
Deik Jakub b.d. b.d. 4 4 1
Dobrakowski Jakub b.d. b.d. 12 7 1.7
Duchnik Hubert b.d. b.d. 6 2 3
Gajdziński Szymon b.d. b.d. 17 5 3.4
Gołda Filip b.d. b.d. 4 1 4
Gruchała Aleksander b.d. b.d. 2 1 2
Jabłoński Sebastian b.d. b.d. 3 5 0.6
Jagielski Krzysztof b.d. b.d. 36 7 5.1
Kacperski Szymon b.d. b.d. 13 8 1.6
Karsznia Igor b.d. b.d. 10 6 1.7
Kasprowicz Dominik b.d. b.d. - 1 0
Kiejdo Tomasz b.d. b.d. 5 2 2.5
Lorbiecki Kacper b.d. b.d. 1 1 1
Maćkowiak Maciej b.d. b.d. 18 8 2.3
Miklikowski Paweł b.d. b.d. 4 5 0.8
Murawski Oliwier b.d. b.d. 3 2 1.5
Olik Bartosz b.d. b.d. 18 9 2
Pawlak Ernest b.d. b.d. - 7 0
Rząca Tomasz b.d. b.d. - 3 0
Skrzek Kacper b.d. b.d. 4 3 1.3
Stasiuk Oliwier b.d. b.d. - 5 0
Stąpor Szymon b.d. b.d. - 1 0
Witkowski Adam b.d. b.d. - 6 0
Wróbel Rafał b.d. b.d. 8 3 2.7
Wysokiński Gracjan b.d. b.d. 2 1 2
Zakrzewski Adam b.d. b.d. - 2 0
Łapucha Michał b.d. b.d. 50 10 5
Ściesiński Michał b.d. b.d. 13 8 1.6
Światłowski Marcel b.d. b.d. 6 3 2
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl