KOLEJKA 10 | sobota, 27 kwietnia 2024 r. |
18:00 |
|
MKS Vambresia W±brze¼no |
- |
AZS Fahrenheit Gdañsk |
29:31 | / 15 - 14 / |
13:00 |
|
MKS Brodnica |
- |
AIR-TRANSFER.PL Koszalin |
26:27 | / 14 - 16 / |
| czwartek, 25 kwietnia 2024 r. |
19:30 |
|
SPR AMW Gdynia |
- |
Energa MKS Truso Elbl±g |
35:26 | / 17 - 13 / |
KOLEJKA 9 | sobota, 13 kwietnia 2024 r. |
16:00 |
|
AIR-TRANSFER.PL Koszalin |
- |
SPR AMW Gdynia |
35:34 | / 16 - 15 / |
| sobota, 06 kwietnia 2024 r. |
16:00 |
|
Energa MKS Truso Elbl±g |
- |
MKS Vambresia W±brze¼no |
30:31 | / 15 - 17 / |
| sobota, 20 stycznia 2024 r. |
14:00 |
|
AZS Fahrenheit Gdañsk |
- |
MKS Brodnica |
26:27 | / 10 - 16 / |
KOLEJKA 8 | sobota, 16 marca 2024 r. |
18:00 |
|
SPR AMW Gdynia |
- |
MKS Vambresia W±brze¼no |
27:16 | / 16 - 11 / |
16:00 |
|
AIR-TRANSFER.PL Koszalin |
- |
AZS Fahrenheit Gdañsk |
27:22 | / 13 - 13 / |
| niedziela, 11 lutego 2024 r. |
16:00 |
|
MKS Brodnica |
- |
Energa MKS Truso Elbl±g |
36:23 | / 17 - 12 / |
KOLEJKA 7 | poniedzia³ek, 11 marca 2024 r. |
19:00 |
|
AZS Fahrenheit Gdañsk |
- |
SPR AMW Gdynia |
16:22 | / 9 - 10 / |
| sobota, 09 marca 2024 r. |
13:00 |
|
Energa MKS Truso Elbl±g |
- |
AIR-TRANSFER.PL Koszalin |
26:27 | / 13 - 14 / |
| niedziela, 04 lutego 2024 r. |
15:00 |
|
MKS Brodnica |
- |
MKS Vambresia W±brze¼no |
22:24 | / 15 - 10 / |
KOLEJKA 6 | niedziela, 25 lutego 2024 r. |
15:00 |
|
AIR-TRANSFER.PL Koszalin |
- |
MKS Vambresia W±brze¼no |
23:20 | / 9 - 11 / |
| sobota, 24 lutego 2024 r. |
13:30 |
|
AZS Fahrenheit Gdañsk |
- |
Energa MKS Truso Elbl±g |
37:32 | / 19 - 17 / |
13:30 |
|
SPR AMW Gdynia |
- |
MKS Brodnica |
29:28 | / 15 - 14 / |
KOLEJKA 5 | sobota, 16 grudnia 2023 r. |
16:00 |
|
AIR-TRANSFER.PL Koszalin |
- |
MKS Brodnica |
16:22 | / 10 - 11 / |
15:00 |
|
AZS Fahrenheit Gdañsk |
- |
MKS Vambresia W±brze¼no |
28:16 | / 13 - 9 / |
| wtorek, 05 grudnia 2023 r. |
18:30 |
|
Energa MKS Truso Elbl±g |
- |
SPR AMW Gdynia |
27:36 | / 13 - 17 / |
KOLEJKA 4 | niedziela, 10 grudnia 2023 r. |
12:30 |
|
MKS Brodnica |
- |
AZS Fahrenheit Gdañsk |
41:34 | / 18 - 13 / |
| sobota, 18 listopada 2023 r. |
17:00 |
|
MKS Vambresia W±brze¼no |
- |
Energa MKS Truso Elbl±g |
30:26 | / 17 - 12 / |
16:30 |
|
SPR AMW Gdynia |
- |
AIR-TRANSFER.PL Koszalin |
14:22 | / 8 - 11 / |
KOLEJKA 3 | niedziela, 05 listopada 2023 r. |
16:30 |
|
AZS Fahrenheit Gdañsk |
- |
AIR-TRANSFER.PL Koszalin |
26:30 | / 14 - 12 / |
12:30 |
|
Energa MKS Truso Elbl±g |
- |
MKS Brodnica |
21:32 | / 10 - 16 / |
| sobota, 04 listopada 2023 r. |
17:00 |
|
MKS Vambresia W±brze¼no |
- |
SPR AMW Gdynia |
16:23 | / 9 - 12 / |
KOLEJKA 2 | wtorek, 31 pa¼dziernika 2023 r. |
20:00 |
|
SPR AMW Gdynia |
- |
AZS Fahrenheit Gdañsk |
26:25 | / 14 - 17 / |
| niedziela, 29 pa¼dziernika 2023 r. |
17:30 |
|
MKS Vambresia W±brze¼no |
- |
MKS Brodnica |
26:30 | / 11 - 17 / |
| niedziela, 22 pa¼dziernika 2023 r. |
14:00 |
|
AIR-TRANSFER.PL Koszalin |
- |
Energa MKS Truso Elbl±g |
28:26 | / 12 - 13 / |
KOLEJKA 1 | wtorek, 17 pa¼dziernika 2023 r. |
17:00 |
|
Energa MKS Truso Elbl±g |
- |
AZS Fahrenheit Gdañsk |
28:36 | / 16 - 18 / |
| niedziela, 08 pa¼dziernika 2023 r. |
15:00 |
|
MKS Brodnica |
- |
SPR AMW Gdynia |
23:29 | / 10 - 13 / |
| sobota, 07 pa¼dziernika 2023 r. |
18:00 |
|
MKS Vambresia W±brze¼no |
- |
AIR-TRANSFER.PL Koszalin |
21:26 | / 10-15 / |