KOLEJKA 14 | sobota, 02 marca 2024 r. |
12:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
KS Tytani Wejherowo |
35:36 | / 20 - 13 / |
09:30 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e III Gdañsk |
14:44 | / 10 - 22 / |
| pi±tek, 01 marca 2024 r. |
19:30 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e II Gdañsk |
17:54 | / 7 - 23 / |
| czwartek, 29 lutego 2024 r. |
15:30 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e IV Gdañsk |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e I Gdañsk |
26:45 | / 17 - 19 / |
KOLEJKA 13 | poniedzia³ek, 04 marca 2024 r. |
17:30 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e III Gdañsk |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e IV Gdañsk |
36:24 | / 18 - 11 / |
| ¶roda, 28 lutego 2024 r. |
17:30 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
MKS Sambor Tczew |
35:20 | / 14 - 10 / |
17:30 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
MTS II Kwidzyn |
47:14 | / 29 - 6 / |
15:30 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
MTS I Kwidzyn |
28:21 | / 10 - 11 / |
KOLEJKA 12 | niedziela, 25 lutego 2024 r. |
10:00 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
KS Tytani Wejherowo |
32:18 | / 19 - 7 / |
| sobota, 24 lutego 2024 r. |
12:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e I Gdañsk |
24:30 | / 15 - 14 / |
| ¶roda, 21 lutego 2024 r. |
19:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e III Gdañsk |
14:22 | / 6 - 11 / |
17:30 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e IV Gdañsk |
31:38 | / 14 - 18 / |
KOLEJKA 11 | sobota, 17 lutego 2024 r. |
11:00 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
MKS Sambor Tczew |
67:11 | / 36 - 8 / |
09:00 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
KS Tytani Wejherowo |
31:28 | / 12 - 15 / |
| pi±tek, 16 lutego 2024 r. |
18:30 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e III Gdañsk |
- |
MTS I Kwidzyn |
26:30 | / 12 - 17 / |
| sobota, 10 lutego 2024 r. |
12:00 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e IV Gdañsk |
- |
MTS II Kwidzyn |
37:27 | / 18 - 8 / |
KOLEJKA 10 | sobota, 20 stycznia 2024 r. |
11:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e IV Gdañsk |
37:30 | / 16 - 15 / |
10:00 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e I Gdañsk |
37:25 | / 20 - 13 / |
10:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e III Gdañsk |
42:35 | / 22 - 13 / |
10:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
MTS II Kwidzyn |
24:28 | / 12 - 12 / |
KOLEJKA 9 | czwartek, 18 stycznia 2024 r. |
17:30 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e I Gdañsk |
26:32 | / 13 - 13 / |
| ¶roda, 17 stycznia 2024 r. |
19:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
MTS I Kwidzyn |
18:36 | / 11 - 19 / |
17:00 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e IV Gdañsk |
- |
KS Tytani Wejherowo |
26:42 | / 18 - 24 / |
15:30 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e III Gdañsk |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e II Gdañsk |
30:49 | / 14 - 24 / |
KOLEJKA 8 | niedziela, 14 stycznia 2024 r. |
10:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
MTS I Kwidzyn |
18:37 | / 8 - 17 / |
| sobota, 13 stycznia 2024 r. |
10:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
MTS II Kwidzyn |
28:22 | / 14 - 11 / |
| ¶roda, 10 stycznia 2024 r. |
17:45 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e IV Gdañsk |
49:12 | / 27 - 6 / |
15:30 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e III Gdañsk |
25:18 | / 19 - 10 / |
KOLEJKA 7 | niedziela, 03 grudnia 2023 r. |
17:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
MTS I Kwidzyn |
29:36 | / 14 - 16 / |
| sobota, 02 grudnia 2023 r. |
10:00 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
MTS II Kwidzyn |
43:8 | / 23 - 3 / |
| pi±tek, 01 grudnia 2023 r. |
18:30 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e III Gdañsk |
- |
MKS Sambor Tczew |
33:19 | / 15 - 7 / |
16:30 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e IV Gdañsk |
36:26 | / 18 - 13 / |
KOLEJKA 6 | poniedzia³ek, 27 listopada 2023 r. |
17:30 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e IV Gdañsk |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e III Gdañsk |
14:25 | / 5 - 14 / |
| sobota, 25 listopada 2023 r. |
11:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e II Gdañsk |
22:43 | / 12 - 23 / |
10:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
KS Tytani Wejherowo |
22:46 | / 10 - 26 / |
09:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e I Gdañsk |
20:46 | / 11 - 17 / |
KOLEJKA 5 | niedziela, 19 listopada 2023 r. |
09:00 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e III Gdañsk |
- |
MTS II Kwidzyn |
32:18 | / 20 - 8 / |
| sobota, 18 listopada 2023 r. |
10:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e II Gdañsk |
20:46 | / 10 - 21 / |
09:00 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
MTS I Kwidzyn |
26:34 | / 9 - 15 / |
| pi±tek, 17 listopada 2023 r. |
19:30 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e IV Gdañsk |
- |
MKS Sambor Tczew |
30:26 | /17 -12 / |
KOLEJKA 4 | niedziela, 05 listopada 2023 r. |
11:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e I Gdañsk |
32:28 | / 13 - 15 / |
| sobota, 28 pa¼dziernika 2023 r. |
13:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e II Gdañsk |
9:60 | / 5 - 25 / |
11:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e III Gdañsk |
35:25 | / 20 - 13 / |
09:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e IV Gdañsk |
23:38 | / 16 - 16 / |
KOLEJKA 3 | ¶roda, 25 pa¼dziernika 2023 r. |
17:00 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e II Gdañsk |
19:31 | / 7 - 11 / |
| sobota, 21 pa¼dziernika 2023 r. |
11:00 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e III Gdañsk |
- |
KS Tytani Wejherowo |
28:29 | / 15 - 11 / |
09:00 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e IV Gdañsk |
- |
MTS I Kwidzyn |
24:32 | / 9 - 14 / |
| pi±tek, 20 pa¼dziernika 2023 r. |
19:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
MKS Sambor Tczew |
28:18 | / 8 - 9 / |
KOLEJKA 2 | sobota, 14 pa¼dziernika 2023 r. |
10:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e IV Gdañsk |
44:35 | / 23 - 18 / |
| pi±tek, 13 pa¼dziernika 2023 r. |
19:15 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
MKS Sambor Tczew |
51:10 | / 22 - 5 / |
| ¶roda, 11 pa¼dziernika 2023 r. |
18:15 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
MTS II Kwidzyn |
37:18 | / 17 - 11 / |
| poniedzia³ek, 09 pa¼dziernika 2023 r. |
17:45 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e III Gdañsk |
38:17 | / 21 - 11 / |
KOLEJKA 1 | sobota, 07 pa¼dziernika 2023 r. |
10:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
KS Tytani Wejherowo |
20:40 | / 8 - 19 / |
| ¶roda, 04 pa¼dziernika 2023 r. |
17:45 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e III Gdañsk |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e I Gdañsk |
19:27 | /11 - 14 / |
| poniedzia³ek, 02 pa¼dziernika 2023 r. |
18:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
MKS Sambor Tczew |
43:12 | / 19 - 9 / |
17:45 |
|
PORT SERVICE Wybrze¿e IV Gdañsk |
- |
PORT SERVICE Wybrze¿e II Gdañsk |
10:39 | / 5-20 / |