Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga M篹czyzn 2013/2014
 « powr鏒

Nazwa liczba
spotka
pkt bramki ZDRD PD ZWRW PW
1Eltronik Brodnica2438693:586930732
2MKS Grudzi康z2436696:615822903
3Sok馧 Gda雟k2434745:6191101525
4NLO SMS II Gda雟k2434701:6051011615
5Gwardia Koszalin2430672:602921507
6Szczypiorniak Olsztyn2428647:587633534
7Energetyk Gryfino2427667:602606633
8Tytani Wejherowo2427677:654714525
9GKS 真kowo2419614:668417507
10Alfa 99 Strzelno2414607:740327309
11Sambor Tczew2412638:7043361110
12Korona Koronowo2410562:6922010228
13AZS UMK Toru243484:72910110111


KOLEJKA 26niedziela, 13 kwietnia 2014 r.
15:00 MKS Grudzi康z - Gwardia Koszalin 34:29/ 16 - 13 /
 sobota, 12 kwietnia 2014 r.
18:30 Sambor Tczew - AZS UMK Toru 24:24/ 14 - 12 /
18:00 Korona Koronowo - NLO SMS II Gda雟k 19:31/ 8 - 14 /
18:00 GKS 真kowo - Tytani Wejherowo 19:32/ 8 - 16 /
16:00 Alfa 99 Strzelno - Energetyk Gryfino 31:30/ 13 - 16 /
14:30 Sok馧 Gda雟k - Eltronik Brodnica 34:33/ 18 - 15 /
KOLEJKA 25鈔oda, 09 kwietnia 2014 r.
19:00 NLO SMS II Gda雟k - GKS 真kowo 37:21/ 12 - 13 /
 wtorek, 08 kwietnia 2014 r.
18:30 Eltronik Brodnica - Korona Koronowo 32:19/ 15 - 5 /
 sobota, 05 kwietnia 2014 r.
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - Sok馧 Gda雟k 25:25/ 13 - 10 /
18:00 Energetyk Gryfino - MKS Grudzi康z 23:27/ 16 - 10 /
18:00 Tytani Wejherowo - Sambor Tczew 33:30/ 16 - 15 /
15:00 AZS UMK Toru - Alfa 99 Strzelno 20:33/ 14 - 17 /
KOLEJKA 24niedziela, 30 marca 2014 r.
18:00 Korona Koronowo - Szczypiorniak Olsztyn 26:27/ 14 - 16 /
16:00 MKS Grudzi康z - AZS UMK Toru 24:18/ 9 - 11 /
 sobota, 29 marca 2014 r.
19:00 GKS 真kowo - Sambor Tczew 35:28/ 18 - 14 /
17:00 Alfa 99 Strzelno - Tytani Wejherowo 33:27/ 16 - 14 /
14:30 Sok馧 Gda雟k - Gwardia Koszalin 33:28/ 14 - 14 /
 鈔oda, 26 marca 2014 r.
18:00 NLO SMS II Gda雟k - Eltronik Brodnica 32:20/ 16 - 10 /
KOLEJKA 23niedziela, 23 marca 2014 r.
15:00 Tytani Wejherowo - MKS Grudzi康z 29:30/ 16 - 14 /
 sobota, 22 marca 2014 r.
19:30 Sambor Tczew - Alfa 99 Strzelno 37:23/ 18 - 12 /
18:00 Energetyk Gryfino - Sok馧 Gda雟k 23:20/ 11 - 9 /
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - NLO SMS II Gda雟k 27:27/ 15 - 14 /
17:00 Eltronik Brodnica - GKS 真kowo 43:24/ 22 - 8 /
16:00 Gwardia Koszalin - Korona Koronowo 35:23/ 14 - 8 /
KOLEJKA 22niedziela, 16 marca 2014 r.
16:00 Korona Koronowo - Energetyk Gryfino 23:30 / 9 - 13 /
12:00 NLO SMS II Gda雟k - Gwardia Koszalin 34:29/ 17 - 13 /
 sobota, 15 marca 2014 r.
18:00 GKS 真kowo - Alfa 99 Strzelno 28:31/ 11 - 14 /
18:00 MKS Grudzi康z - Sambor Tczew 32:27/ 17 - 8 /
17:00 Eltronik Brodnica - Szczypiorniak Olsztyn 27:27/ 14 - 14 /
14:30 Sok馧 Gda雟k - AZS UMK Toru 44:17/ 24 - 10 /
KOLEJKA 21鈔oda, 19 marca 2014 r.
18:30 Energetyk Gryfino - NLO SMS II Gda雟k 25:26/ 13 - 12 /
 niedziela, 09 marca 2014 r.
13:00 AZS UMK Toru - Korona Koronowo 20:27/ 12 - 13 /
 sobota, 08 marca 2014 r.
18:00 Tytani Wejherowo - Sok馧 Gda雟k 30:27/ 15 - 15 /
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - GKS 真kowo 36:24/ 16 - 13 /
16:00 Alfa 99 Strzelno - MKS Grudzi康z 28:33/ 11 - 16 /
16:00 Gwardia Koszalin - Eltronik Brodnica 28:28/ 12 - 13 /
KOLEJKA 20niedziela, 02 marca 2014 r.
12:00 NLO SMS II Gda雟k - AZS UMK Toru 31:21/ 15 - 14 /
 sobota, 01 marca 2014 r.
18:00 GKS 真kowo - MKS Grudzi康z 21:31/ 9 - 15 /
18:00 Korona Koronowo - Tytani Wejherowo 28:33/ 12 - 18 /
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - Gwardia Koszalin 25:19/ 7 - 9 /
17:00 Eltronik Brodnica - Energetyk Gryfino 26:26/ 9 - 17 /
14:30 Sambor Tczew - Sok馧 Gda雟k 28:33/ 14 - 16 /
KOLEJKA 19wtorek, 25 lutego 2014 r.
21:30 AZS UMK Toru - Eltronik Brodnica 20:26 / 8 - 13 /
 niedziela, 23 lutego 2014 r.
14:00 Sambor Tczew - Korona Koronowo 25:25/ 10 - 16 /
 sobota, 22 lutego 2014 r.
18:00 Tytani Wejherowo - NLO SMS II Gda雟k 30:36/ 14 - 15 /
18:00 Energetyk Gryfino - Szczypiorniak Olsztyn 24:29/ 10 - 15 /
17:00 Alfa 99 Strzelno - Sok馧 Gda雟k 25:26/ 11 - 12 /
15:00 Gwardia Koszalin - GKS 真kowo 37:23/ 17 - 10 /
KOLEJKA 18niedziela, 16 lutego 2014 r.
11:00 NLO SMS II Gda雟k - Sambor Tczew 30:22/ 16 - 10 /
 sobota, 15 lutego 2014 r.
18:00 Korona Koronowo - Alfa 99 Strzelno 26:27/ 13 - 10 /
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - AZS UMK Toru 28:22/ 16 - 8 /
17:00 Eltronik Brodnica - Tytani Wejherowo 24:20/ 12 - 11 /
15:00 Gwardia Koszalin - Energetyk Gryfino 39:28/ 20 - 15 /
14:00 Sok馧 Gda雟k - MKS Grudzi康z 35:31/ 18 - 14 /
KOLEJKA 17niedziela, 09 lutego 2014 r.
13:00 AZS UMK Toru - Gwardia Koszalin 23:21/ 13 - 11 /
 sobota, 08 lutego 2014 r.
20:00 Tytani Wejherowo - Szczypiorniak Olsztyn 27:25/ 13 - 14 /
19:15 Korona Koronowo - MKS Grudzi康z 23:36/ 8 - 20 /
17:00 Alfa 99 Strzelno - NLO SMS II Gda雟k 20:28/ 12 - 14 /
15:00 Energetyk Gryfino - GKS 真kowo 28:30/ 10 - 12 /
 sobota, 21 grudnia 2013 r.
18:00 Sambor Tczew - Eltronik Brodnica 23:26/ 8 - 14 /
KOLEJKA 16sobota, 01 lutego 2014 r.
18:00 GKS 真kowo - Sok馧 Gda雟k 25:32/ 9 - 14 /
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Tczew 32:23/ 17 - 10 /
18:00 Energetyk Gryfino - AZS UMK Toru 38:20/ 17 - 6 /
17:00 Eltronik Brodnica - Alfa 99 Strzelno 36:15/ 15 - 6 /
15:00 Gwardia Koszalin - Tytani Wejherowo 25:24/ 15 - 15 /
15:00 NLO SMS II Gda雟k - MKS Grudzi康z 20:19/ 9 - 14 /
KOLEJKA 15niedziela, 26 stycznia 2014 r.
14:00 Sok馧 Gda雟k - Korona Koronowo 41:17/ 20 - 8 /
14:00 Sambor Tczew - Gwardia Koszalin 24:28/ 11 - 11 /
12:00 AZS UMK Toru - GKS 真kowo 18:32/ 6 - 15 /
 sobota, 25 stycznia 2014 r.
18:00 Tytani Wejherowo - Energetyk Gryfino 29:29/ 14 - 17 /
17:00 Alfa 99 Strzelno - Szczypiorniak Olsztyn 21:33/ 8 - 14 /
17:00 MKS Grudzi康z - Eltronik Brodnica 29:29/ 14 - 12 /
KOLEJKA 14niedziela, 19 stycznia 2014 r.
11:00 GKS 真kowo - Korona Koronowo 27:19/ 12 - 7 /
 sobota, 18 stycznia 2014 r.
20:00 AZS UMK Toru - Tytani Wejherowo 18:26/ 10 - 14 /
15:00 Gwardia Koszalin - Alfa 99 Strzelno 37:19/ 18 - 11 /
11:00 MKS Grudzi康z - Szczypiorniak Olsztyn 31:24/ 17 - 7 /
 sobota, 11 stycznia 2014 r.
18:00 Energetyk Gryfino - Sambor Tczew 30:22/ 13 - 11 /
 czwartek, 09 stycznia 2014 r.
17:15 NLO SMS II Gda雟k - Sok馧 Gda雟k 34:30/ 17 - 16 /
KOLEJKA 13sobota, 14 grudnia 2013 r.
18:00 Tytani Wejherowo - GKS 真kowo 24:23/ 14 - 9 /
18:00 Energetyk Gryfino - Alfa 99 Strzelno 42:21/ 28 - 8 /
17:00 Eltronik Brodnica - Sok馧 Gda雟k 25:25/ 15 - 11 /
15:00 Gwardia Koszalin - MKS Grudzi康z 13:20/ 9 - 9 /
14:00 NLO SMS II Gda雟k - Korona Koronowo 33:28/ 17 - 14 /
12:30 AZS UMK Toru - Sambor Tczew 23:42/ 11 - 19 /
KOLEJKA 12niedziela, 08 grudnia 2013 r.
18:00 Korona Koronowo - Eltronik Brodnica 32:35/ 16 - 16 /
18:00 MKS Grudzi康z - Energetyk Gryfino 25:32/ 10 - 17 /
14:00 Sambor Tczew - Tytani Wejherowo 24:29/ 11 - 13 /
13:30 GKS 真kowo - NLO SMS II Gda雟k 27:29/ 18 - 17 /
 czwartek, 05 grudnia 2013 r.
20:00 Alfa 99 Strzelno - AZS UMK Toru 30:21/ 16 - 10 /
 鈔oda, 04 grudnia 2013 r.
18:45 Sok馧 Gda雟k - Szczypiorniak Olsztyn 28:24/ 15 - 12 /
KOLEJKA 11niedziela, 01 grudnia 2013 r.
15:00 Tytani Wejherowo - Alfa 99 Strzelno 39:32/ 14 - 15 /
14:00 Sambor Tczew - GKS 真kowo 37:32/ 21 - 15 /
13:00 AZS UMK Toru - MKS Grudzi康z 23:25/ 10 - 13 /
 pi徠ek, 30 listopada 2012 r.
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - Korona Koronowo 25:18/ 9 - 12 /
17:00 Eltronik Brodnica - NLO SMS II Gda雟k 30:26/ 17 - 14 /
15:00 Gwardia Koszalin - Sok馧 Gda雟k 29:23/ 17 - 13 /
KOLEJKA 10niedziela, 24 listopada 2013 r.
14:00 GKS 真kowo - Eltronik Brodnica 21:21/ 9 - 13 /
12:00 NLO SMS II Gda雟k - Szczypiorniak Olsztyn 25:25/ 12 - 14 /
 sobota, 23 listopada 2013 r.
18:00 Korona Koronowo - Gwardia Koszalin 25:26/ 7 - 12 /
18:00 MKS Grudzi康z - Tytani Wejherowo 29:29/ 16 - 13 /
17:00 Alfa 99 Strzelno - Sambor Tczew 29:29/ 13 - 14 /
14:30 Sok馧 Gda雟k - Energetyk Gryfino 29:32/ 14 - 18 /
KOLEJKA 9sobota, 16 listopada 2013 r.
20:00 AZS UMK Toru - Sok馧 Gda雟k 22:40/ 6 - 20 /
18:00 Energetyk Gryfino - Korona Koronowo 0:10/ v : o /
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - Eltronik Brodnica 24:25/ 13 - 13 /
17:00 Sambor Tczew - MKS Grudzi康z 21:32/ 9 - 15 /
17:00 Alfa 99 Strzelno - GKS 真kowo 19:28/ 11 - 13 /
15:00 Gwardia Koszalin - NLO SMS II Gda雟k 26:25/ 12 - 14 /
KOLEJKA 8niedziela, 10 listopada 2013 r.
15:00 NLO SMS II Gda雟k - Energetyk Gryfino 38:27/ 20 - 11 /
 sobota, 09 listopada 2013 r.
18:00 GKS 真kowo - Szczypiorniak Olsztyn 33:26/ 17 - 11 /
18:00 Korona Koronowo - AZS UMK Toru 25:20/ 12 - 10 /
18:00 MKS Grudzi康z - Alfa 99 Strzelno 32:29/ 19 - 14 /
17:00 Eltronik Brodnica - Gwardia Koszalin 26:19/ 13 - 10 /
14:00 Sok馧 Gda雟k - Tytani Wejherowo 33:27/ 15 - 14 /
KOLEJKA 7sobota, 26 pa寮ziernika 2013 r.
20:00 AZS UMK Toru - NLO SMS II Gda雟k 26:28/ 12 - 15 /
18:00 MKS Grudzi康z - GKS 真kowo 31:32/ 15 - 19 /
18:00 Tytani Wejherowo - Korona Koronowo 36:26/ 18 - 13 /
18:00 Energetyk Gryfino - Eltronik Brodnica 30:31/ 13 - 16 /
16:30 Sok馧 Gda雟k - Sambor Tczew 32:18/ 17 - 8 /
15:00 Gwardia Koszalin - Szczypiorniak Olsztyn 22:22/ 11 - 14 /
KOLEJKA 6niedziela, 20 pa寮ziernika 2013 r.
11:00 NLO SMS II Gda雟k - Tytani Wejherowo 28:29/ 13 - 15 /
 sobota, 19 pa寮ziernika 2013 r.
18:00 Korona Koronowo - Sambor Tczew 32:31/ 18 - 15 /
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - Energetyk Gryfino 21:25/ 10 - 13 /
18:00 GKS 真kowo - Gwardia Koszalin 22:24/ 10 - 11 /
17:00 Eltronik Brodnica - AZS UMK Toru 26:17/ 12 - 10 /
16:30 Sok馧 Gda雟k - Alfa 99 Strzelno 40:24/ 17 - 13 /
KOLEJKA 5sobota, 12 pa寮ziernika 2013 r.
18:00 MKS Grudzi康z - Sok馧 Gda雟k 34:26/ 20 - 15 /
18:00 Tytani Wejherowo - Eltronik Brodnica 23:25/ 11 - 14 /
18:00 Energetyk Gryfino - Gwardia Koszalin 28:25/ 13 - 8 /
17:00 AZS UMK Toru - Szczypiorniak Olsztyn 20:27/ 10 - 18 /
17:00 Sambor Tczew - NLO SMS II Gda雟k 29:26/ 15 - 13 /
17:00 Alfa 99 Strzelno - Korona Koronowo 26:26/ 12 - 11 /
KOLEJKA 4niedziela, 06 pa寮ziernika 2013 r.
15:00 Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo 27:27/ 13 - 14 /
12:00 NLO SMS II Gda雟k - Alfa 99 Strzelno 30:22/ 12 - 12 /
 sobota, 05 pa寮ziernika 2013 r.
18:00 MKS Grudzi康z - Korona Koronowo 32:22/ 14 - 11 /
18:00 GKS 真kowo - Energetyk Gryfino 20:25/ 6 - 14 /
17:00 Gwardia Koszalin - AZS UMK Toru 41:16/ 20 - 6 /
17:00 Eltronik Brodnica - Sambor Tczew 40:26/ 22 - 11 /
KOLEJKA 3niedziela, 29 wrze郾ia 2013 r.
15:00 AZS UMK Toru - Energetyk Gryfino 17:37/ 8 - 19 /
14:00 Sambor Tczew - Szczypiorniak Olsztyn 19:26/ 10 - 14 /
 sobota, 28 wrze郾ia 2013 r.
19:00 MKS Grudzi康z - NLO SMS II Gda雟k 26:23/ 11 - 13 /
18:00 Alfa 99 Strzelno - Eltronik Brodnica 22:28/ 13 - 14 /
18:00 Tytani Wejherowo - Gwardia Koszalin 23:32/ 12 - 18 /
15:00 Sok馧 Gda雟k - GKS 真kowo 23:18/ 16 - 9 /
KOLEJKA 2鈔oda, 25 wrze郾ia 2013 r.
19:30 GKS 真kowo - AZS UMK Toru 24:20/ 15 - 10 /
 sobota, 21 wrze郾ia 2013 r.
18:00 Energetyk Gryfino - Tytani Wejherowo 33:21/ 16 - 9 /
18:00 Gwardia Koszalin - Sambor Tczew 30:27/ 15 - 12 /
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - Alfa 99 Strzelno 34:20/ 19 - 9 /
18:00 Korona Koronowo - Sok馧 Gda雟k 26:39/ 15 - 19 /
17:00 Eltronik Brodnica - MKS Grudzi康z 31:24/ 16 - 7 /
KOLEJKA 1niedziela, 15 wrze郾ia 2013 r.
15:00 Alfa 99 Strzelno - Gwardia Koszalin 27:30/ 14 - 16 /
 sobota, 14 wrze郾ia 2013 r.
18:00 Tytani Wejherowo - AZS UMK Toru 30:18/ 13 - 7 /
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - MKS Grudzi康z 28:29/ 12 - 15 /
18:00 Korona Koronowo - GKS 真kowo 17:25/ 6 - 9 /
17:00 Sambor Tczew - Energetyk Gryfino 22:22/ 14 10 /
15:00 Sok馧 Gda雟k - NLO SMS II Gda雟k 27:24/ 12 - 11 /
© Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl